Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

www.malvern.cz


Malvern - Nejnovější knihy

knihaŽivočišná říše knihaZemě zpívá knihaPoslední beduín knihaPříběhy rabiho Nachmana

Malvern - Související články

Zvířecí apokalypsa?

Zivocisna rise

Tomáš Havel se postaral o překlad čtvrtého románu jednoho z nejtalentovanějších autorů na poli současné francouzské literatury. Děj se točí kolem „Zvířete“ a intenzivního velkochovu. Uvědomí si lidé svůj barbarský přístup vůči přírodě a sobě samým?

Toulání po světě

Toulani-po-svete

Dnes jsme si pro vás připravili knihy plné cestování s nádechem exotiky a starých časů. Vydejte se do netradičních pouštních krajin s karavanami i bez nich, nebo se vciťte do kůže mladíka, který téměř století nazpět prošel pěšky Evropu.

Od školky až po pubertu

Deti v parku

Kniha je ten nejlepší přítel, který provází člověka od narození přes dospělost až do stáří. Z dnešních doporučených titulů si vybere každý mladý čtenář, od předškoláky přes ty školou povinné až po puberťáky. Prožijte s hlavními hrdiny jejich příhody a získejte nové knižní zážitky. 

Škola meditativního běhu

Survival

Jaroslava Karpíšková se ve své nové knize svěřuje s myšlenkami a pocity, které zažívala při běhán. Samotný běh představuje skvělý způsob relaxace a při pravidelném běhání dochází i ke změně životního stylu člověka.

Skuteční lidé, skutečné osudy

skutecne-pribehy-uvod

Lidské životní příběhy mohou být velice různorodé. To dokazuje i výběr dvou knih do dnešních tipů. Obě zachycují životní příběh a dílo historické osoby, ovšem jejich protagonisté by snad nemohli být rozličnější.