Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaBez lepku knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018

Knihcentrum.cz - Související články

Zahrajte si o atlas stromů střední Evropy

Stromy_Rozpoznejte snadno 100 druhu_uvodni

Pokud rádi chodíte do přírody nebo jen do parku, jistě občas narazíte na fascinující strom, který nedokážete pojmenovat. Máme pro vás tip na knihu, se kterou se vám to už nestane. Naučte se snadno rozpoznat 100 nejběžnějších druhů střední Evropy.

Vyhrajte knihu rozhovorů s válečnými korespondenty

roky-nadeje-perex

O druhé světové válce bylo napsáno už mnohé, takže často máme pocit, že už o ní už víme vše. Přesto se čas od času objeví nová svědectví. Tentokrát si můžete přečíst svědectví nejslavnějších amerických a ruských válečných korespondentů.

Zasoutěžte si o knihu o zakázané lásce

prusvitne srdce uvod

Když se svobodná matka Beata vrací zpátky do své domoviny, vůbec netuší, že by ve válečném světě mohla potkat někoho, jako je Ivan. Ten představuje záblesk naděje v nejistém čase války roku 1942. Milovat Ivana však znamená zradit…

Získejte příběh, který vám může změnit život

Kavarna na konci sveta_uvodni

John je frustrovaný ze své práce, stavu konta, a tak trochu i sám ze sebe. Rozhodne se proto odjet na dovolenou, aby alespoň na chvíli unikl pocitu zmaru. Když zastaví v malé kavárně uprostřed ničeho, ani ho nenapadne, jak moc mu změní život.

Zahrajte si o život před koncem světa

prorokyne-a-hlupak-nahled

Kdybyste věděli, že svět a s ním i váš život brzy skončí, jak byste využili zbývající čas? Zkuste najít inspiraci v humoristické knize, v níž právě vize blízkého konce dala dohromady nesourodou skupinku lidí…