Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaVoňavá lékárna 2 knihaÚnikové hry – O mýtech a aztéckém zlatě knihaPoslední slova knihaVoňavá lékárna: Ve vzduchu se vznáší tajemství

Bookmedia - Související články

Vyhrajte knižní únikovou hru ze světa aztéků

o-mytech-a-azteckem-zlate-perex

Představte si, že se stanete jedinou nadějí pro celé lidstvo a osud ostatních je pouze ve vašich rukou. Pohodlně se usaďte a ponořte se do řešení úkolů v knižní verzi únikové hry, která vás zavede do časů dávné aztécké civilizace.

Získejte hon na zloděje Meteoru

zahada-cerne-kvetiny-perex

Jak se podařilo zlodějům najít tajnou místnost, o které věděla jen Lucie s bratrem Benem a jejich kamarád Mats? A jak poznali, kterou z ingrediencí mají ukrást? Na to se spolu s nimi vydejte hledat odpověď až do Amsterodamu.

Získejte Willovo setkání s přízrakem Nočního bojovníka

carodej-na-severu-perex

Mladý Will se konečně stal plnohodnotným hraničářem a tak dostal i své léno. Měla to být klidná oblast, kde by jako začátečník nasbíral zkušenosti, ale dokonce i v tak ospalé díře může narazit na nebezpečí ohrožující celé království.

Krátké texty pro dlouhé chvíle

kratke-texty-nahled

Oblíbené verše Jiřího Žáčka v novém vydání, svižné fejetony probírající tabuizovaná témata české politiky nebo cestopisné povídky o životě v divokých horách – knihy, které vám představujeme v dnešních tipech, spolehlivě ukrátí každou dlouhou chvíli!

Vzhůru do říše fantazie!

Tipy_Vonava lekarna_Kniha prachu_Mizeni

Máte chuť na fantasy pro mládež? Nebo raději hororový paranormální román? Obojí si můžete dopřát s dnešními tipy, v nichž na vás čeká druhý díl Voňavé lékárny, pokračování Knihy Prachu a Mizení Sybil Joinesové.