Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaNepřátelské stopy knihaManga krok za krokem knihaNacisté a nadpřirozeno knihaPrincezna noci a Stínů: Vzplanutí bohů

Bookmedia - Související články

Zasoutěžte si o nová dobrodružství woodwalkera Caraga

nepratelske-stopy-perex

Na Clearwaterské střední škole se blíží konec školního roku, ale také čas odborných stáží, na které se chystá i Carag s přáteli. Zároveň mají možnost postavit se Millingovi, který nepřestává škodit lidem. Povede se ho woodwalkerům zastavit?

Krok za krokem…

kresleni uvodni(1)

Což se výjimečně místo na čtení zaměřit více na kreslení? S pomocí dvou nových příruček se můžete věnovat buď klasické kresbě (jako začátečník i jako mírně pokročilý), a nebo si vytvořte vlastní manga komiks.

Zábavné a hravé knihy pro děti

Deti knihovna

Dnes se podíváme na zábavné knihy pro děti. První dvě potěší především předškoláky: připraví se díky nim na zápis do školy a získají nové znalosti o lidském zažívání. Další kniha obsahuje tipy na aktivity s dětmi. A poslední ocení dospívající chlapci…

Temná historie i budoucnost

valka-nahledovy-obrazek

V dnešních tipech vám přestavíme knihy pro nadšence do sociologie, politologie či historie (a nejen je). Zjistěte, jak nahlížet na dějiny i budoucnost optikou vývoje a zániku civilizací. Nebo co nacismus čerpal z okultismu. Nebo si přečtěte knihu o vývoji SSSR i současného Ruska.

Májové očima: nová pokračování oblíbených krimi sérií

ocima-nahled1

Omlouvám se, ale dnešní příspěvek bude monotématický. V krátkých recenzích vám nabídnu několik postřehů k novým dílům oblíbených krimi sérií. Až na jednu tištěnou detektivku půjde o audio podoby knižních předloh.