Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaTajný život stromů knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o tip na detoxikaci celého organismu

polevkovy-detox-perex

Cítíte se unavení a bez energie? Chcete zbavit své tělo nežádoucích látek? Možností, jak to udělat, je mnoho. My vám představíme tu, která je založená na konzumaci teplých i studených polévek. Ale dozvíte se mnohem víc!

Vyhrajte příběh o riskantním plánu Sophie Sandvoortové

tulipanova-horecka-perex

Sophie žije spokojený život se svým starším manželem a velice touží po potomcích, kteří však ne a ne přijít. Nemanželské dítě služky Marie by celou situaci mohlo vyřešit, ale jak se ukazuje, i se zdánlivě dokonalým plánem se může něco pokazit.

Zasoutěžte si o dávné tajemství Phaeronů

doctor-who-davny-cas-perex

Někdo tvrdí, že za zánikem prastarého národa Phaeronů stála jakási nezastavitelná síla, jiní si jsou naopak jistí, že se vyhladili sami. Jenže co když za celou historií stojí něco mnohem děsivějšího? Vydejte se to vypátrat s Doktorem Who a Clarou.

Získejte pokračování cesty Dopplera a jeho losa

nakladaky-volvo-perex

Hlavní hrdina Andreas Doppler putuje Värmlandem po boku losa Bonga a syna Greguse. Co hledá ve švédských lesích a jaké lidi zde potká? To si přečtěte v zábavném románu, který spojuje úsměvnou naivitu s melancholickou závažností.

Zahrajte si o příběh vášně, která si žádá oběti

Odmitnuta-perex

Jakmile se Livy seznámila s tajemným Millerem Hartem, propadla jeho kouzlu, stejně jako on tomu jejímu. Vášeň a touha ovšem začíná přerůstat v hlubší city a Millerova temná minulost rozhodně nebude to jediné, čemu budou muset čelit.