Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte pátrání po pařížském vrahovi

krvavy-andel-perex

Manželka komisaře Sharka zmizela už před šesti měsíci, a přestože on sám je zkušený vyšetřovatel, nedokázal zjistit, co se s ní stalo. Je však profesionál, proto se pouští do nového případu, aniž by tušil, že právě ten by ho mohl dovést k jejímu nalezení.

Vyhrajte vzpomínky na naše slavné horolezce

hory-byly-jejich-osudem-perex

Ivana Bortela, Milana Kriššáka, Karla Jakeše a další slavné slovenské a české horolezce jmenované v knize Milana Vranky spojovala láska k horám. Bohužel v nich všichni našli nejen radost, ale i smrt. Připomeňte si jejich příběhy.

Získejte knihu o skutečném životě Íránců

couchsurfing-v-iranu-perex

Couchsurfing je v Íránu zakázaný, ale to Stephana Ortha neodradilo od toho, aby zkusil najít několik lidí, kteří by ho u sebe doma chvíli nechali při jeho cestě napříč touto zemí. Díky nim vznikla zajímavé kniha, která nabízí skutečnou íránskou realitu.

Získejte pátrání po pravdě na ostrově Lewis

ochranim-te-perex

Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi si užívají svého spokojeného manželství a bohatství, který si mohou dovolit díky vlastní luxusní oděvní značce Ranish Tweed. Jenže i zdánlivě dokonalý život může mít trhliny a Niamh se o tom co nevidět přesvědčí.

Zahrajte si o zdravou inspiraci do kuchyně

zdrave-jist-perex

Recepty v kuchařce, kterou se vám chystáme představit, spojuje hned několik věcí – jsou zdravé, dobré a uvařené z ingrediencí z lokální produkce. A připravit si je můžete i v případě, že patříte mezi vegany nebo jedince s dietním omezením.