Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 26. února do 4. března 2018

nenechte_si_ujit

Stejně jako každou neděli, i dnes si můžete přečíst, kde se v příštích dnech budou konat literární akce. Pokud mezi vaše oblíbené autory patří Jiří Hájíček, pak si určitě udělejte výlet do Českého Krumlova, kde bude mít autorské čtení.

Naučné knihy pro hloubavé

tipypopul-nauc

Naučné knihy by neměly v našich knihovničkách chybět. Nevíte, které si vybrat? Nevadí, otevřete tyto knižní tipy a inspirujte se!

Napínavé vyšetřování

Za_krimizivly_napric_Evropou

Zima si svými ledovými drápy pořád ještě pevně drží svou vládu. Člověk si tak nejraději zaleze doma do křesla, ponoří se do napínavého příběhu a zimu sleduje skrz okno. A jaký příběh může být napínavější, než pořádná detektivka?

Evropa ve stínu války

Ve-stinu-valky

Dnes vám představíme knihy, do jejichž stránek autoři vložili hřmění děl a sténání raněných. Jejich společným tématem je totiž válka – ve všech svých podobách. Nechte se přenést do časů, kdy na lidstvo dopadl velký stín…

Vyhrajte souboj Martina Servaze s drsným nepřítelem

noc-perex

Přestože policie ví, že sérii vražd má na svědomí Julian Hirtmann, stále se jí ho nedaří zatknout. Vrah o sobě nyní dává znovu vědět a Kirsten Nigaardová spolu s Martinem Servazem tentokrát udělají vše pro to, aby ho dopadli. Podaří se jim to?