Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte příběh o včelách, které nosí štěstí

Srdce vcely ma pet komor

Včely jsou užiteční tvorové v mnoha směrech, ale věděli jste, že také dokáží nosit štěstí? Helen Jukes se o tom na vlastní kůži přesvědčila, když jí přátelé darovali včelstvo, ve kterém našla, na rozdíl od kancelářské práce, smysl svého života.

Vyhrajte ódu na lásku s poněkud trpkým koncem

Treti-polocas-perex

Stijn a Carmen jsou mladí podnikatelé, manželé a zároveň rodiče roční dcerky, kteří si užívají svého spokojeného života. Jednoho dne se však dozví drsnou zprávu, které vše změní. Carmen je diagnostikována agresivní rakovina. Jak se s tím vyrovnají?

Vyhrajte román o tom, že zkusit se má všechno

slzy-od-smichu-perex

Babička a maminka daly Anežce do života mnoho užitečných rad, ale ona se přesto vždy nejvíc držela té, kterou dostala od milovaného dědečka. Jeho slova o tom, že příležitost se musí vzít za pačesy, si vzala nejednou k srdci. Přečtěte si o tom!

Zahrajte si o klasický román od Dostojevského

vyrostek-perex

Arkadij Makarovič Dolgorukij se narodil jako levoboček a kvůli svému nemanželskému původu často trpí na okraji společnosti. On se však přesto rozhodne stát se úspěšným. Podaří se mu to?

Zahrajte si o soubor andělských karet s knihou

andelska-inspirace-perex

Andělé byli odjakživa vnímáni jako duchovní strážci a okřídlení poslové mezi lidmi a bohy. Pokud i vy toužíte načerpat jejich energii a prohloubit své poznání, bude se vám hodit soubor 44 karet s knihou, která vám objasní jejich význam.