Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte biografii nejlepšího polského horolezce

kukuczka-perex

Jerzy Kukuczka byl slavný horolezec, kterému se jeho vášeň stala osudnou. Všech 14 osmitisícovek zdolal sice až jako druhý v pořadí, nicméně to zvládl během osmi let, což dosud nikdo nepřekonal.

Zasoutěžte si o román o naději a hledání štěstí

za-sny-perex

Max žije v Holandsku obklopen luxusem, a ačkoliv se zdá, že má vše, něco mu v životě chybí. Mohl by to najít v náručí energií překypující Marly? Setkání s ní mu rozhodně změní život a vy si přečtěte, zda je čeká společný šťastný konec.

Zasoutěžte si o návod, jak si zjednodušit život

kurvitka-v-hlave-perex

Trápí vás pocity viny, stres, nebo máte problém se soustředit v práci či na důležité věci? Pokud jste odpověděli alespoň jedno ano, pravděpodobně se ve vaší hlavě nachází „kurvítko“. Přečtěte si, co to vlastně je, a naučte se, jak se ho zbavit.

Vyhrajte fantasy ze světa, kde nelze vlastnit knihy

velka-knihovna-z-ohne-a-papiru-perex

Veškeré vědění světa ovládá v Alexandrii instituce, která se nazývá Velká knihovna. Ovšem Jess Brightwell na vlastní kůži okusil, že za jejím leskem a velkolepou slávou se skrývá zlo a temnota. Zalekne se toho, nebo dá přednost rodině a přátelům?

Vyhrajte vyprávění památných stromů

stromy-vypravuji-perex

I stromy mají paměť, a to dokonce mnohonásobně delší, než je ta lidská. K mnoha z nich se vztahují vzpomínky a o nejednom se vypráví v příbězích. A právě několik takových výletů za památnými stromy můžete nyní absolvovat i vy.