Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte návod, jak vybudovat silné pozitivní vztahy

vztahy-bez-stiznosti-perex

Přistihnete se někdy, že jste rozmrzelí a stěžujete si na ostatní lidi? Máte pocit, že právě oni mohou za vaše neúspěchy? Přestaňte s tím a naučte se, jak si vytvořit se svým okolím takové vztahy, aby měly pozitivní dopad na váš život.

Vyhrajte dva detektivní případy pro jeden tým

podivne-pratelstvi-perex

Luboš Neumann má pověst úspěšného vyšetřovatele, protože procento objasněných zločinů je v jeho případě opravdu vysoké. Ale v osobním životě je tak trochu samotář a vyjít s ním není jednoduché. Jak si s ním poradí mladá právnička Kamila?

Zahrajte si o vyprávění staré parní mašinky

pohadky-masinky-lizy-perex

Na železnici se dá zažít plno zábavy a mašinka Líza toho během svých jízd prožila opravdu hodně. Nyní sice stojí na slepé koleji, ale úplně zapomenutá není – chodí ji okukovat parta mladíků. Co s ní mají v plánu?

Získejte knihu vyvracející mýty posledních 100 let

100-let-padu-republiky-perex

Skutečně letos slavíme sto let svobody našeho státu a osvobození od útlaku ze strany rakousko-uherské říše, nebo si svou suverenitu idealizujeme a zavíráme oči před skutečností? Začtěte se do knihy Martina Herzána a odpovězte si sami.

Získejte knihu o etiketě dob minulých i současných

rokovy-vylety-do-historie-perex

Roko je obyčejný malý kluk, který se učí, jak se správně chovat ve škole, mezi lidmi, ale i doma. Zároveň má však neobyčejnou možnost vrátit se v čase a porovnat, jak se liší dnešní etiketa od té minulé. Přidejte se k jeho výpravám!