Rubrika: Pozvánky

Nenechte si ujít v týdnu od 30. ledna do 5. února 2023

nenechte_si_ujit

Leden utekl jako voda a začíná únor. Na jaké literární akce se můžete těšit? Nenechte si ujít scénické čtení z cyklu LiStOVáNí Lukáše Hejlíka, ověřte si své znalosti o spisovateli Rudolfu Těsnohlídkovi v soutěžním kvízu a navštivte výstavu zaměřenou na spisovatele Jaroslava Haška.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. ledna 2023

nenechte_si_ujit

Leden se pomalu chýlí ke konci, ale na vás čeká ještě několik literárních akcí, kterých se můžete zúčastnit. Nenechte si ujít představení knihy Všichni umřete, večer s Arnoštem Goldflamem, autorské čtení Evy Maškové či povídání o Jaroslavu Haškovi.

Nenechte si ujít v týdnu od 16. do 22. ledna 2023

nenechte_si_ujit

Další lednový týden je před námi a s ním i přehled literárních akcí. Běžte se schovat před studeným počasím například do pražské Knihovny Václava Havla. Nebo přijďte do brněnské knihovny, kde probíhají akce pro malé i velké čtenáře.

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. ledna 2023

nenechte_si_ujit

I druhý lednový týden nabízí různé literární akce, které stojí za návštěvu! Bohatý výběr čeká především děti, protože se koná hned několik čtení pro nejmenší. Dospělí se mohou těšit na setkání čtenářského klubu či na cestovatelskou přednášku o Číně.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. ledna 2023

nenechte_si_ujit

Hned v prvních dnech nového roku se můžete zúčastnit řady literárních akcí. Nenechte si ujít výstavu Animovaný Hoffmann, představení nové knihy oblíbené české spisovatelky Petry Soukupové či některou z akcí pro děti!

Nenechte si ujít do konce roku 2022

nenechte_si_ujit

Štědrý den je za námi a do konce roku zbývá posledních pár dní. Mnoho lidí tráví čas návštěvami příbuzných. Navštívit ale můžete i knihovny, kde se v i posledních prosincových dnech konají zajímavé literární akce pro děti i dospělé.

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. prosince 2022

nenechte_si_ujit

Vánoční shon je v plném proudu. Pokud si od něj chcete alespoň na chvilku odpočinout, přijďte na některou z předvánočních literárních akcí. Koná se např. autorské čtení Jiřího Plocka nebo beseda se spisovatelkou Blankou Solařovou-Calibaba.

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. prosince 2022

nenechte_si_ujit

Zpříjemněte si předvánoční čas některou z literárních akcí, které se uskuteční příští týden. Nenechte si ujít setkání s pekařem Janem Jirkou, spisovatelem Štěpánem Kučerou, spisovatelkou Viktorií Hanišovou, Petrou Braunovou či Martinou Málkovou.

Nenechte si ujít v týdnu od 5. do 11. prosince 2022

nenechte_si_ujit

Pokud patříte mezi literární nadšence, určitě budete rádi za zajímavé tipy na literární akce. Nenechte si ujít setkání se spisovatelkou Hanou Lundiakovou, Annou Luňákovou či Ivanou Fajnorovou. A těšit se můžete také na předvánoční veletrh Knihex.

Nenechte si ujít v týdnu od 28. listopadu do 4. prosince 2022

nenechte_si_ujit

Listopad končí, prosinec a s ním i advent začíná. Kromě návštěvy vánočních trhů či poslechem koled z úst snaživých dětí i nadále můžete zajít na některou z mnoha literárních akcí, které se v následujícím týdnu konají. Nenechte si ujít třeba autogramiádu herečky Terezy Brodské, historika Vlastimila Vondrušky či spisovatelky Julie Caplinové.