Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

https://www.malvern.cz/


Malvern - Nejnovější knihy

knihaDno a bezedno knihaBytosti odjinud knihaŽivot chasidů knihaTvořivé rodičovství

Malvern - Související články

Medicína pro duši i tělo

lide_v_napjatych_zivotnich_situacich

Dnes vám představíme čtyři knihy, které se věnují různým aspektům lidského zdraví. I vy jistě dobře víte, že je třeba pečovat nejen o tělo, ale také o duši. Jak na to? Právě to se dozvíte v dnešních knižních tipech.

Jak na vztahy a rodičovství s láskou

tipy ctvrtek uvod (1)

Všichni si přejeme udržovat s okolím zdravé a láskyplné vztahy. Jakkoliv se snažíme, může nás zaskočit nečekaný konflikt nebo problém, se kterým si sami neporadíme. Proto jsme do dnešního výběru zařadili knihy, které vám v takových situacích mohou pomoci…

Biografická inspirace

zivotni-schody-biografie

Při pondělku se podíváme knihy, jejichž vznik podnítily osudy konkrétních lidí i skutečné události. Projdeme se v nich historií, současností i budoucností díky tvorbě světových i českých autorů.

Německá mystika

dno_a_bezedno

Chtěli byste pochopit myšlenkové pochody, kterými prošla tradice německé mystiky? Pak si nenechte ujít knihu Dno a bezedno Martina Žemly. Prozkoumejte společně s ním nejvýznamnější autory a díla patřící k tomuto fenoménu evropských duchovních dějin.

Den pálení čarodějnic ve znamení hororu

Tipy_O princezne_Bytosti odjinud

Když už nás čeká ta čarodějná filipojakubská noc, připravili jsme si pro vás dva speciální tipy. Asi tušíte, že je ocení hlavně milovníci hororových povídek a strašidelných pohádek. Hezky se bojte.