Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Zahrajte si informace ze zákulisí dezinformační války

putinovi-trollove-perex

O dezinformacích, které ovlivňují celosvětové dění a jejichž původ lze vystopovat v Rusku, se nejen v českých médiích hovoří stále častěji. Kdo stojí za šířením falešných zpráv a jak těžké je proti nim bojovat?

Zahrajte si o průvodce přírodními jevy

Prirode na stope_uvodni

Víte, jak s jistotou určit, že se blíží déšť, nebo jak i bez hodinek poznat, kolik je hodit? Mnohé odpovědi najdete v přírodě, stačí jen vědět, na co se dívat. A právě to se dozvíte v knize, o kterou si můžete u nás zasoutěžit!

Získejte rozhodující bitvu o osud celého vesmíru

nesmrtelnost-perex

Jün Tchien-ming chtěl postoupit eutanazii kvůli smrtelné nemoci, namísto toho se ocitl v přední linii mezihvězdné války a nyní znovu stojí proti nepříteli, který usiluje o zkázu celého vesmíru. Podaří se ho zastavit včas?

Vyhrajte knižní únikovou hru ze světa aztéků

o-mytech-a-azteckem-zlate-perex

Představte si, že se stanete jedinou nadějí pro celé lidstvo a osud ostatních je pouze ve vašich rukou. Pohodlně se usaďte a ponořte se do řešení úkolů v knižní verzi únikové hry, která vás zavede do časů dávné aztécké civilizace.

Zasoutěžte si o tajnou misi plnou erotiky

zamek-hrichu-perex

Nadporučík Kingsley Boissonneault je zvyklý plnit různé příkazy, přesto ho úkol, před kterým nyní stojí, vyvede z míry. Musí se totiž vmísit do kultu, který uctívá knihu Příběh O, a za dveřmi sídla této sekty se odehrávají roztodivné praktiky.