Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 27. listopadu do 3. prosince 2023

nenechte_si_ujit

Uteklo to jako voda a čekají nás poslední listopadové a první prosincové dny. Chcete si je zpříjemnit literární akcí? Pak si nenechte ujít třeba besedu se Stanislavem Češkou, Kateřinou Surmanovou či Jitkou Ludvíkovou a Janem Bauerem.

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

Listopad se chýlí ke konci a brzy vypukne předvánoční chaos. Potřebujete tipy na knižní dárky? Běžte se inspirovat na některou z knižních akcí. Nenechte si ujít třeba besedu s Martinou Boledovičovou a oblíbenou farářkou Martinou Viktorií Kopeckou. 

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

I v dalším listopadovém týdnu se koná mnoho literárních akcí. Nenechte si ujít třeba besedu se spisovatelkou Lucií Lukačovičovou, křest nové knihy Biancy Bellové či autorské čtení Věry Slabé.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

I další listopadový týden nabízí mnoho literárních akcí, které stojí za návštěvu. Nenechte si ujít autorské čtení básníka a textaře Robina Krále, literární setkání zaměřené na detektivky či křest knihy Markéty Hejkalové Století na vlnách.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. října do 5. listopadu 2023

nenechte_si_ujit

Jaké akce můžete navštívit v posledních říjnových a prvních listopadových dnech? Nenechte si ujít třeba autogramiádu Františka Kotlety, křest fantasy románu Slavodějky Aleny Adrianety Heinrichové či uvedení nového románu Petry Dvořákové Pláňata.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2023

nenechte_si_ujit

Říjen se pomalu chýlí ke konci, ale i jeho poslední dny můžete strávit na různých literárních akcích. Nenechte si ujít třeba muzikoterapeutickou pohádku Evy Sádlíkové, besedu s Alenou Mornštajnovou či přednášku o české literární avantgardě.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. října 2023

nenechte_si_ujit

Říjen se přehoupl do své druhé poloviny, ale nebojte se: máme pro vás další přehled literárních akcí. Nenechte si ujít třeba křest knihy Cesta je pes od Petra Šestáka či cestopisnou besedu spisovatelky a cestovatelky Věry Noskové. 

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. října 2023

nenechte_si_ujit

Před námi je další říjnový týden a s ním i mnoho akcí pro všechny milovníky literatury. Těšit se můžete třeba na křest knihy Ester Staré, autorské čtení Anny Strnadové či Lucie Brejšové. A koná se i literární festival zaměřený na čtenáře young adult HumbookFest!

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. října 2023

nenechte_si_ujit

Zajímá vás, jaké literární akce se konají v prvním říjnovém týdnu? Opět vám přinášíme jejich přehled. Nenechte si ujít třeba přednášku cestovatele a spisovatele Ladislava Zibury, autorské čtení Lukáše Pavláska či podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě.

Nenechte si ujít v týdnu od 25. září do 1. října 2023

nenechte_si_ujit

Zbývají poslední zářijové dny, ale i ty si můžete zpestřit nějakou zajímavou literární akcí. Koná se např. autorské čtení Jana Spěváčka a Aleše Kauera, beseda se Stanislavem Češkou či Michaelou Suchardovou.