Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. ledna

nenechte_si_ujit

Zima je v plném proudu, mráz svírá ulice měst, vsí i osamělých stavení. Kam se před ním schovat? Ke krbu se sklenicí grogu nebo svařeného vína a nebo na některou z literárních akcí.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. ledna

nenechte_si_ujit

Hledáte-li inspiraci na místa, kde lze příjemně strávit část těchto mrazivých dní, máme tu pro vás náš pravidelný výběr literárních akcí na příští týden.

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. ledna

nenechte_si_ujit

Rok 2016 je definitivně minulostí a jednou z mála jistot, s níž vstupujeme do roku nového, je, že i letos nás čeká množství křtů, autorských čtení a dalších zážitků spojených s literaturou. Je tu náš první letošní výběr pro příští týden.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. prosince do 1. ledna

nenechte_si_ujit

Vánoce už klepou na dveře, ale přesto je tu naše, letošní poslední, Nenechte si ujít. I poslední předvánoční týden má všem knihomolům co nabídnout.

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. prosince

nenechte_si_ujit

Máme tu třetí adventní neděli a Vánoce už pomalu vchází do dveří. Pokud však ještě nemáte pro všechny své blízké ty správné dárky a hledáte inspiraci, zkuste navštívit některou z nabízených literárních akcí. Určitě získáte minimálně pěkný zážitek.

Nenechte si ujít v týdnu od 5. do 11. prosince

nenechte_si_ujit

Vánoce se nezadržitelně blíží, máme tu již druhý advent. Pokud už vás unavují všudypřítomné davy nakupujících, neváhejte a odpočiňte si na jedné z nabízených literárních akcí! I tentokrát je z čeho vybírat.

Nenechte si ujít v týdnu od 28. listopadu do 4. prosince

nenechte_si_ujit

Listopad se vystřídá s prosincem a astronomická zima se zase o kousek přiblíží. I následující první adventní týden můžete strávit s literaturou – akcí s ní spojených je pro vás nachystáno více než dost.

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. listopadu

nenechte_si_ujit

Rádi byste navštívili Afriku zevnitř, potkali Miroslava Žbirku zblízka nebo například zjistili, která dvě slova mohou být klíčem? To vše a mnohem více v najdete v našem pravidelném souhrnu na příští týden chystaných nejzajímavějších literárních akcí. 

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. listopadu

nenechte_si_ujit

Ani další listopadový týden nebude výjimkou a nabídne mnoho vyžití pro knihomoly. Všichni nadšenci do knih a literatury opět mohou navštívit množství zajímavých literárních událostí. A určitě nebudou litovat, je z čeho vybírat.

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. listopadu

nenechte_si_ujit

I následující týden můžete strávit ve znamení literatury. Vybírat lze z mnoha zajímavých událostí, které rozhodně stojí za vaši návštěvu. Proto neváhejte a přečtěte si náš výběr nejzajímavějších akcí příštího týdne.