Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte Slezáčkův literární svět

soutez-kez-bys-tu-byla

Jací jsou lidé, které denně potkáváme, aniž bychom si jich více všímali? Jak všední jsou jejich všední životy? Seznamte se s jejich příběhy plnými hořkého humoru i reality.

Vyhrajte pátrání po pravdě o vlastním životě

den-jako-tenhle-perex

Když se Annie Beyersová probudí po autonehodě v nemocnici, zjišťuje, že o její dceři Hannah nikdo nic neví, a dokonce jí tvrdí, že nikdy neexistovala. A to není zdaleka jediná věc, která je jinak, než si Annie pamatuje. Nebo nepamatuje?

Zahrajte si o příručku pro zálesáctví

soutez-zalesactvi-pro-celou-rodinu

Víte, jak si v přírodě vyrobit přístřešek? Nebo jak používat nejrůznější nástroje, aniž byste ohrozili životní prostředí? Jaké aktivity se dají v lese podnikat s dětmi? Jak si co nejlépe pochutnat na jídle z plynového vařiče? Pořiďte si knihu plnou návodů, které vás vše naučí!

Zahrajte si o sci-fi souboj lidstva o vlastní planetu

odkaz-lidske-mysli-perex

Robotičtí ochránci měli Zemi v případě ohrožení bránit a spasit, jenže jejich stvořitelka Molly Griffin lidskou rasu zradila. Vytvořila totiž virus, který jim znemožnil jejich úkol splnit. Nyní však nastal čas, aby si lidé svou planetu vzali zpět.

Zahrajte si o vzpomínky na život v Pákistánu

soutez-ve-stinu-duhy

Koupili dům, narodilo se jim první dítě – přesto vyměnili Vysočinu za Pákistán. Jak si čerstvá matka zvykala na cizí kulturu? Jak zpracovávala strach z bombových útoků? Jak dlouho si musela zvykat na každodenní pocit nebezpečí a ztráty svobody?