Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaNepřátelské stopy knihaPutování kočičky Ťapičky knihaBTS – Ikony K-popu knihaJediný okamžik

Bookmedia - Související články

Se zvířátky do pohádky

Pohadky

Dnešní knižní tipy opět potěší nejmenší čtenáře – zejména milovníky zvířat. Prožijte pořádné dobrodružství s králíčkem, jezevcem a lasičkou, kočičkou či liškou. Vyberte si zvířátko, které máte nejraději a pusťte se do čtení!

Když chybí porozumění a soucit

jediny-okamzik-nahled

Lidé jsou různí. Někteří mohou působit výstředně, odlišovat se způsoby či zevnějškem. A jen na nás záleží, jestli si místo rázného odsudku dáme příležitost je skutečně poznat. Pak totiž možná naopak oni obohatí nás…

Zasoutěžte si o nová dobrodružství woodwalkera Caraga

nepratelske-stopy-perex

Na Clearwaterské střední škole se blíží konec školního roku, ale také čas odborných stáží, na které se chystá i Carag s přáteli. Zároveň mají možnost postavit se Millingovi, který nepřestává škodit lidem. Povede se ho woodwalkerům zastavit?

Krok za krokem…

kresleni uvodni(1)

Což se výjimečně místo na čtení zaměřit více na kreslení? S pomocí dvou nových příruček se můžete věnovat buď klasické kresbě (jako začátečník i jako mírně pokročilý), a nebo si vytvořte vlastní manga komiks.

Zábavné a hravé knihy pro děti

Deti knihovna

Dnes se podíváme na zábavné knihy pro děti. První dvě potěší především předškoláky: připraví se díky nim na zápis do školy a získají nové znalosti o lidském zažívání. Další kniha obsahuje tipy na aktivity s dětmi. A poslední ocení dospívající chlapci…