Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaRychlovka knihaS.E.X knihaVražda v Egyptě knihaMít, či nemít? Peníze

Knihcentrum.cz - Související články

Zasoutěžte si o román z doby zešílevšího stalinismu

Zivot-je-jinde

Příběh naivního narcistického básníka Jarmila je situován do roku 1948 a čtenářům ukazuje, co vše je člověk schopný udělat a kam až může klesnout při své honbě za uznáním. Začtěte se do románu ověnčeného cenou Prix Médicism.

Zahrajte si o vtipné příhody z krkonošských vrcholů

padesatka-perex

Myslíte, že Krkonoše jsou jen krásné vrcholky, zalesněná krajina, zasněžené sjezdovky a výhledy do dálek? Omyl! Jejich opravdovým kořením jsou místní horalé. A že je to opravdu skupinka k pohledání, o tom se můžete přesvědčit právě nyní.

Zahrajte si o užitečnou příručku pro fanoušky Minecraftu

minecraft-blokopedie-perex

Svět v počítačové hře Minecraft se skládá z bloků s různorodými vlastnostmi. Některé můžete využít na stavbu, jiné na výrobu užitečných předmětů. S jakými dalšími druhy se můžete ve hře setkat a jak je využít?

Vyhrajte inspiraci na malé čajové zákusky

minidobroty-k-caji-perex

Rádi si v tomto sychravém období uvaříte dobrý sypaný čaj a zachumláte se s knihou pod deku? Zřejmě vás někdy napadne, že byste si dali i něco sladkého. V tom případě se právě nyní můžete inspirovat recepty na dobroty.

Zahrajte si o inspirativní příručku pro leadery

leader-perex

Nezáleží na tom, zda vedete velkou firmu, nebo jen malý tým lidí, či učíte děti ve škole. Ve všech vyjmenovaných oblastech a samozřejmě i mnoha dalších je důležité být dobrým vůdcem. Pokud nevíte, jak na to, inspirujte se právě nyní.