Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaTajný život stromů knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte deník o roce života holandského důchodce

tajny-denik-hendrika-groena-perex

Hendrik Groen žije v domově důchodců v Amsterdamu a odmítá se smířit s tím, že by měl sklonek svého života strávit jen popíjením slabého čaje a péčí o muškáty. Proto se rozhodne podniknout něco zábavného…

Zahrajte si o příběh posledního prince Atlantidy

ankor-posledni-princ-z-atlantidy-perex

Ponořte se do historie a vydejte se do mýty opředené Atlantidy. Právě zde přibližně před 11 500 lety rozkvétá velmi vyspělá civilizace, které vládne princ Ankor. Zneužití poznání však dokáže vše zničit…

Získejte knihu o zvycích a pravidlech arabského světa

arabsky-svet-jina-planeta-perex

Skutečně je každý Arab vyznavačem islámu? A jsou všichni muslimové náboženskými fanatiky? Nejen na ty to dvě aktuální otázky najdete odpovědi v knize arabistky Emíre Khidayer, která dlouhodobě žila a pracovala v této části světa.

Získejte návod, jak se stát finančně nezávislými!

Milionovy rodic

Kniha Milionový rodič představuje návod, jak se stát finančně nezávislým. Autorka čtenáře srozumitelně seznámí s technikou prodeje a pomůže mu s propagací v online světě. Je určena pro každého, od maminek na mateřské dovolené po začínající živnostníky.

Vyhrajte knihu věnovanou alternativní medicíně

cesta-k-uzdraveni-perex

Trpíte nějakou nemocí, která ovlivňuje váš život, u lékaře jste jako doma, a přesto se stále nemůžete uzdravit? Nemoc i uzdravení mají svá pravidla, a pokud jim chcete porozumět, nebo se dozvědět více o alternativní léčbě, máme knihu přesně pro vás.