Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Zahrajte si o průvodce světem ptáků

soutez-ptaci-zpusoby

Jak ptáci přežívají ve městech? Jak se jednotlivé druhy od sebe vzájemně liší? Jak se starají o své mladé? Jak přemýšlí? Seznamte se blíže s našimi opeřenými sousedy a pronikněte do jejich ptačí podstaty.

Zahrajte si o příběh výjimečného přátelství

soutez-sto-roku-lenni-a-margot

Je možné, aby vzniklo přátelství mezi důchodkyní, která je na světě už osmdesát tři roků, a sedmnáctiletou dívkou, která toho ještě moc nestihla? V prostorách nemocnice je možné leccos… Sledujme příběh dvou žen, které dohromady odžily 100 let života a rozhodly se po sobě něco zanechat.

Zahrajte si o výlet do osmdesátek

soutez-84

Jedenáctiletý chlapec utíká před realitou do světa fantazie a snů o krásné dívce a slovenských horách. Dokáže se pomocí představ přenést jinam, nebo i jeho vlastní svět ovlivňuje všudypřítomná vyprázdněnost normalizačního Československa?

Zahrajte si o pokračování leteckých katastrof

soutez-letecke-katastrofy-3

Co stálo za zřícením letu Continental Air Lines 11 v roce 1962? Za kolika leteckými katastrofami stojí různé teroristické organizace? A jaké události předcházely nejznámějším nehodám? Seznamte se blíže nejen s již známými katastrofami, ale také s těmi méně medializovanými. 

Zahrajte si o extrémní biografii

soutez-sam-sobe-psem

Napadlo vás někdy, jak zvládne ryze městský člověk přežít v divočině? A na co všechno by se musel dopředu připravit? Vystačil by si se spacákem na Aljašce? A co by dělal, když se ocitl mezi vlčí smečkou? Naštěstí pro vás máme odpovědi, aniž byste museli opouštět teplo svého domova.