Rubrika: Propozice

Devátý ročník Mobelovy ceny

mobelova cena

Alois Marhoul pod záštitou Obce spisovatelů vyhlašuje 9.ročník MOBELOVY CENY.

Literární cena Vladimíra Vokolka 2016

Vokolek v pracovně

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín vyhlašují XX. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka 2016.

Napiš si své Kladivo – literární soutěž o nejlepší povídku ze světa Kladivo na čaroděje

Literární soutěž Kladivo na čarodejnice

Nakladatelství Epocha vyhlašuje literární soutěž o nejlepší povídku ze světa Kladiva na čaroděje. První cenou je publikování v kladivářské antologii, která se připravuje na rok 2017.

Nakladatelství Academia vyhlašuje 5. ročník Studentské soutěže

Academia-logo

Dne 26. května 2016 vyhlásilo Nakladatelství Academia 5. ročník Studentské soutěže o vydání magisterské diplomové práce.

Studentská soutěž o nejlepší recenzi severské knihy

notebook

Studujete střední školu a myslíte si o sobě, že oplýváte literárním talentem, ale zatím jste neměli příležitost se veřejně projevit? Právě pro vás je na míru ušitá soutěž probíhají v rámci literární kampaně #ReadNordic.

Literární soutěž Kniha v hlavní roli

Rosteme s knihou

Svět knihy, s.r.o. v rámci kampaně Rosteme s knihou a v rámci tématu knižního veletrh Svět knihy Praha 2015 vyhlašuje tradiční literární soutěž pro děti a mládež KNIHA V HLAVNÍ ROLI.

Nový ročník literární soutěže Trutnovský drak 2015

Trutnovský drak 2015

Trutnovský literární klub a Trutnov – město draka vyhlašují 11. ročník literární soutěže TRUTNOVSKÝ DRAK se zadáním DOPIŠTE PRVNÍ VĚTU…

Hledá se autor bestselleru

Nakladatelství Fragment vyhlašuje již 5. ročník literární soutěže Hledá se autor bestselleru. Tentokrát bude vybráno 5 nejlepších povídek na téma sci-fi a fantasy příběhy!

Literární soutěž Cena Maxe Broda pro mladé talentované autory zná témata letošního ročníku

Cena Maxe Broda

Společnost Franze Kafky vyhlašuje 21. ročník studentské literární soutěže o nejlepší esej – Cenu Maxe Broda 2015. Jaká jsou letošní témata a komu je soutěž určena?

Literární cena Vladimíra Vokolka 2014

Vladimír Vokolek

Statutární město Děčín a Městská knihovna Děčín vyhlašují XVIII. ročník soutěže Literární cena Vladimíra Vokolka 2014. Soutěž si klade za cíl objevovat nové básnické talenty a připomenout tak významného děčínského básníka a esejistu Vladimíra Vokolka (* 1. 1. 1913 Pardubice – † 23. 7. 1988 Ústí nad Labem).