Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte průvodce tajemným světem kapradin

Kapradiny_uvodni

Kapradiny se svým vzhledem výrazně liší od ostatních rostlin, ale jsou natolik fascinující, že ve viktoriánské Anglii pro ně budovali dokonce speciální skleníky. Pronikněte do tajů světa kapradin a naučte se je pěstovat.

Zasoutěžte si o důkaz, jak důležité je jídlo pro budoucnost

sitopie-perex

Lidé mají celou řadu tělesných potřeb, ale žádnou z nich nepociťují tak naléhavě jako hlad či žízeň. Přestože si důležitost jídla často ani nepřipouštíme, stává se středobodem mnoha globálních problémů.

Získejte temné povídky plné černého humoru

temna-rana-perex

Ve sbírce dvanácti bizarních temných povídek se jejich hrdinové musí potýkat s řadou situací, které mohou občas v životě potkat každého. Naštěstí jim nechybí patřičná dávka černého humoru, který se stává světlem na cestě vpřed.

Zahrajte si o cestu do pravěku

v-praveku-bylo-blaze-cloveku

Pepan a Madla jsou naši prapředkové, kteří žili v pravěku. Alespoň ve světě Jiřího Žáčka. Jaký život vedli? Jaká dobrodružství prožívali? Poznejte svět a jeho počátek v barevných ilustracích a s humorem.

Vyhrajte Caragův střet s bývalým mentorem

woodwalker-cizi-divocina-perex

Carag, stejně jako jeho spolužáci, vyráží na Kostariku na výměnný pobyt. Zábavu a dobrodružství, které zde s novými přáteli prožívá, však pokazí zjištění, že i v tomto tropickém ráji se najde mnoho příznivců Andrewa Millinga…