Nakladatel: Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

www.albatrosmedia.cz

Albatros Media - Nejnovější knihy

knihaTajný závod o Měsíc knihaNové Mikulášovy patálie - Bezvadný vtip

Albatros Media - Související články

Získejte povídky propašované ze Severní Koreje

zaloba-perex

Komunistický režim Severní Koreje se neustále snaží, aby všichni věřili, že pro svůj lid chce jen to nejlepší. Opak je však pravdou, a možná je dokonce život v této zemi ještě horší, než jste si mysleli. Ostatně se o tom můžete přesvědčit.

„Chci, aby moje dcery byly nezávislé“, říká mimo jiné v rozhovoru pro Klub knihomolů B. A. Paris

Processed with VSCO with a6 preset

Začátkem dubna přiletěla do Prahy na krátkou návštěvu z Francie autorka psychologických thrillerů píšící pod pseudonymem B. A. Paris. Čeští čtenáři znají její prvotinu Za zavřenými dveřmi. Koncem března nakladatelství Motto vydalo román V pasti lží, který v Praze svým čtenářům ochotně podepisovala.

Četba plná napětí a nečekaných zvratů

Thrillerove romany

Vstupte do světa napětí a nečekaných zvratů… Dnes se pokusíte odhalit dva sériové vrahy, nahlédnete do života jednoho psychoanalytika, objevíte (ne)štěstí dvacetiletého manželství, zkusíte najít agenta Mossadu a nebo si s Charlesem Darwinem odpovíte na některé otázky!

Thriller utkaný z pavučiny lží

v-pasti-lzi-perex

Cassin život se po smrti matky, o niž pečovala, konečně dostává do normálu. Je šťastně vdaná, pracuje jako učitelka a těší ji život. Když v hustém lijáku zvolí cestu domů nebezpečnou silnicí přes les, netuší, jak moc se jí promění život…

Čtení pro děti

dite-cte

Přinášíme tipy pro děti všech věkových kategorií. Co mají knihy společné? Najdete v nich dobrodružné a vtipné příběhy nejen ze světa zvířat, a navíc je doprovázejí krásné ilustrace.