Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Paměti

pameti-uvod copy

Čas plyne a brzy budeme muset u slov „dvacátá léta“ upřesnit, které století máme na mysli. O to cennější jsou vzpomínky lidí, kteří prožili děsivé události dvacátého století a svými příběhy nám je mohou připomenout.

Očima a ušima i o prázdninách

kniha-nahled

Teprve se chystáte na dovolenou a ocenili byste tip na audioknihu, která by vám zkrátila dlouhou cestu? Nebo naopak už máte volno za sebou a rádi byste si zpříjemnili rutinu všedních dnů nějakým silným příběhem? Pak tu pro vás opět máme souhrn krátkých recenzních postřehů, které vám s výběrem pomohou.

Zábavné venkovní aktivity pro děti

Nejlepsi hry z lesnich skolek

Buďte s dětmi venku a naučte je objevovat svět prostřednictvím těch nejlepších her, které slavily úspěch v lesních školkách. Vaše ratolesti se budou nejenom skvěle bavit, ale i rozvíjet.

Od čtenářských začátků po pubertu

kniha

Knihy jsou ideální společníci, kteří provází člověka od raného dětství přes pubertální léta až do dospělosti a stáří. Začínající čtenáři se vžijí do role superhrdinů, pokročilejší se začtou do příběhu o neobvyklém přátelství a puberťáci se seznámí s Maxem z předměstí a Izabelou, která si chce užít léto na maximum.

Romány na letní večery

Romany-nejen-pro-zeny

Dlouhé teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s knihou a sklenkou dobrého vína. Namixovali jsme vám románovou směs plnou dramatických rodinných vztahů, lásky, odcházení i budování nových začátků. Stačí si jen vybrat.