Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Pohádková putování

DetiCtou

Netřeba se vydávat na daleké cesty, když z pohodlí domova můžete navštívit kouzelné světy. Dělejte společnost Carlovi při jeho cestě za tatínkem, seznamte se s princeznami od Walta Disneyho a s Bárou cestujte časem do 19. století až do Japonska.

Špionážní román z daleké Číny

nocni_dravec

Očekávaný špionážní thriller vzbudil v českých čtenářích nebývalý zájem zejména tím, že je situován do prostředí daleké Číny. S tajnými bezpečnostními agenturami se čtenáři setkávají poměrně často ve filmech, o něco méně v knihách. Většinou se však děj odehrává v Rusku, Německu, Anglii nebo v Americe. Ale Čína? To zní více než lákavě.

Získejte případ tokijského sériového vraha

modra-svetla-jokohamy-perex

Inspektor Iwata se po těžkém životním období vrací k policii, a to přímo na tokijské oddělení vražd, kde je mu ihned přidělen případ rodiny Kaneširových. Co při pátrání odhalí a jak velká to bude zkouška pro jeho křehkou psychiku?

Zaměřeno na něžné pohlaví

ZenaSKnihou

I když zrovna neupřednostňujete červenou knihovnu, jednou za čas může být příjemné přečíst si příběh o lásce, který vás vtáhne do svého děje a nepustí a je protkaný protkaný vtipem, dobrodružstvím či napětím. Nabízíme vám několik románů o lásce, které by vás mohly zaujmout.

Sladká chuť stáří

Tajny denik Hendrika Groena

Stárnutí je proces nevyhnutelný. Co s tím? No třeba to můžete na sklonku života ještě pořádně rozjet! Objevte poselství od neznámého autora, který svým ironickým humorem střílí do vlastních řad.