Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

https://www.malvern.cz/


Malvern - Nejnovější knihy

knihaAby se holky nebály knihaMorus knihaCestovatel je pták letící nad všemi ploty knihaDobrodružství Alfonse van Worden

Malvern - Související články

Kníže K. J. Salm-Reifferschedt

morus

Začtěte se do zednářských a rosenkruciánských dopisů z pozůstalosti moravského šlechtice – knížete K. J. Salm-Reifferschedta. Dovíte se například zajímavosti o aktivitách tajných společností.

Kotrmelce života

tipy pondeli

Na dnešní pondělí jsme pro vás vybrali pět knih, které jsou plné zajímavých životů, rozhovorů i cestovatelských zážitků. Zdánlivě jsou určeny zejména mužskému publiku, ale užijí si je jistě i zapálené čtenářky, které mají rády dobrodružství.

Hity Velkého knižního čtvrtku II. – podzim 2023

hity_velkeho_knizniho_ctvrtka_I_nahledovy

Představujeme další knihy v rámci oblíbené akce Velký knižní čtvrtek. Prozkoumejte společně s námi literární novinky, ať už vážné, nebo spíše humorné.

Vzhůru na netradiční putování světem

pondeli cestopisy uvod

Kdo by rád nevyrazil na výlet nebo snad i dovolenou, kde může poznávat a objevovat nová místa. V dnešních tipech vám nabídneme ne úplně tradiční cestování a ukážeme tipy na knihy, v nichž se seznámíte s různými kouty ČR i světa v trochu jiném podání…

Vstupte do snových světů

fantaskni_uvod_tydne

Při čtení dnešních tipů vstoupíte do snových světů plných magie – a to rovnou třikrát! Připravili jsme pro vás totiž mix knih, které potěší nejednoho fanouška fantasy a nadpřirozena. Začtěte se do žánrové klasiky, do další knihy ze světa Sirotčince slečny Peregrinové či do temné fantastiky!