Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o návod, jak pracovat se svým dechem

Dychani jako zivouci deni

Dechových cvičení, která vám mají pomoci s uvolněním, soustředěním nebo proti stresu, existuje mnoho. Všechna jsou však příliš univerzální, zatímco dechový rytmus každého z nás je odlišný. Poznejte ten svůj a naučte se s ním pracovat.

Vyhrajte cestu mezi topmodelky i za smyslem života

lekce-perex

Při vyslovení jména Gisele Bündchen si mnoho lidí vybaví její úspěchy v modelingu, ale už méně z nás ví, že tato žena své slavné jméno a obličej využila také k mnohem smysluplnějším věcem. Jakým? To si přečtěte v její autobiografii.

Vyhrajte publikaci o ženách na osmitisícovkách

touhy-a-udel-perex

Claude Koganová byla první žena, která se pokusila o zdolání Čo Oju a bohužel na jejích svazích také tragicky zahynula. Dlouhou dobu trvalo, než se její následovnice odvážily o zdolání této hory a vy si nejen o nich můžete přečíst.

Získejte biografii tenisového gentlemana

roger-federer-zivotopis-perex

Sportovní novinář René Stauffer je jedním z mála žurnalistů, který může říct, že zná Rogera Federera opravdu dobře. Možná právě proto se rozhodl sepsat o tomto fenomenálním tenistovi biografickou knihu, kterou si můžete přečíst.

Vyhrajte příběh české hoteliérky z Continentalu

eugenie-perex

Eugenie snila o velké budoucnosti a možná i o cestě do Ameriky, ale v její době se životy mladých dívek řídily tím, co si přáli jejich rodiče. Proto se provdala za Emanuela Ledeckého, s jehož hotelem Continental je neodmyslitelně spjata.