Rubrika: Propozice

Nenechte si ujít: Soutěž o papír a tisk knihy zdarma!

nenechte_si_ujit

Akce podobného typu tu ještě nebyla. Letošní rok se v Praze naskytne šance pro všechny autory soutěžit o papír a tisk svého knižního projektu.

O Gondorský semenáček 2019

gondor-sem-nahled

Máte tvůrčího ducha, ať již výtvarného či literárního? Zkuste se zapojit do soutěže O Gondorský semenáček. Přinášíme vám propozice.

Literární cena Jiřího Ortena 2018

CJOlogo

Svaz českých knihkupců a nakladatelů otevírá nominace do 32. ročníku Ceny Jiřího Ortena.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2018

Vladimír Vokolek

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín v roce 2018 vyhlašují již XXII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka.

Vyškovský cedník 2018

cednik-nahled

Knihovna Karla Dvořáčka Vyškov, příspěvková organizace, Klub přátel Knihovny Karla Dvořáčka, spolek a Tři brány, komunitní nadace pro vědění, umění a civilizaci Vyškov vyhlašují u příležitosti konání 22. ročníku Týdne knihoven další ročník literární soutěže Vyškovský cedník 2018.

Napiš povídku a buď slyšet!

psani

Audiotéka letos vyhlašuje první ročník beletristické soutěže na téma „Více času na život“. Vítězné dílo bude profesionálně zpracováno do audioknižní podoby.

Soutěž Online Poetry Slam 2018

Poezie

Jako součást letošního devátého ročníku Festivalu arabské kultury, pořádaného v dubnu 2018 v Plzni, Praze a Olomouci, vyhlašují Arabfest (CZ) a Writers Cell (JOR) mezinárodní soutěž v online slam poetry pro arabské a české autory.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2017

Vladimír Vokolek

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín vyhlašují XXI. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka 2017.

Nakladatelství Academia vyhlašuje 6. ročník Studentské soutěže

Academia-logo

Nakladatelství Academia vyhlašuje 6. ročník Studentské soutěže o vydání magisterské diplomové práce.

Devátý ročník Mobelovy ceny

mobelova cena

Alois Marhoul pod záštitou Obce spisovatelů vyhlašuje 9.ročník MOBELOVY CENY.