Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaPrincezna noci a Stínů: Vzplanutí bohů knihaNikolas a tajemství Snozemě knihaLenčiny katastrofy – Vše vypije koala knihaLéčba medem

Bookmedia - Související články

S atlasy za poznáním přírody

hmyzrostliny

Pokud máte rádi přírodu, určitě vítáte i různé kapesní atlasy, s nimiž do ní můžete vyrazit. Dnes vám představíme hned dva takové užitečné pomocníky. S nimi nebudete mít problém rozeznat základní druhy hmyzu a také zjistíte, které rostliny můžete bez obav sníst.

Vzhůru za dobrodružstvím!

DetiCtou

Středeční knižní tipy jsou jako obvykle zadány pro děti. Představíme vám v nich čtyři dobrodružné příběhy. Přečtěte si vyprávění o záchraně poničeného vrtulníku, o Lenčině cestě do Austrálie, o partě dětí z klubu Klikařů a o expedici badatele Věnceslava Brábka.

Současná česká tvorba pro děti i dospělé

uvod rodice deti(1)

Máte pocit, že se u nás vydává převážně překladová tvorba a na české autory se zapomíná? Pak nepřehlédněte dnešní tipy za ryze českou tvorbu. Najdete v nich jak knihy pro děti plné dobrodružství, tak i pro dospělé. Texty plné fantazie, lásky  i tajemství mají potenciál vás zaujmout.

Fantasy tipy na víkend

Čtení, fantasy, magie - ilustrační

Dnešní knižní tipy osloví milovníky fantasy příběhů. Představíme vám hned tři knihy tohoto žánru. Které z nich dáte přednost? Prvnímu dílu nové série Lindy Winterové, třetímu dílu série Michaely Merglové či snad fantasy románu Františky Jirousové?

Pomozte si sami

FotoJet nahled

V současné době není třeba chodit k babkám kořenářkám, a přece je možné využít dary přírody ke zlepšení zdravotních obtíží. Jak je to možné? Máme totiž dostatek různých knižních rádců, kteří nám poradí a pomohou vybrat ten správný způsob, jak si pomoci i bez návštěvy lékaře.