Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/

Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaBez lepku knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018

Knihcentrum.cz - Související články

Zahrajte si o nový případ klubu amatérských detektivů

strela-mimo-cil-perex

Samozvaní vyšetřovatelé ze Čtvrtečního klubu amatérských detektivů v seniorské vesničce na jihu Británie se právě chystají pustit do nového případu. Nejenom, že to tentokrát bude zapeklité samo o sobě, ale ještě bude třeba zachránit jednu z členek.

Vyhrajte důkaz, že na lásku není nikdy pozdě

laska-za-mizernych-dni-perex

Mezi Clarou a Eliasem přeskočí jiskra hned při prvním setkání, a oba cítí, že právě našli svou spřízněnou duši. Nic však není růžové věčně a po počáteční euforii přichází první zkouška. Zabojují Clara a Elias o svou lásku?

Zasoutěžte si o originální klimatický román

klima uvod soutez (1)

Jaká asi bude naše klimatická budoucnost? Máme šanci sami něco změnit, a nebo už je na všechno pozdě? O vizích tohoto tématu v blízké budoucnosti vypráví román proslulého autora sci-fi literatury. Je to ale skutečně sci-fi?

Získejte román plný lidských osudů

svetlo uvod soutez

Každý z nás má v životě dobré i špatné chvíle. Podobně jsou na tom čtyři hrdinové nového románu Jana Kholla. Všichni o něco v životě přišli nebo se něčeho bojí. Jedno zdánlivě obyčejné víkendové setkání však přinese nečekané dohry. Dokáží ale pustit světlo do svého života?

Zahrajte si o psí příručku

vychova stenete uvodni (1)

Výchova je vždycky náročná. Netýká se to však pouze dětí, ale i našich čtyřnohých mazlíčků. Pokud chcete mít ze štěněte skvělého psa, který bude opravdovým a poslušným parťákem, je ideální začít s výchovou včas. Začátek výcviku je totiž klíčovým momentem.