Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte sondu do světa drog a prostituce

Svině - Ukázka

Zločinec Jorma Hedlund a bývalý narkoman Danny Katz hledají v temném stockholmském podsvětí každý něco jiného, přesto se jejich cesty protnou. Pomohou si navzájem, nebo bude každý z nich muset odhalit pravdu sám?

Vyhrajte napínavý thriller z argentinského podsvětí

dyka-perex

Bývalý voják přezdívaný Remil dělá špinavou práci pro argentinskou tajnou službu a občas i pro významné politiky a podnikatele. A právě díky tomu se dostane k právničce Nurii, kterou má sledovat. Nakonec bude muset bojovat i o její život.

Zasoutěžte si o romantický příběh čisté lásky

nezna-svitani-perex

Hlavní hrdinové románu Michala Brozmana se milují tak upřímně a hluboce, že vás při čtení jejich příběhu leckdy až zamrazí. Stejně plná citu a lásky je i druhá část knihy, ve které najdete padesát básní. Tak neváhejte a začtěte se!

Vyhrajte průvodce světem tarotových karet

svet-tarotu-perex

Existuje mnoho druhů tarotových karet a vy se v této jedinečné a obsáhlé publikaci můžete seznámit se třinácti z nich. Je jedno, jestli si svůj typ teprve vybíráte, začínáte s vykládáním, nebo už se v něm orientujete, knihu ocení každý.

Získejte fantasy cestu za záchranou světa

srdce-aporveru-perex

Rolan žije se svou rodinou v malém městečku Werfall, které je s civilizací propojeno mosty. Jenže ty se jednoho dne začnou hroutit a není to to jediné, co zdejší obyvatele trápí. Rolan se proto vydává na cestu do Ecidilu, který je jedinou nadějí na záchranu světa.