Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Humor, koření života

smich

Říká se, že se smyslem pro humor je život snazší. Zda je to pravda, záleží na každém z vás.  Žití je však veselejší, pokud si dokážete zachovat úsměv na rtech i v obtížných situacích. Dnes se společně podíváme na dvě knižní novinky, které váš den určitě rozveselí.

Nalaďte se pozitivně

smiling beautiful happy girl jumping in a park in summer

Dnešní knižní tipy budou čistě pozitivní. Všechny představované knihy se totiž točí okolo témat pohody, pozitivity, osobního růstu a kvalitního odpočinku. Vezměte na poslední týdny léta do ruky knihu, která vám dodá pozitivní energii před blížícím se pošmourným podzimem.

Pohádková dobrodružství

deti ctou

Zavítejte do kouzelného světa pohádek, kde se plní všechna přání a každé dobrodružství nakonec dobře dopadne. Seznamte se s hlavními hrdiny dnešních knižních tipů a prožívejte s nimi jejich příhody. Fantazii podněcují i krásné ilustrace.

Někdo mluví, jiný koná

McEwen_Neviditelny

Dějiny světa vždy ovlivňovali hlavně silní jedinci. Ne vždy však o nich v učebnicích nalezneme byť jen jedinou zmínku. Mnohem častěji totiž skutečnou moc představují bezejmenní, stateční a hlavně správně motivovaní muži i ženy, dávající přednost tomu zůstat nepoznaní.

Mrazivý detektivní román z prostředí současného Mongolska

Ian Manook_Krute casy

Úspěšný detektivní román s komisařem Jerúldelgerem se dočkal pokračování. Příběh Krutých časů zavede čtenáře do Mongolska, Ruska i daleké Číny a přinese několik vražd, z nichž bude podezřelý sám komisař.