Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Kniha jako odměna za vysvědčení

Deti v parku

Prázdniny klepou na dveře. Ale nejdříve musí proběhnout poslední den školy, kdy páni učitelé a paní učitelky rozdají vysvědčení. Ať už se dařilo lépe či hůře, snaha se vždy cení. A proč ji neodměnit dárkem v podobě knížky? Vybere si každý, od těch nejmenších školou povinných až po školou otrkané. Navíc kniha bývá skladná a

Zahrajte si o nového Elitního snipera

Elitni Sniper

Tajnou skupinu elitních bojovníků čekají perné chvilky. Musí odhalit identitu zabijáka, který zastřelil na objednávku americkou diplomatku, a zjistit, kdo ze korumpovaných politiků stojí za tímto spiknutím. Ponořte se do válečného románu plného akce, napětí a intrik.

K 300. výročí narození Marie Terezie

marie-terezie-a-jeji-habsburkove-perex

Marie Terezie je jedna z nejznámějších žen spjatých s českou historií. Letos uplynulo 300 let od jejího narození a právě u této příležitosti vyšla řada titulů. Ten dnes představovaný sleduje historii Habsburků, zaměřuje se především na vládu Marie Terezie, a komiksová část se věnuje válkám o habsburské dědictví, které musela česká královna vybojovat.

Jak dosáhnout kariérního úspěchu i osobního štěstí

uspech-podnikatel-stesti-rozvoj

Žít v dnešní době není úplně nejlehčí. I když opomeneme politické a bezpečnostní hrozby, pořád nám zbyde hodně životních cílů, které na nás klade společnost či které si klademe my sami. Kariéra, podnikání, rodina, osobní rozvoj. Zvládnout vše je těžké, ale třeba by nám s tím mohly pomoci dnes představované knihy.

Kam se poděla dívka v modrém plášti?

Divka_v_modrem_plasti

Osmnáctiletá Hanneke vede v době okupace svůj soukromý odboj. Na černém trhu sežene vše, co se sehnat dá. Je v tom opravdu dobrá. Ale když má vypátrat zmizelou židovskou dívku, kterou nikdy neviděla, nejsou její šance příliš velké…