Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte román o novém začátku po návratu z vězení

virivka-perex

Helena strávila posledních dvanáct let ve vězení a nyní ji čeká návrat zpět do běžného života. V tom ji naštěstí podporuje sociální kurátorka Soňa, která jí pomůže sehnat nejen bydlení, ale i práci. Minulosti Helenu ale bohužel nikdo nezbaví.

Vyhrajte srovnání minulých cest s těmi nynějšími

dve-davne-zkusenosti-dve-cerstve-plavby-perex

Severní Afriku, Blízký východ, Srí Lanku a Indii už navštívil Ota Ulč před lety a během své cesty nasbíral řadu zajímavých poznatků. Nyní se rozhodl do těchto končin zavítat znovu a zjistit, co se zde změnilo. Vydejte se spolu s ním na dobrodružnou plavbu i vy.

Vyhrajte publikaci o pěstování hortenzií

hortenzie-v-zahrade-perex

Hortenzie svým bohatým květenstvím a pestrými barvami dokážou rozjasnit každou zahradu, a přitom nejsou nijak náročné na pěstování. Přesvědčte se o tom v publikaci, která vám nabídne mnoho užitečných rad, tipů a inspirace, jak o ně pečovat.

Zahrajte si o dovolenou s papežem a dalajlámou

radost-z-obycejnosti-perex

Lze nepozorovaně proklouznout z ostře střeženého Vatikánu a užít si dovolenou, aniž by někdo tušil, že před sebou má dva nejsvětější muže na světě? Papež s dalajlámou se rozhodnou, že se o to alespoň pokusí. Přečtěte si, zda se jim plán vydaří.

Získejte knihu aforismů a vtipných glos dnešní doby

kourove-signaly-perex

Jiří Žáček s humorem sobě vlastním, ironií, nadsázkou, a přitom bez přehánění, vtipně glosuje smutnou pravdu dnešních dnů, kdy se ze staré dobré pravdy stala pouhá informace a lež se zmodernizovala. Začtěte se do jeho aforismů…