Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaMůj šálek umění knihaTleskač knihaStrach nad Bobří řekou knihaO bagříku Honzíkovi

Albatros Media - Související články

Svatební šaty

Nesnasim-te

Jak má člověk i nadále věřit v lásku, když má zlomené srdce?

Nenechte si ujít v týdnu od 20. do 26. května

nenechte_si_ujit

Příští týden nás ve světě literatury čeká především 29. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2024. Dále si nenechte ujít třeba besedu s Alenou Mornštajnovou či uvedení knihy Pacanka Kláry Elšíkové.

Májové Očima šéfredaktorky na vlně audia

ocima-nahled

Souhrn krátkých recenzních postřehů měl delší pauzu, ale to neznamená, že bych čtení či poslech nějak šidila. Naopak se nahromadilo hodně novinek na klasické recenze, takže jsem se nezastavila. V dnešním souhrnu se proto objeví převážně audiotituly, které mohu poslouchat u práce. Žánrové rozpětí je od dětské knihy přes krimi až po samizdat.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. května

nenechte_si_ujit

Ani příští týden nebudou chybět zajímavé literární akce. Chystá se například beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou či diskuze s několika oblíbenými českými spisovatelkami o možnosti žen umělecky tvořit a uplatňovat se.

Nenechte si ujít v týdnu od 6. do 12. května

nenechte_si_ujit

Opět tu máme pravidelný přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Přijďte třeba na besedu s literátem a cestovatelem Jiřím Peňásem či na setkání čtenářského klubu zaměřené na tvorbu Aleny Mornštajnové.