Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti knihaOd Laurinky k Jaguaru

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte příběh ženy, která roní krvavé slzy

horici-andele-perex

Will Jaeger se stále nemůže smířit s únosem manželky a syna a ze zoufalství se vrhá do jednoho případu za druhým. Tentokrát bude muset společně s agentkou Irinou Narovovou co nejrychleji vypátrat chlapce, který je klíčem k záchraně lidstva.

Získejte odpovědi na dětské otázky nejen o sexu

jak-deti-prichazeji-na-svet-perex

Pokládají vám vaše děti zvídavé otázky ohledně sexu a toho, jak přišly na svět, a vy nevíte, jak na jejich otázky odpovědět? Inspirujte se publikací, která byla sepsána tak, aby poskytla co nejjednodušší a zároveň pravdivé informace adekvátní věku.

Získejte pohled do světa andělů a víl

andele-a-vily-perex

Mnoho lidí věří v existenci nadpřirozených duchovních bytostí, víl a andělů, kteří nad námi drží ochrannou ruku. Pro duchovního učitele Sri Chinmoye byli prý dokonce viditelní a výběr z jeho poznatků o těchto bytostech si můžete přečíst.

Vyhrajte sadu květinových vykládacích karet

kouzelna-moc-kvetin-perex

Stojíte před důležitým životním krokem a potřebujete dodat odvahu? Chcete získat nadhled a zklidnit svoji mysl? Zkuste to vše získat s pomocí vykládacích karet s překrásnými obrázky květin, mezi kterými najdete například jasmín, levanduli nebo pomněnku.

Získejte vtipné vyprávění pro děti podle večerníčku

povidani-o-mamince-a-tatinkovi-perex

Než se děti narodí, rozhlíží se po světě a hledají si maminku s tatínkem, u kterých jim bude nejlépe. Toník si našel červený a modrý domeček a v bříšku maminky Lucie se už těší, až se narodí. Přečtěte si s dětmi celé jeho vyprávění.