Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaCibulkův kalendář pro pamětníky 2020 knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Ukázka z knihy Klub Klikařů – Boj o Krkavec

klub-klikaru-boj-o-krkavec-perex

Dobrodružný příběh party nesourodých přátel nadchne nejen fanoušky foglarovek. Objevte tajemství kopce Krkavec spolu s bikerem Lukášem, milovníkem historie Jirkou a charismatickou Šárkou.

Dobrodružné čtení na prázdniny

stene-nahled

Představujeme čtveřici napínavých knížek jako stvořených pro prázdninové čtení. Ty nejmenší potěší pohádka o štěňátkách a starší si vychutnají plnokrevné dobrodružné příběhy, v nichž nebude nouze o zločince a záhady.

Novinka pro milovníky foglarovek

klub klikaru

Novinka pro mladé čtenáře nabídne dobrodružný a napínavý příběh party kamarádů. Kniha z pera českého autora osloví určitě široké spektrum čtenářů, ale zaujmout by mohla i dříve narozené ročníky, které mají zálibu v původních foglarovkách.

Vyhrajte boj s podezřelým spolkem o kopec Krkavec

klub-klikaru-boj-o-krkavec-perex

Kdysi býval Krkavec obyčejným kopcem za Plzní, kam lidé rádi jezdili na výlety. Teď však kolem vyrostl plot a jediný, kdo za něj smí, jsou muži z bílého mercedesu. Podaří se Lukášovi, Jirkovi a Šárce zjistit, co je podezřelý spolek zač?

Český humor

Tipy_Faraoni_To nechces_Povidky pod psa

Dnes pro vás máme povídky přetékající vřelým českým humorem. Ať už dáváte přednost sportovnímu prostředí, brněnskému hantecu nebo příběhům ze života pražského psa, rozhodně se náramně pobavíte.