Rubrika: Propozice

Společnost Franze Kafky vyhlašuje 26. ročník studentské literární soutěže o nejlepší esej

Franz-Kafka_perex

26. ročník esejistické soutěže, Cena Maxe Broda, bude letos česko-slovenský! Do literární soutěže o nejlepší esej Cena Maxe Broda 2020, kterou vyhlašuje Společnost Franze Kafky, se mohou nově zapojit i slovenští studenti.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2019

literarni soutez

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín vyhlašují XXIII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka 2019.

Soutěž, která má zelenou

CAZV Logo-ofi

Jsi žákem základní či střední školy? Volný čas trávíš raději venku v přírodě a ne doma u počítače? Odpověděl jsi na obě otázky „ANO“? Tak právě pro tebe je určena literární soutěž, která se zabývá zemědělskými tématy. Mrkni na nabízená témata a přihlas se ještě dnes!

Nenechte si ujít: Soutěž o papír a tisk knihy zdarma!

nenechte_si_ujit

Akce podobného typu tu ještě nebyla. Letošní rok se v Praze naskytne šance pro všechny autory soutěžit o papír a tisk svého knižního projektu.

O Gondorský semenáček 2019

gondor-sem-nahled

Máte tvůrčího ducha, ať již výtvarného či literárního? Zkuste se zapojit do soutěže O Gondorský semenáček. Přinášíme vám propozice.

Literární cena Jiřího Ortena 2018

CJOlogo

Svaz českých knihkupců a nakladatelů otevírá nominace do 32. ročníku Ceny Jiřího Ortena.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2018

Vladimír Vokolek

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín v roce 2018 vyhlašují již XXII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka.

Vyškovský cedník 2018

cednik-nahled

Knihovna Karla Dvořáčka Vyškov, příspěvková organizace, Klub přátel Knihovny Karla Dvořáčka, spolek a Tři brány, komunitní nadace pro vědění, umění a civilizaci Vyškov vyhlašují u příležitosti konání 22. ročníku Týdne knihoven další ročník literární soutěže Vyškovský cedník 2018.

Napiš povídku a buď slyšet!

psani

Audiotéka letos vyhlašuje první ročník beletristické soutěže na téma „Více času na život“. Vítězné dílo bude profesionálně zpracováno do audioknižní podoby.

Soutěž Online Poetry Slam 2018

Poezie

Jako součást letošního devátého ročníku Festivalu arabské kultury, pořádaného v dubnu 2018 v Plzni, Praze a Olomouci, vyhlašují Arabfest (CZ) a Writers Cell (JOR) mezinárodní soutěž v online slam poetry pro arabské a české autory.