Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/


Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaVoňavá lékárna: Ve vzduchu se vznáší tajemství knihaLenčiny katastrofy: Písně sýroplísně knihaVzchopte se, do p**dele! knihaNež ho poznala

Bookmedia - Související články

Zasoutěžte si o tajemství woodwalkerky Holly

woodwalker-hollyino-tajemstvi-perex

Mladý woodwalker Carag by si po bitvě s Andrewem Millingem rád chvíli odpočinul a odreagoval se ve společnosti svých přátel. Bohužel se však v okolí školy začnou množit podivné loupeže a to Carag nemůže nechat jen tak.

Vyhrajte další fantasy výpravu hraničářova učně

horici-most-audiokniha-perex

Will pokračuje ve svém učení u hraničáře Halta a tentokrát bude v jejich rukou osud celého Araluenského království. Vládce Deštných a Temných hor Morgarath totiž plánuje nečekaný útok, který je třeba překazit. Podaří se to Willovi s Haltem včas?

Motivace pro každý den

cesta

Cesta životem není vždy úplně jednoduchá, a tak není divu, že občas potřebujeme trochu nasměrovat, takříkajíc „vrátit na správnou cestu“. A dobrá motivace je zárukou úspěchu. Dnes tu tak máme tipy na knížky, které mohou být pro každého z nás skvělým startérem.

Napínavá očekávání

Za-tajemstvim-a-napetim-kolem-sveta

Úvod týdne zahájíme v duchu napětí – nabízíme vám trojici nejnovějších thrillerů a detektivních příběhů, u nichž nezamhouříte oka. Vydejte se vstříc mrazivému švédskému venkovu, odhalte pachatele vražd a únosů a podívejte se do rudolfínského období.

Neocenitelní pomocníci do domácnosti i na zahradu

nahled-tipy

Utečte na chvíli od chaosu a stresu, s jakými se teď všichni musíme potýkat, a dopřejte si trochu relaxu v zelené přírodě. Přinášíme vám tipy na knihy, s nimiž si budete moci vydechnout, umazat ruce od hlíny a také trochu zavzpomínat.