Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Zahrajte si o dieselpunkový román z alternativní historie

cokolada-pro-wehrmacht-perex

Vydejte se do alternativní historie druhé světové války a pátrejte s výsadkáři a žijící legendou „Pobožným pistolníkem“ po plánech na mýty opředenou zbraň. Podaří se jim mechanického Golema získat, nebo bude rychlejší druhá strana?

Získejte knihu, díky které si pobyt v přírodě užijete

mala-lesni-skola

Chodíte rádi do přírody? A jste si jistí, že víte, jak se tam správně chovat? I malé děti ví, že odhazovat kolem sebe odpadky se nemá, ale to není to jediné, co se hodí znát a vědět předtím, než se vydáte do lesa.

Vyhrajte zážitky z cest Petra Voldána

na-vlnach-s-petrem-voldanem-perex

Publicista, novinář a dlouholetý zahraniční zpravodaj Petr Voldán toho za šestadvacet let s rozhlasovým mikrofonem prožil opravdu mnoho. Na některé z jeho cest se po jeho boku můžete vydat nyní i vy.

Zasoutěžte si o inspiraci pro přírodní zahradu

Divocina v zahrade

Myslíte si, že je vaše zahrada upravená a druhově rozmanitá? Pokud úzkostlivě dbáte na perfektní trávník a zastřižený živý plot z tújí, věřte tomu, že má k různorodosti daleko. Tráva k vám motýly nepřiláká, ale my vám poradíme, co ano.

Zasoutěžte si o past na manželku i milenku

past-perex

Notář Vít Kail dokázal mnoho let úspěšně tajit, že žije dvojí život a pendluje mezi bezdětnou manželkou a milenkou, se kterou má desetiletého syna. Po Vítově smrti se navíc obě ženy dozví, že to není jediné nemilé překvapení, které jim nachystal.