Nakladatel: Bookmedia

Nakladatelství BOOKMEDIA vzniklo na podzim roku 2014, kdy převzalo vydávání kreativních knih edice TOPP. Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky. Chcete-li se ve svém volném čase pobavit a máte rádi luštění a další logické úkoly, potěší vás některé z našich křížovkářských titulů či sudoku.

Vydáváme také young adult, knihy pro dospělé čtenáře, beletrii a populárně-naučnou literaturu.

Baví nás také dělat audioknihy, vydáváme je pod značkou audioteka.cz a v naší nabídce najdete příběhy předních českých i světových autorů.

www.bookmedia.cz/

Bookmedia - Nejnovější knihy

knihaJe to na tobě knihaV rouše beránčím knihaAmnestie knihaKdoule

Bookmedia - Související články

Nalaďte se na thrillery

thriller

Víkend je za dveřmi a možnosti, jak strávit volný čas, jsou díky karanténě omezené. Rozptýlení můžete najít v thrillerové smršti. Nechte se na sebe působit nervy drásající kombinaci tajemství, napětí a dějových zvratů a sledujte počínání hlavních hrdinů.

Získejte nástin možné budoucnosti lidstva

homo-deus-audiokniha-perex

Jaké výzvy čekají lidstvo v 21. století a co se stane, pokud lidskou pracovní sílu nahradí umělá inteligence? Nejen to se dozvíte v nové audioknize, jejíž předlohu napsal izraelsky historik Yuval Noah Harari. Tentokrát se zaměřil na budoucnost.

Současný svět v románech

Tipy_soucasna ceska i svetova tvorba

V dnešních tipech se podíváme na problémy a nevšední témata současného světa. Rozněžníme se a dojmeme, poučíme i vyděsíme a zamyslíme se nad řadou zajímavých otázek.

Na stopě…

Tipy_kdyz krimi pisi zeny

Staří známí i noví vyšetřovatelé si budou muset poradit s náročnými případy, které je často zavedou do napínavých a životu nebezpečných situací. Budou pátrat jak po pachatelích zločinů, tak i po pohřešovaných osobách.

Vyhrajte tajemství úspěchu společnosti Apple

silene-jednoduche-audiokniha-perex

Společnost Apple dokázala prorazit a dostat své produkty na přední příčky v prodeji i bez křiklavých obalů a složitých reklamních kampaní. Právě tato posedlost jednoduchostí ji totiž odlišuje od konkurence. Inspirujte se krásou jednoduchosti!