Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Vyhrajte nový pohled do zákulisí přistání na Měsíci

tajny-zavod-o-mesic-perex

Od prvního přistání člověka na Měsíci uplyne brzy již půl století, přesto je však stále možné si přečíst nové poznatky, příběhy a skutečnosti, které mění pohled na tento milník ve vývoji lidstva.

Krimipovídky z Manhattanu

povidky_nahled

Americká asociace autorů detektivek oslavila v roce 2015 sedmdesáté výročí založení a dala si pozoruhodný dárek – knihu plnou krimipovídek, jejichž dějištěm je Manhattan.

Romány inspirované historií

Romany-inspirovane-historii

Historie je jedním z nejlepších zdrojů inspirace pro začínající i zkušené spisovatele. Najdeme v ní mnoho špatného, ale také dobrého – příběhy, které by člověk sám mnohdy ani nevymyslel. Dnes vám představíme tři romány zasazené do různých etap bytí.

Zločin nikdy nespí

krimi

Dobrých detektivních příběhů není nikdy dost. Dnes si představíme čtyři horké novinky oblíbeného žánru plného napětí a nečekaných zvratů. Poznáme temná místa, skryté stránky našich bližních a zúčastníme se vyšetřování slavného detektiva.

Vyhrajte originální dárek pro letošní jubilanty

1967-rok-kdy-jsem-se-narodila-perex

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo se narodil v roce 1967, a tím pádem ho letos čeká velké jubileum? Jistě oslavenci uděláte radost originálním dárkem, díky kterému se dozví o všech dalších významných událostech tohoto roku.