Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu knihaStaré řecké báje a pověsti

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o výlet do tajemné Transylvánie

carodejna-hodina-kniha-prvni-perex

Sourozenci Anna a Max cestují se svým otcem po světě a dlouhé chvíle si krátí pohádkami. Nyní se však v jedné z nich ocitli, a to v pořádně strašidelné verzi. Budou muset prokázat velkou dávku odvahy, aby unikli upírovi. Přidáte se k nim?

Zahrajte si o návrat Miroslava Zikmunda do tropického ráje

sloni-ziji-do-sta-let-perex

Své padesáté narozeniny oslavil Miroslav Zikmund na Srí Lance a nyní, po dalších pěti desetiletích, se do tohoto tropického ráje vrací alespoň ve vzpomínkách…

Získejte humorný román o útěku z domova důchodců

jeste-to-nebalim-vzkazuje-babicka-perex

Evie Gallagherová se po smrti manžela přestěhovala do domova důchodců, aby nebyla tak osamělá, ale se zdejším osazenstvem si moc zábavy neužije. Rozhodne se proto vydat se na dobrodružnou cestu. Ve svém okolí tím ovšem vzbudí velké pobouření.

Zasoutěžte si o výsledky výzkumu ptačího mozku

genialita-ptaku-perex

Málokoho by napadlo, že mozek ukrytý v ptačí hlavičce si svou výkonností nezadá s mozkem primáta. Stačí si uvědomit, jakou inteligenci vyžadují některé návyky těchto opeřenců – mnohdy je bereme jako samozřejmost, aniž bychom se nad nimi zamýšleli.

Získejte publikaci o síle kolektivního myšlení

sila-osmi-perex

Co pošleme do vesmíru, vrátí se nám v zesílené formě, proto vysílejte pozitivní myšlenky a možná si brzy začnete všímat změn k lepšímu. A co teprve, když svou sílu jednotlivce spojíte s dalšími lidmi. Přečtěte si více o síle kolektivního vědomí.