Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte memoáry legendárního hokejového trenéra

moje-hokejove-stoleti-perex

Luděk Bukač je mezi hokejovými trenéry doslova legendou, která dokázala nejen dovést svůj tým k vítězství, ale také ustát prohru a usměrnit hráče, i když mu občas přerůstali přes hlavu. Začtěte se do jeho vzpomínek…

Vyhrajte inspiraci pro tvoření květinových dekorací

vence-a-prirodni-dekorace-perex

Blíží se adventní čas a k němu neodmyslitelně patří věnec se svíčkami. Ale květinovými dekoracemi nemusíte svůj domov zdobit pouze o Vánocích, nebo je vyrábět na Dušičky, parádu udělají po celý rok. Načerpejte inspiraci z knihy plné skvělých nápadů!

Získejte průvodce prehistorickým světem

dinosauri-velka-kniha-perex

Pravěk a především neuvěřitelní tvorové, kteří kdysi obývali naši planetu, fascinují nejen dospělé badatele, ale především děti. Objevte spolu s nimi dávný svět a zjistěte, které druhy se tehdy vyskytovaly a proč na konci období křídy mnozí živočichové vymřeli.

Zasoutěžte si o rádce pro vousaté gentlemany

prakticky-pruvodce-svetem-vousu-perex

Obliba plnovousů, knírů a bradek je zpět. Z vousů se stává módní doplněk pro muže, kteří chtějí být moderní. Pokud i vy přemýšlíte, že zkusíte změnu, máme pro vás unikátního rádce, kde najdete vše, co potřebuje správný „vousáč“ vědět.

Zasoutěžte si o rozhovory s českými dobrodruhy

drama-pred-objektivem-perex

Vydejte se v deseti rozhovorech s českými horolezci, potápěči a cestovateli do světa plného adrenalinu, ve kterém jde mnohdy doslova o život. Přečtěte si o legendárních expedicích a prohlédněte si také mnoho překrásných fotografií z daných míst.