Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Světy, jak je neznáme

Svety-jak-je-nezname

(Ne)realita může mít mnoho tváří. Knihy z dnešních tipů ji znázorňují po svém – od alternativních dějinných událostí až po hrátky s časem, které mohou zavinit zkázu světa. Na své si přijdou jak fanoušci zahraničních dystopií, tak i českého fantasy.

Zahrajte si o kuchařku plnou vydatných polévek

polevky-ze-svatojanu-perex

Dříve byla polévka neodmyslitelnou součástí poledního menu a naše babičky tvrdily, že polévka je grunt. Dnes ji řada z nás raději vynechává, i když se jedná o výživný a zdravý pokrm, kterým můžete dokonce plnohodnotně nahradit hlavní chod.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. února 2019

nenechte_si_ujit

Je tu další neděle a to znamená i pravidelný přísun pozvánek na literární akce. V příštím týdnu si můžete zajít například na Literární čaj s Petrou Dvořákovou, který se koná ve Vyškově, nebo na další LiStOVáNí.

Pohádkový svět v knize i filmu

deti ctou

Co mají společného dnešní pohádkové knihy? Příběhy v nich obsažené můžete nejen číst, ale také sledovat na filmových plátnech. Například Čert Bonifác se vydá do lidského světa a chůva Mary Poppins se vrací zpět.

Vyhrajte pátý případ detektiva Martina Servaze

sestry-perex

Před pětadvaceti lety byl Martin Servaz součástí vyšetřování vraždy dvou mladých dívek. Hlavního podezřelého se však nepodařilo usvědčit. Nyní ovšem došlo k dalšímu záhadnému úmrtí, které by pachatele mohlo konečně dostat za mříže.