Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte desítky let skrytý příběh

soutez-esesakovo-kreslo

Desítky let staré křeslo ve svém čalounění ukrývalo tajemné dokumenty označené svastikou. Čí život pomáhají odkrýt? Kdo byl Dr. Griesinger a co dělal v Praze? Jaký byl život pod vlajkou Třetí říše? Komu se zodpovídal? Na tyto a další otázky zodpovídá britský historik zaměřený na moderní dějiny.

Zahrajte si o povídky z hotelových pokojů

hotel-ville-perex

Staré domy mají svou historii – některé veselou a jiné ponuřejší – a nejinak je tomu s hotelovými pokoji, kde se během let vystřídala celá řada hostů. Začtěte se do povídek, které vás donutí se na tyto prostory podívat novýma očima.

Vyhrajte příběh československých závodníků

soutez-1983-vojtech-enge

Stali se hvězdami, patřili mezi placené sportovce, podepsali smlouvu s BMW a snili o tom, co všechno mají před sebou. Minulý režim měl však trochu jinou představu… Seznamte se s příběhem závodníků Vojtěch-Enge, který je doplněn o dobové fotografie.

Zasoutěžte si o biografii bioložky Jane Goodallové

Duvod k nadeji_uvodni

Jane Goodallová se přes 45 let věnovala výzkumu šimpanzů v africkém Gombe a právě jí vděčíme za řadu poznatků o těchto primátech. Proč ji fascinovali právě tito lidoopi? Nejen o tom a celkově o jejím výzkumu si můžete přečíst v její autobiografii.

Zahrajte si o svědectví o atentátu na Heydricha

Smrt boha smrti - Ukázka

Zajímá vás pozadí operace Anthropoid a události následné heydrichiády? Připomeňte si, k čemu došlo před osmdesáti lety, v novém vydání knihy Jaroslava Andrejse, který se jako první už v roce 1947 pokusil podrobně popsat průběh atentátu.