Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 25. září do 1. října 2017

nenechte_si_ujit

Přemýšlíte, co podniknout příští týden? V našem článku vám nabízíme plno literárních akcí. Poslední zářijový a zároveň první podzimní týden si tak budete moci užít ve společnosti knih.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. září

nenechte_si_ujit

Zdá se, že podzim je definitivně tady. Asi nejlepší způsob, jak může knihomol strávit čas nejen za deštivých večerů, je četba pěkné knížky. V našem článku najdete tipy na literární akce, které vám dodají inspiraci.

Nenechte si ujít v týdnu od 11. do 17. září

nenechte_si_ujit

Nevíte, co v příštím týdnu podniknout? Co třeba zajít na některou z literárních akcí? V následujících dnech se jich u nás koná opravdu mnoho. V našem článku najdete tipy, co si rozhodně nenechat ujít.

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10 září

nenechte_si_ujit

Nový školní rok je tu a s ním se začínají plnit i kalendáře knihoven. „Okurková“ sezona tedy končí a my se opět můžeme vrhnout do víru literárních akcí. Příští týden se jich koná opravdu plno.

Nenechte si ujít v týdnu od 28. srpna do 3. září

nenechte_si_ujit

Prázdniny jsou definitivně u konce. Věříme, že jste si je pořádně užili a našli si čas i na nějakou pěknou knížku. Pokud jste to nestihli, ještě jde vše napravit, i v posledních srpnových dnech se konají zajímavé literární akce.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. až 27. srpna

nenechte_si_ujit

Z prázdnin už zbývají pouze poslední dva týdny, tak si je pojďte pořádně užít! Opět vám přinášíme tipy, kam v následujících dnech vyrazit za literaturou, stačí si jen vybrat.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. srpna

nenechte_si_ujit

Nedokážete si prázdniny bez knih představit ? V následujících řádcích se dozvíte, kam se můžete příští týden vydat za literaturou. I přesto, že čas dovolených je v plném proudu, knihovny si připravily zajímavé akce.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. srpna

nenechte_si_ujit

Co se týče literární akcí, s koncem měsíce autorského čtení začala okurková sezóna. Je to ale jen klid před bouří, již přinese začátek školního roku. Pro ty z vás, kteří chtějí za knihami vyrazit i teď, jsme přece jen nějaké zajímavé akce našli.

Nenechte si ujít v týdnu od 31. července do 6. srpna

nenechte_si_ujit

Před námi je ještě celá druhá půlka prázdnin a rozhodně je škoda zůstat sedět doma. I tento týden se konají zajímavé literární akce, samozřejmě v čele s Měsícem autorského čtení.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. července

nenechte_si_ujit

Prázdniny se už brzy překlenou do své druhé poloviny a i konec července si můžete užít ve společnosti literatury. Hlavním lákadlem bude opět Měsíc autorského čtení, který i příští týden nabídne plno úžasných zážitků.