Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaTajný život stromů knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o útěk před praktikami tajných služeb

nocni_dravec

Kdysi býval Burák agentem britské tajné služby, ale posledních dvacet let strávil v čínském pracovním táboře. Za tu dobu se mnohé změnilo, což zjistí záhy po svém útěku, i když jedno zůstalo stejné – pořád mu jde o život. Podaří se Burákovi přežít?

Zasoutěžte si příběh malého růžového slůněte

slon-perex

Bezdomovec Schoch se probouzí, skoro jako každé ráno, s kocovinou, ale tentokrát asi přebral pořádně, protože ve své jeskyni vidí růžového slona. Když stále odmítá zmizet, Schoch se rozhodne, že si ho nechá. Jenže to nebude jen tak.

Vyhrajte nová fakta o československém odboji

pres-krvave-reky-perex

Vraťte se zpět do historie a přečtěte si, jak se formovala jednotka československého východního odboje. Díky postupnému odtajňování archivních dokumentů se stále objevují nová fakta a vy si je můžete přečíst.

Zasoutěžte si o cestu k hlubším prožitkům ze sexu

tantricky-orgasmus-pro-zeny-perex

Věděli jste, že sex má na naše tělo řadu pozitivních vlivů? Nejen, že při něm spálíte mnoho kalorií, ale orgasmus má také blahodárný vliv na naši duševní pohodu. Pokud si chcete užít extatickou blaženost, poradíme vám, jak na to.

Zasoutěžte si o další pokračování pirátské ságy

pirati-z-karibiku-5-salazarova-pomsta-perex

Poseidonův trojzubec má magickou moc, díky které může jeho nositel ovládat všechny oceány. Každý z hrdinů knihy má vlastní důvody, proč ho chce vypátrat, ale zdá se, že získat jej mohou jedině spolu. Podaří se jim to, nebo bude jejich pouť neúspěšná?