Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaPříval knihaWoodwalker – Cizí divočina knihaOblečky pro panenky knihaWorldrunner: Štvanci

Bookmedia - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. listopadu 2022

nenechte_si_ujit

I druhý listopadový týden nabízí mnoho literárních akcí, které stojí za návštěvu. Nenechte si ujít besedu se spisovatelkou Markétou Harasimovou, autorské čtení básníka Ivana Kruise či křest knihy Marcely Müllerové Ve stínu duhy.

Pohádkově-dobrodružné příběhy pro starší děti

Fantasy kniha - ilustrační

Dnes si představíme tři dobrodružné příběhy, které zaujmou spíše starší děti. Vyberete si vyprávění o přátelství mezi dvanáctiletým chlapcem a vlčicí, druhé pokračování série Worldrunner, či pohádkový román o Ditušce a skřítkovi?

Dobrodružství pro děti

deti-si-ctou

Středeční knižní tipy se nesou ve znamení různých dobrodružných vyprávění, která potěší nejen děti. Přečtěte si třeba nový příběh ze série Ema a jednorožec či další novinku oblíbeného britského autora Davida Walliamse!

Fantasy série pro děti i dospělé

fantasy-uvod

Dnes si představíme dva nové knižní přírůstky do oblíbených fantasy sérií. Začtěte se spolu se svými dětmi do čtvrtého dílu populární série Woodwalker. A jakmile usnou, není lepšího nápadu, než se začíst do příběhu Plamenů pomsty.

Zahrajte si o třídílné dobrodružství Jacka Courtneyho

dobrodruzstvi-Jacka-Courtneyho-perex

Mladý Jack Courtney jako by nebezpečné situace magicky přitahoval. Kdykoliv se s přáteli někam vydá, i zdánlivě poklidný výlet se promění v drama. Jack, Amelie a Xander jsou však vynalézaví a dokáží si poradit se vším.