Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte návod, jak uspořádat nejlepší bečku

teorie-becky-perex

Pivo se v naší zemi těší velké oblibě, a to nejen při konzumaci v restauracích, ale i doma s přáteli. Uspořádat bečku je svým způsobem český fenomén a Jiří Klusáček mu věnoval dokonce celou knihu.

Zasoutěžte si o publikaci o vztahu Hitlera k rodu Habsburků

hitler-a-habsburkove-perex

Proč chtěl nacistický vůdce Adolf Hitler zlikvidovat císařský rod Habsburků? Co v něm vyvolalo tak prudkou nenávist k potomkům zavražděného arcivévody Františka Ferdinanda? To si můžete přečíst v knize Jamese M. Longa.

Zahrajte si o návod, jak mít zeleň doma i v srdci

Aby vas rostliny milovaly_uvodni

Když se obklopíme zelení a pečujeme o ni, má to blahodárný vliv nejen na životní prostředí, ale také na nás samotné. Péče o zeleň totiž probouzí radost a učí nás, jak se lépe starat i o sebe a své blízké.

Zahrajte si o magické vykládací karty

magicke-dimenze-perex

Nejste spokojeni se svým životem a hledáte cestu, jak být šťastnější? Pokud věříte v moc vykládacích karet, máme pro vás jedinečnou sadu, s jejíž pomocí se přenesete do magické dimenze, kde získáte odpovědi a načerpáte inspiraci ke změně.

Získejte detektivku z prostředí vysoké politiky

senator-perex

Tomáš Krása přežil střet s mafií jen díky velkému štěstí a rozhodl se, že nyní už se bude věnovat pouze své malé advokátní kanceláři v Kladně. Jenže svět politiky a nové možnosti, které s sebou přináší, vypadají tak lákavě…