Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

https://malvern.cz/


Malvern - Nejnovější knihy

knihaRevoluce rostlin knihaStrkhal a Necho knihaPan král knihaNa kusy

Malvern - Související články

Inspirující botanika

inspirujici-botanika

Člověk je součástí přírody, ačkoli se občas tváří, že tomu tak není. Ze všech stran jsme obklopeni rostlinami. Poznáte, které jsou pro nás jedlé a které naopak jedovaté? A co všechno s nimi po sběru můžeme udělat? A věděli jste, že právě rostliny podněcují rozvoj robotiky a inspirují architekty?

Pro nejmenší – poučení i trénink postřehu

Mala holcicka

Nejmenší čtenáři si během čtení knih mohou užít spoustu zábavy a zároveň potrénovat své smysly. Pochopí, že osamělost lidem nesvědčí, byť by šlo o krále. S obrýleným vlkem Bernardem budou hledat předměty ve vzduchu i v podzemí a příběhy z Bublinkova posílí motivaci dětí k dalšímu čtení.

Soužití s přírodou

Tipy_Knihy pro osobni rozvoj

S našimi tipy se dnes dostanete do přírody. Budete prožívat radost ze života, prozkoumáte nezvyklá obydlí v korunách stromů i jinde a dozvíte se mnoho užitečných informací o rostlinách i zvířatech.

Krátké čtení pro dlouhé chvíle

tipy-nahled

Úvahy o víře a lidských emocích nebo pohled do zákulisí politiky očima člověka, který se v ní denně pohybuje. Dnešní trojici knih si užijete stejně dobře v klidu domova i na cestách, kde oceníte krátké svižné počtení.

Pohádková dobrodružství

Chlapec cte

Zatímco Dráček Gustík se za pomoci kamarádů naučí vařit chutná jídla, aby uspokojil zlého skřítka a získal lásku svého života, páťáci z kouzelné třídy zažijí napínavý školní výlet. A dva sousedé se dostanou do zajímavé říše. Pohádková dobrodružství doprovází i ilustrace.