Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

https://malvern.cz/


Malvern - Nejnovější knihy

knihaEgomelt knihaNová vize psychologie knihaTanec reality knihaJak řeč ovlivnila člověka

Malvern - Související články

Na křídlech science fiction

Sci-fi

Odstartujte svůj týden ve společnosti nových sci-fi titulů. Vydejte se na vesmírné i časoprostorové cesty, buďte svědky kybernetických útoků, nebezpečných substancí a hrozeb, které mohou způsobit zkázu světa!

Jak porozumět sami sobě

tipy_psychologie

Moderní věda ví, jak přepravit člověka na Mars či jak teleportovat atomy. Fungování lidského mozku ale stále moc nerozumí. Přesto existuje mnoho knih, které nám skrze studium například lidské řeči, paměti či mezigeneračních vztahů umožní lépe pochopit nejen náš mozek, ale i sebe sama. Právě to je totiž jedním z nejdůležitějších klíčů ke štěstí.

Zaměřeno na duši

James-Hillman_Nova-vize-psychologienahled

Zajímá vás psychologie, utváření duše člověka? Pokud ano a máte v sobě touhu dozvědět se něco nového, pak by vás mohla zaujmout kniha renomovaného amerického psychologa.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2020 II.

Velky knizni ctvrtek

Navzdory krizi způsobené koronavirem proběhla v březnu už tradiční akce Velký knižní čtvrtek, kdy vyšlo patnáct hitů jarní sezóny napříč žánry. V našem druhém článku představíme další tituly od různých nakladatelů.

Otevřený dopis ministru kultury ČR Lubomíru Zaorálkovi zaslaný Cechem malých nakladatelů: NENECHTE NÁS PADNOUT!

Psaní - ilustrační

Současná situace je pro knižní trh samozřejmě velice složitá, kvůli mimořádným opatřením došlo mimo jiné k uzavření veškerých knihkupectví. Cech malých nakladatelů se proto rozhodl napsat otevřený dopis ministru kultury – jeho znění zde uveřejňujeme.