Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaTajný život stromů knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o vzpomínky Františka J. Kolára

u-dunkerquu-za-svobodu-v-ruzyni-za-cest-perex

Patříte mezi nadšené fanoušky faktografických biografií? Fascinují vás osudy známých osobností? V tom případě se pravděpodobně rádi začtete do knihy vzpomínek jedinečného zástupce českého levicového hnutí Františka J. Kolára.

Vyhrajte příběhy z psychiatrické léčebny

za-plotem-perex

Na psychiatra Petra Dvořáka se jeho přítel Hladík obrací v okamžicích, kdy si se svými případy už neví rady. Když je policie v koncích, pomáhá jim hlavní hrdina změnit úhel pohledu a vydat se správným směrem. Co vše se děje za plotem psychiatrie?

Získejte dramatické životní osudy generála Janouška

karel-janousek-jediny-ceskoslovensky-marsal-perex

Když během 1. světové války Karel Janoušek narukoval, nikdo nečekal, že se z řadového pěšáka vypracuje až na generála a v armádě zůstane sloužit třiatřicet let. Režimu po únorovém převratu se však znelíbil. Jak dopadl?

Zasoutěžte si o afirmace pro radostný život

myslenky-sily-perex

Máte pocit, že ať děláte, co děláte, pořád nejste spokojení? Nadáváte na vše kolem a vaši mysl zaslepuje závist? Změňte své myšlení, dívejte se na svět pozitivně a buďte konečně šťastní! Pro začátek vám s tím pomohou karty od Louise L. Hay.

Zahrajte si o návod, jak udělat z dítěte sportovce

cesta-ke-sportu-perex

Máte pocit, že vaše dítě neustále sedí u počítače a málo se hýbe? Chcete tomu udělat přítrž, ale netušíte, který sport by pro něj mohl být ten pravý? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v publikaci, kterou vám dnes představíme.