Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz


Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Zasoutěžte si o biografii kremelské princezny

stalinova-dcera-perex

Narodila se jako Světlana Allilujevová, zemřela pod jménem Lana Petersová a málokdo v ní viděl více než Stalinovu dceru. Celou její biografii, která byla sepsána ve spolupráci se Světlaninou dcerou Olgou, si můžete přečíst.

V romantickém ladění

V_romantickem_ladeni

Někdo rád miluje, někdo rád maluje, ale všichni rádi čteme. Proč si tedy nepřečíst něco o lásce? Čtyři krásné příběhy o milování – a žádném malování – vám představíme v našich dnešních tipech. Od pláže až po univerzitu na vás čekají otevřená srdce.

Pohnuté osudy hlavních hrdinů

utek

Dnes představené knihy pro vás napsali lidé, kteří v životě štěstí vždycky neměli, a přesto si našli způsob, jak být spokojeni.

Vyhrajte thriller o napínavém závodu s časem

kyvadlo-perex

Osud Johna Wallace určuje kyvadlo, které se v poslední chvíli zhouplo v jeho prospěch. Má však pouze jedinou šanci, jak uniknout jisté smrti a zastavit zlo. Ale zabiják je mu stále v patách, připraven ho zabít při dalším zhoupnutí smrtícího kyvadla.

Mrtví ve fontáně

fontana-perex

Nathalie nemá zrovna štěstí na muže. Prvního zavraždil neznámý pachatel, z manželství s druhým vyvázla rozvodem. Ve chvíli, kdy si užívá života, je před jejíma očima zavražděn přítel, který si s ní dal schůzku. A jeho mrtvola leží ve fontáně stejně jako před lety její první láska…