Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. října 2018

nenechte_si_ujit

Přijďte si zpříjemnit podzimní den na některou z literárních akcí. V průběhu příštího týdne se jich koná hned několik k různým příležitostem, vychází například nová kniha českého botanika Václava Větvičky a seznámit se můžete také s novým titulem Zdeňka Svěráka.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. října 2018

nenechte_si_ujit

Máme pro vás další tipy na zajímavé literární akce. Stačí si nachystat diář a zapisovat vše, co vás zaujme. Příští týden se mimo jiné můžete těšit na křest nové knihy Ivy Pekárkové či autogramiádu autorky románu Tatér z Osvětimi Heather Morris.

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. října 2018

nenechte_si_ujit

Je tu říjen a s ním i podzimní počasí, což je ideální čas pro knížky a literaturu. V příštím týdnu můžete zajít na křest nové kuchařky od Karolíny Kamberské či na besedu a autogramiádu Zdeňka Svěráka. A těšit se můžete také na knižní veletrh.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. září 2018

nenechte_si_ujit

I poslední zářijový týden můžete strávit ve společnosti literatury, stačí zajít na některou z akcí, které vám představíme v našem článku. V Praze například pokřtí audioknihu o československém prezidentovi Gustávu Husákovi.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. září 2018

nenechte_si_ujit

Máte v diáři na příští týden volno? V našem článku najdete tipy na zajímavé literární akce, které se konají v následujících dnech. Například v Praze bude mít autorské čtení známý spisovatel Jiří Hájíček.

Nenechte si ujít v týdnu od 10. do 16. září 2018

nenechte_si_ujit

Knihovny už po prázdninové pauze opět pořádají plno zajímavých akcí. Některé z nich můžete navštívit již v následujícím týdnu. V Brně se například koná křest knihy Brno okupované.

Nenechte si ujít v týdnu od 3. do 9. září 2018

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou pryč a knihovny se vrátí k běžnému provozu. Pro nás to znamená opět více literárních akcí a tedy i více zážitků. V příštích dnech se můžete těšit například na křest knihy Kafkonomie: Z boží vůle bankéř.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. srpna do 2. září 2018

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou u konce, dětem zbývá poslední týden. I během něj se ale konají pěkné literární akce, těšit se tak můžete na vsetínské čtení na střeše či festival Města čtou v Litoměřicích.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. srpna 2018

nenechte_si_ujit

Nevíte, kam vyrazit za literaturou během dalšího srpnového týdne? V našem článku určitě najdete inspiraci, v Litoměřicích se například můžete těšit na autorský večer s Milošem Urbanem.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. srpna 2018

nenechte_si_ujit

I další srpnový týden můžete vyrazit za literaturou. V našem článku se dočtete nejen o křtu nové detektivní knihy od nizozemského autora Brama Kleina, který se v příštích dnech koná v hlavním městě.