O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

Leona Tomášková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie)
– kontakt: leona.tomaskova (zavináč) klubknihomolu.cz

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

Simona Michálková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: simona.michalkova (zavináč) klubknihomolu.cz

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 249
  1. aglo napsal:

Nemohu se stále zaregistrovat,zkouším a nejde to.Múžete mi zrušit starý e-mail.který je nefunkční : bartekoz@quick.cz DĚKUJI

2. Jirkam napsal:

Dobrý den, velice děkuji za zaslamou výhru!! Přeji klidný konec roku!

3. kriszpin napsal:

Dobrý den vyhrana kniha došla v pořádku, mockrát děkuji :-)

4. jacline napsal:

Dobrý večer, jen jsem se chtěla zeptat, vlastně napadlo mě, jestli třeba neuvažujete o tom, že byste dávali soutěže i o společenské hry – deskové, karetní, prostě všeho druhu. Děkuji.

• Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

Dobrý den, snad jen v případě, že by námětem společenské hry byl děj nějaké knihy. Přeci jen, jsme magazínem literárním.

5. Irena Poláková napsal:

Dobrý den, dnes mi pošta doručila výhru – knihu Provedu! Moc děkuji. Irena Poláková

6. Katule85 napsal:

Dobrý den, děkuji za krásnou výhru v soutěži – knihu Lindy Olsson Sonáta pro Miriam, která dnes dorazila. Mám radost a ještě jednou děkuji! Krásný den! Kateřina

7. lehav napsal:

Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, jestli i letos plánujete nějaké vánoční soutěže o knihy jako vloni ?¨
    Předem děkuji za odpověď

8. zdiislii napsal:

Dobrý den,

jak mohu napsat recenzi do rubriky ČTENÁŘSKÁ RECENZE? Nějak to nemohu najít.
    Díky

9. jacline napsal:

Přeji celé redakci příjemné Vánoce a hlavně zdraví.

10. jacline napsal:

Dobrý den,
    včera přišla výhra v soutěži – Jana z Arku – Proměněný život, děkuji.

11. llenkal napsal:

Dobrý den, v lednu jsem vyhrála knihu věrni zůstaneme ale dosud mi nepřišla. na konci ledna jsem psala a odpověd byla, že se bude zasílat v první polovině února a pořád nic :(. Lenka

• Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

Dobrý den, zítra kontaktujeme nakladatelství Albatros Media s dotazem, zda byly výhry v přislíbeném termínu (13. února) odeslány.

• Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

Dobrý den, z nakladatelství nás informovali, že výhru máte už od 14. února uloženu na poště. Vyzvedněte si ji prosím dříve, než bude vrácena odesilateli.

12. cert napsal:

Děkuji za knihu ,přišla v pořádku s úctou Pavel Bárta

13. Macek napsal:

MYSLELA JSEM, ŽE DATABÁZE KNIH NENÍ PODPLACENÉ, ALE NĚKDO VYHRÁ V SOUTĚŽI 3 KNIHY A NĚKDO NIC. NEROZUMÍM JAK SE TEDY LOSUJE.

14. UVita napsal:

Dobrý den, dnes mně přišla v pořádku kniha ze soutěže. Děkuji moc.

15. Jirkam napsal:

Dobrý den, dnes mi dorazila výhra – Všichnijsme utkáni z hvězd od Rowan Coleman. Mnohokrát děkuji a zdravím! Jirkam