Nakladatel: Malvern

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří západní spirituální tradice, mystika, religionistika, alchymie, hermetismus, literární věda, kulturní antropologie, knihy mezioborové, umělecká beletrie a poezie, přírodní vědy, knihy pro děti a rodiče a dílo filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

www.malvern.cz


Malvern - Nejnovější knihy

knihaŽivočišná říše knihaZemě zpívá knihaPoslední beduín knihaPohádky a legendy z Walesu

Malvern - Související články

Výbor Alejandra Jodorowského

Nekonecny tyatr

Sám Alejandro Jodorowsky připravil výbor zachycující jeho tvorbu napříč žánry i časovými obdobími. Díky tomu může čtenář sledovat autorův vývoj a proměnu přístupu k divadelní tvorbě a textům. 

Poznejte sami sebe

Rady_a_tipy_pro_lepsi_zivot

Žádný univerzální recept na štěstí neexistuje. Známe však způsoby, jak jít štěstí alespoň trochu naproti. Možná tím nejlepším z nich je zamyslet se, kdo vlastně my sami jsme. Sebepoznání však není jednoduchá věc – pomocnou ruku nám dnes naštěstí podají hned čtyři různé knihy.

Vítejte v pohádkovém světě

tipy_pohadky-na-dobrou-noc

Autoři knih pro děti mají jednu speciální schopnost. Dokážou stvořit světy plné kouzel, pohádkových bytostí a naděje. Tentokrát navštívíte Zemi příběhů, legendami opředený Wales, vodnický kraj Třeboňsko a starý mlýn. Vítejte v pohádkovém světě! 

S románem na cestu kolem světa

Tipy_S romanem na cestu kolem sveta

Vydejte se díky dnešním románovým tipům do voňavé Provence, do Paříže za kouzelným dobrodružstvím a také do Japonska, kde poznáte nejen místní kuchyni a zvyky, ale i jeden křehký příběh o přátelství a lásce.

Zvířecí apokalypsa?

Zivocisna rise

Tomáš Havel se postaral o překlad čtvrtého románu jednoho z nejtalentovanějších autorů na poli současné francouzské literatury. Děj se točí kolem „Zvířete“ a intenzivního velkochovu. Uvědomí si lidé svůj barbarský přístup vůči přírodě a sobě samým?