Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaCibulkův kalendář pro pamětníky 2020 knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Moderní samurajové

Mann_Burton_NavySeals

V bezpočtu filmů, seriálů, ale i románů se potkáváme s neohroženými bojovníky s magickými schopnostmi přežití. Tu pod rouškou noci jako bájní ninjové vklouznou do přísně střeženého objektu, jinde přesnou střelbou z velké dálky zneškodní padoucha. Jaké je jejich tajemství?

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).

Ženské hrdinky v obtížných situacích

zenske-hrdinky-nahled

Ženy v hlavních rolích nás fascinují a baví. Chceme, aby zvítězily, aby nám ukázaly, že se vyrovnají svým mužským protějškům. Něžné pohlaví má v sobě určitý typ síly, který musíme obdivovat, ať už jde o nebojácné šermířky, úspěšné podnikatelky anebo pracovité matky v domácnosti. Nechte se inspirovat ženami, se kterými se život rozhodně nemazlil.

Filmové hvězdy, komunismus a demokracie

Vsem mym filmovym hvezdam

Humorný příběh s názvem Všem mým filmovým hvězdám vypráví o vyrůstání na malém městě na přelomu komunismu a demokracie a o krásných filmových hvězdách, do nichž se snad všichni muži musejí zamilovat.

YA příběh o zdivočelém ostrově

Ostrov zije_uvodni

Veronika Opatřilová napsala magický příběh o ostrově proměněném v divočinu. Hlavní hrdinové podniknou dobrodružnou výpravu za láskou nejen k přírodě a za objevením vnitřní síly.