Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaTajný život stromů knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte průvodce cestou k uvědomění si vlastní hodnoty

Návrat k sobě - Jak poskládat ztracené části svého já

Každý, kdo v životě prošel nějakým traumatem, ví, že poprat se s jeho následky a získat znovu ztracené sebevědomí není jednoduché. Existuje však několik zásadních kroků, které vám v tom mohou pomoci…

Zasoutěžte si nebezpečnou snahu odhalit pravdu

univerzita-vyjimecnych-zrada-perex

Země se potýká s následky války a naděje všech se upíná k univerzitě v Tosu. Právě ta má vychovat nového vůdce, který obyvatele povede vstříc lepší budoucnosti. Cia však ví, jaké odporné praktiky se zde dějí, a má v plánu je všem odhalit.

Vyhrajte průvodce světem barevných klubíček

pleteni-a-hackovani-perex

Ruční práce jsou v dnešní době stále v kurzu a ti, kdo touží po originálních kouscích nejen do šatníku, ale také do interiéru, znovu berou do ruky háček nebo jehlice. Patříte mezi ně i vy? Pokud ano, tak neváhejte a připomeňte si nejen klasické vzory.

Vyhrajte volné pokračování příběhu Jesky

Dalajlamova-kocka-a-sila-meditace-perex

Jeska, zvířecí společnice Dalajlamy, má před sebou další úkol v podobě naučit se meditovat. Společně s ní odhalíte nové způsoby, jak pracovat se svou myslí a najít klid a přirozenost. A to se přeci v dnešním uspěchaném světě hodí. 

Vyhrajte humorný příběh strýce Rudolfa

otcem-i-matkou-proti-sve-vuli-perex

Kluci jsou, jak známo, uličníci, a v případě Rudolfových synovců to platí dvojnásob. Poté, co se jejich vychovatelka nešťastně zraní, zůstane na ně Rudolf na celý měsíc sám. Jak moc mu během něj dokáží chlapci převrátit život naruby?