Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. března

nenechte_si_ujit

Rádi byste se setkali s Ivou Pekárkovou, Janem Jilíkem, Markem Tomanem, Mariuscem Suroszem či Václavem Junkem? Nebo si jen toužíte na chvíli oddechnout od každodenního shonu? Ať tak či tak, nahlédněte do našeho výběru z nejzajímavějších literárních setkání konajících se příští týden.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. března 2017

nenechte_si_ujit

Jaro už opravdu klepe na dveře a my se můžeme těšit nejen z teplejšího počasí a prvních slunečních paprsků, ale také z mnoha jedinečných událostí ze světa knih a literatury.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. března

nenechte_si_ujit

I další březnový týden čeká všechny příznivce knih a literatury program plný zajímavých akcí. Stačí, když si přečtete náš článek, jistě si vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte napříč celou republikou.

Nenechte si ujít v týdnu od 27. února do 5. března

nenechte_si_ujit

Jaro už pomalu klepe na dveře a my si tak můžeme po mrazivé zimě užívat teplejších dnů. Čekání na to pravé jaro plné omamných vůní a probouzející se přírody si můžete zkrátit návštěvou některé z literárních akcí.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. února

nenechte_si_ujit

Zima pomalu ztrácí svoji sílu a všichni už jistě vyhlížíme jaro a sluníčko. Aby nám čekání co nejrychleji uteklo, přinášíme další přehled těch nezajímavějších akcí ze světa literatury, které se příští týden konají po celé naší republice.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. února

nenechte_si_ujit

Únor se pomalu překlání do své druhé půlky a my tu pro vás opět máme pravidelnou nabídku těch nejzajímavějších literárních akcí, které se u nás v průběhu příštího týdne konají. Začtěte se a vybírejte.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. února

nenechte_si_ujit

Velké mrazy, snad ne jen dočasně, skončily a nás čeká týden trochu přívětivějšího počasí. Ještě příjemnější může být, strávíte-li aspoň jedno odpoledne návštěvou některé z námi vybraných literárních akcí.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. ledna do 5. února

nenechte_si_ujit

I tentokrát se v našem článku dočtete, kde se příští týden konají zajímavé literární akce. Prožít čas ve společnosti literatury může být velmi inspirativní.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. ledna

nenechte_si_ujit

Zima je v plném proudu, mráz svírá ulice měst, vsí i osamělých stavení. Kam se před ním schovat? Ke krbu se sklenicí grogu nebo svařeného vína a nebo na některou z literárních akcí.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. ledna

nenechte_si_ujit

Hledáte-li inspiraci na místa, kde lze příjemně strávit část těchto mrazivých dní, máme tu pro vás náš pravidelný výběr literárních akcí na příští týden.