Rubrika: Recenze

Minulost v přítomnosti

King_Straub_CernyDum

Jako děti často umíme něco, co v dospělosti zdánlivě zapomeneme. Někdy si už ani neuvědomujeme, že jsme to ovládali. Za správných okolností se ale zdánlivě ztracená schopnost může vrátit. Osud si nejspíš přeje, abychom ji znovu použili…

Vražedná lyžovačka

Chata v horach_uvodni

Kdo by nechtěl strávit dovolenou v luxusní horské chatě? Obzvlášť, když ji zaplatí firma, pro niž pracujete. Jenže to by se z pobytu nesměl stát boj o přežití!

Čtenářská recenze: Musím tě zradit (Ruta Sepetysová)

Musim_te_zradit-nahled

Minulý rok v decembri vyšiel vo vydavateľstve CooBoo, ktorý patrí do portfólia Albatros Media, a. s.. Je to strhujúci historický román mapujúci deň pod dni situáciu v Rumunsku od októbra do decembra 1989.

Zrádné moře

Bannalec_BretanskyPriboj_audio

Vražda se dá spáchat mnoha způsoby. Někdy k jejímu provedení ani není třeba přímá vrahova asistence. Prostě jen svou oběť otupí a o zbytek se postará někdo mocnější. Třeba síly přírody.

Kdo půjde ke dnu spolu s Atlantidou?

Aquaman_Potopte_Atlantidu

Bájná Atlantida vystoupila z moře, avšak americká vláda z takového vývoje událostí není příliš nadšená. Tým elitních superpadouchů Sebevražedný oddíl je proto vyslán, aby město zase potopil.

Vzhůru přes palubu!

jak-spadnout-pres-palubu-nahled

Je vám přes čtyřicet, zemřel vám otec a zjišťujete, že vás netěší práce a s manželem se už jen hádáte. Co s tím? Mohla by pomoci plavba na výletní lodi?

Chůva k pohledání

moje-tak-trochu-docasna-chuva

Co když se muž zamiluje do ženy, kterou pro své dítě najal jako chůvu? Má takový vztah šanci? Nebo jen ohrozí city malého dítěte, které si chůvu oblíbilo?

Nikdy není pozdě

Pece-o-lasku-nahled

Máte pocit, že váš vztah zevšedněl a už vám nic nedává? Zlomili jste nad svým partnerem hůl a chce se vám odejít? Ještě to nevzdávejte!

Cena života

Bannalec_BretanskePomery_audio

Na kolik si ceníme lidského života? Dokáže dostatečný balík peníz ospravedlnit vraždu? A jde při vraždě vždy jen o hmotný prospěch? Tajemství vrahovy mysli se od nepaměti pokoušejí rozluštit hlavně policejní detektivové.

Kdo je bez viny…

soutez-vikend-plny-viny

Každý má ve svém životě nějaké tajemství – i ten, o němž jsme přesvědčeni, že žádné nemá. A když začnou tyto tajnosti vyplouvat na povrch, následky mohou být vražedné…