Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti knihaOd Laurinky k Jaguaru

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o návod na pečení s kváskem a droždím

ruce-v-mouce-perex

Máte rádi čerstvé pečivo, křupavé rohlíky nebo plněné kynuté buchty, ale netroufáte si jejich přípravu vyzkoušet doma? Přesvědčte se, že na tom není nic těžkého a můžete si na svých oblíbených dobrotách pochutnávat mnohem častěji.

Vyhrajte ilustrovaného průvodce k duševnímu klidu

mala-kniha-meditaci-perex

Potřebujete se zbavit nahromaděného stresu, na chvíli se zastavit a relaxovat, ale nemáte čas chodit na jógu nebo kurzy meditace? Máme pro vás řešení, které zabere jen několik minut, takže se vejde do každého sebeplnějšího denního rozvrhu.

Získejte fascinující pohled do továrny na med

zazracny-svet-vcel-perex

Hemžení a poletování včel okolo úlu leckdy může laickým pozorovatelům připadat chaotické a nahodilé, ale ve skutečnosti jde o dobře organizované společenství a každý jedinec v něm má svoji důležitou úlohu.

Vyhrajte sbírku kavárenských básní

cafe-robinson-perex

Dáte si rádi šálek dobré kávy, případně se s oblibou usadíte v příjemné kavárně a začtete se do kvalitní poezie? V tom případě vás dvojnásobně potěší sbírka básní od Jiřího Žáčka, ve kterých vás zavede do několika jedinečných podniků.

Zahrajte si o příběh o lásce, ztrátě a vzpomínkách

nazdar-vitamine-perex

Třicetiletá Ruth se těsně před Vánoci rozešla se svým snoubencem, a aby toho nebylo málo, po příjezdu k rodičům se dozvídá špatné zprávy. Její otec nenávratně ztrácí paměť, a právě to se pro ni nakonec stane impulzem ke změně.