Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Na pořadu dne sci-fi

Tipy_Na poradu dne sci-fi

Vzhůru do vesmíru! Máme pro vás dva vzrušující příběhy o vyhrocených konfliktech, mimozemšťanech, o snaze zachovat lidstvo i potřebě válčit. A jako třešinku na dortu přidáváme oficiálního průvodce k filmu Solo: Star Wars Story.

Ženy píší…

Kdyz-pisi-zeny

Dnes vám nabízíme literární všehochuť pocházející z per něžného pohlaví. V našich tipech najdete nové kousky v žánrech detektivních příběhů a thrillerů, fantasy, humoru i opravdových osudů. Neváhejte a doplňte si zásoby čtení na léto!

Získejte zážitky z moto cesty po Jižní Americe

dominika-na-ceste-jizni-amerikou-perex

Při cestě napříč Jižní Amerikou vás může potkat nejen mnoho překrásných zážitků, ale také událostí, na které už tak rádi vzpomínat nebudete. Pokud vás takový výlet sice láká, ale přitom preferujete domácí pohodlí, můžete se na něj vydat alespoň prostřednictvím knihy.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. června 2018

nenechte_si_ujit

Léto už je opravdu tady a s ním i čas dovolených. Přijďte získat inspiraci pro letní čtení na některou z literárních akcí, které se konají příští týden. V Praze se například můžete zúčastnit křtu knihy Margarety Křížové Z deníku investorky.

Cesta kolem světa. O Vánocích.

Mann_Pezzullo_LovSokola

Vánoční čas a zrození nového roku si obvykle spojujeme s klidem a mírem, s posezením v rodinném kruhu, se štědrostí a porozuměním druhým. Teroristé mají ale zjevně zcela jiné představy a plány. Najde se někdo, kdo se jim postaví?