Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Svět fantasy

Tipy_Neobycejni_Filmova magie_Kralovna ohne

Dnes tu máme dobrodružné a napínavé tipy plné magie pro fanoušky fantasy. Vydejte se do nebezpečných a vzrušujících světů se svými oblíbenými hrdiny!

Zasoutěžte si o humorný deník seniora

Tajny denik Hendrika Groena

Hendrik Groen je sice starý, ale nehodlá se tomu poddat a se stářím se rozhodne bojovat. K tomu mu poslouží i deník, který sleduje jeden rok seniora v domově důchodců v Amsterdamu. A co bude příčinou změny jeho chování? No přeci žena!

Migrace: objektivní fakta

Nová odysea

Migrace. Velice aktuální téma, které zasáhlo celou Evropu a vyvolalo bouřlivé reakce. Patrick Kingsley se rozhodl ve své nové knize předložit objektivní fakta, která získal mj. i prací v terénu, a předkládá i příběhy uprchlíků. Nic není jen černé či jen bílé…

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května

nenechte_si_ujit

Máte chuť prožít příjemné odpoledne či večer ve společnosti literatury? Není nic jednoduššího, než se začíst do našeho článku a vybrat si z bohaté nabídky akcí, jejichž společným jmenovatelem jsou právě knihy.

Romány inspirované skutečnými osobami

biografie-perex

Nejlepší příběhy píše sám život. Přesvědčit se můžete v dnešních knižních tipech, ve kterých vám představíme čtyři nové knihy, které zachycují životní osudy skutečně žijících lidí. Načerpejte novou životní inspiraci.