Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. srpna 2019

nenechte_si_ujit

Před námi jsou poslední dva týdny prázdnin. Pokud jde o literární akce, v následujícím týdnu si můžete zajít na letní čtení ve Vsetíně, ale třeba také na setkání s autorkou hororových knížek.

Nenechte si ujít: Soutěž o papír a tisk knihy zdarma!

nenechte_si_ujit

Akce podobného typu tu ještě nebyla. Letošní rok se v Praze naskytne šance pro všechny autory soutěžit o papír a tisk svého knižního projektu.

Nenechte si ujít – pozvánka do galerie

nenechte_si_ujit

Nevíte, kam zamířit za kulturou, a vaše cesty domácí krajinou povedou kolem Liberce? Pak máte jedinečnou šanci právě v prázdninovém čase zavítat na unikátní výstavu do Liberecké galerie!

Nenechte si ujít v týdnu od 29. července do 4. srpna 2019

nenechte_si_ujit

Polovinu prázdnin máme za sebou a pomalu končí i Měsíc autorského čtení. V následujícím týdnu se tak v Brně či Ostravě můžete na zajímavá autorská čtení vydat naposledy. A do Prahy přijede kanadská spisovatelka Danielle Dussault.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. července 2019

nenechte_si_ujit

I další červencový týden bude především ve znamení autorských čtení v Brně a Ostravě. Nejsou to ale jediné literární akce – například ve Vsetíně chystají pěknou akci pro nejmenší.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. července 2019

nenechte_si_ujit

I v příštím týdnu pokračuje Měsíc autorského čtení, kromě toho se ale v Ostravě koná i KNIHCENTRUM festival s nabídkou mnoha zajímavých besed, například s Radkou Denemarkovou či lékařem Tomášem Šebkem.

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. července 2019

nenechte_si_ujit

Máme tu další letní týden. Pokud si zrovna nebudete užívat zasloužené dovolené, určitě si nenechte ujít autorská čtení, která se příští týden konají v Brně a Ostravě v rámci projektu Měsíc autorského čtení.

Nenechte si ujít v týdnu od 1. do 7. července 2019

nenechte_si_ujit

Prázdniny a čas dovolených jsou tu. Jistě se už všichni těšíte na zasloužený odpočinek. Ten si ovšem vybírají i knihovny, proto bude o prázdninách nabídka literárních akcí méně pestrá. Nicméně začíná Měsíc autorského čtení, v Brně a Ostravě se tak určitě nudit nebudete.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. června 2019

nenechte_si_ujit

Máme před sebou poslední červnový týden. Pokud zrovna nebalíte kufr na dovolenou, můžete zajít na nějakou literární akci. V Praze se například koná beseda v Knihovně Václava Havla či křest knihy Vesmír ve sprše od Petry Suché.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. června 2019

nenechte_si_ujit

Čas dovolených se kvapem blíží, a tak pokud ještě nevíte, kterou knížku si s sebou vezmete, vyrazte na některou z literárních akcí pro inspiraci. Třeba na autorské čtení Julie Urbišové či na křest knihy Na kafi s Josefem Dvořákem.