Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz


Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Ohnivá čarodějka je zpět!

Matt Ralphs_Vladkyne ohne

Hazel, Bramley a Titus se vrací v pokračování kouzelné fantasy Dcera ohně. Ze starých nepřátel se stanou spojenci a největším protivníkem bude samotný Řád lovců čarodějnic.

Rychle nabyl…

Mann_Pezzullo_LovLisky

Že žijeme ve světě plném nebezpečí, je neoddiskutovatelný fakt. Naštěstí jsou mezi námi kromě padouchů i ti, zpravidla neviditelní, kdo bez ohledu na sebe dbají na to, aby se váhy překlápěly spíše ve prospěch těch „hodných“.

Zahrajte si o cestu kolem světa i do nitra duše

saudade-na-kole-a-v-kajaku-kolem-sveta-perex

Tři roky cestoval Matěj Balga na kole kolem světa, poznával nové země a potýkal se s mnoha problémy, aby vyléčil své zlomené srdce a našel smysl života. Vraťte se do října roku 2014 a spolu s ním se s osmi sty dolary v kapse vydejte na cestu.

Kdo je kdo?

Minier_Noc_audio

Rozhraní mezi zločinem a trestem může být nejasné. Někdy se dokonce síly policajta a zloducha musí spojit, jde-li o záchranu někoho, kdo je blízký oběma. Kam až dokážou zajít, kolik pravidel dokážou obejít a přiohnout?

Strašák jménem mozková mrtvice

100 otazek a odpovedi jak se uzdravit po mozkove mrtvici

David Dow v deseti letech prodělal mozkovou mrtvici a lékaři mu nedávali moc šancí na plnohodnotný život. To se ale spletli a David žije aktivní život. Svůj příběh, rady a tipy shrnul v knize, kterou ocení hlavně ti, kteří mají s touto zdravotní příhodou osobní zkušenost.