Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaOd Laurinky k Jaguaru knihaTajný život stromů

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o rituální vraždu z australské pouště

diamantova-holubice-perex

Emily Tempestová už procestovala mnoho zemí, nikde však nenašla klid, a proto se vrací do Měsíčního údolí, kde vyrostla. Setkává se zde s Lincolnem, který je však záhy nalezen mrtvý. Kdo může stát za jeho smrtí?

Zahrajte si o knihu, která vás odnaučí stěžovat si

svet-bez-stiznosti-perex

Neustále si stěžujete na svůj život, práci a lidi okolo sebe? Přestaňte s tím a uvidíte, že tím prospějete především sami sobě. Začněte si užívat život a to dobré, co vám nabízí. V publikaci, kterou vám představíme, se dozvíte, jak na to.

Vyhrajte průvodce v srdečních záležitostech

karty-prave-lasky-perex

Honí se vám hlavou otázky ohledně vztahu, který buď máte, nebo marně hledáte, a nevíte si s nimi rady? Užitečným vodítkem k porozumění, důvěře a novým jistotám by se mohlo stát třicet šest karet, které vám nyní představíme.

Zasoutěžte si o publikaci o životě a díle Nikoly Tesly

tesla-genius-ktery-zkrotil-elektrinu-perex

Vynálezy Nikoly Tesly ovlivnily nejen průmyslovou výrobu, ale i každodenní život lidí na celém světě. Tento muž byl však nejen génius, ale také excentrický outsider, takže jeho slávu často sklidili jiní. Přečtěte si o jeho životě.

Zasoutěžte si o biografii fenomenálního hokejisty

clovek-jagr-perex

Jaromíra Jágra zná nejen u nás, ale i ve světě, každý hokejový fanoušek a experti ho řadí mezi velikány, jakými jsou Wayne Gretzky a Mario Lemieux. Přečtěte si, jak Jaromíra Jágra vnímají ti, kteří se s ním potkali na ledové ploše, ať už jako spoluhráči, nebo i jinak.