Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

https://malvern.cz/


Malvern - Nejnovější knihy

knihaKřístek se zelenými prsty knihaGnostici knihaŠťastné a hrůzostrašnější knihaBbídáci

Malvern - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. listopadu 2022

nenechte_si_ujit

I druhý listopadový týden nabízí mnoho literárních akcí, které stojí za návštěvu. Nenechte si ujít besedu se spisovatelkou Markétou Harasimovou, autorské čtení básníka Ivana Kruise či křest knihy Marcely Müllerové Ve stínu duhy.

Gnosticismus v naučné publikaci

gnostici uvod

Gnosticismus – směr, který je napůl náboženstvím, napůl filozofií. Týká se období pozdní antiky a jde především o odmítání hmotného světa, přesvědčení o spáse a víru v božskou jiskru v každém z nás.

Andrea Palladio a jeho Čtyři knihy o architektuře

Ctyri knihy o architekture_uvodni

Významný architekt pozdní renesance Andrea Palladio napsal teoretické pojednání o svém způsobu stavění. To teď pod názvem Čtyři knihy o architektuře vychází v krásném druhém vydání v nakladatelství Malvern.

Pohádkově-dobrodružné příběhy pro starší děti

Fantasy kniha - ilustrační

Dnes si představíme tři dobrodružné příběhy, které zaujmou spíše starší děti. Vyberete si vyprávění o přátelství mezi dvanáctiletým chlapcem a vlčicí, druhé pokračování série Worldrunner, či pohádkový román o Ditušce a skřítkovi?

Hity Velkého knižního čtvrtku – podzim 2022 II.

hity_velkeho_knizniho_ctvrtka_I_nahledovy

V další části našeho speciálu vám představíme hned osm titulů čtyř různých nakladatelů a věříme, že si z nich každý z vás vybere.