O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Leona Tomášková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie)
– kontakt: leona.tomaskova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Simona Michálková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: simona.michalkova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Jiří Louda
komunikace s vybranými nakladateli 
– kontakt: jiri.louda(zavináč) klubknihomolu.cz

 

Redaktoři

Hana Bártová

Barbora Holešovská

Jiří Louda

Daniela Slouková Recová

Dana Zálešáková

Lucie Hamrlová

 

Reportéři

Radka Bauerová

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

 

Recenzenti

Alena Badinová

Adéla Kalužová

Dalibor Boubín

Leona Tomášková

Radka Bauerová

Simona Michálková

Háta Píše

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 249
 1. jiji napsal:

  Zúčastnil jsem se soutěže o knihu Martin Bormann:Hitlerův vzkonavatel. Správný tip byl 975, můj 976 a myslím, že i odpoveď na kontrolní otázku byla dobře, ale přesto jsem nebyl mezi výherci.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, bohužel byla chybná Vaše odpověď na otázku, jinak byste byl mezi výherci.

   • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

    Úplně přesně řečeno jste zapomněl zadat odpověď, což je také chyba, která ze soutěže vyřazuje…

 2. ilasan napsal:

  Dobrý den, navazuji na otázku o tipech v soutěži. Je možné najít na stránkách své tipy v uzavřených soutěžích? Děkuji za odpověď. Hezký den

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, bohužel ne. Zveřejňujeme pouze výherní tipy. Ani přesný tip není zárukou výhry, základní podmínkou je mít správnou odpověď a k tomu i výherní tip.

 3. petrulka3 napsal:

  Dobrý den,
  před měícem 10.9.2018 jsem byla mezi výherci o knihu „Neřest v L.A.“ Dodnes jsem však výhru neobdržela. Je nutné se o výhru někde přihlasit? Děkuji.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den,
   výhru rozesílá nakladatel. Rozeslání v této soutěži ověříme.

   • petrulka3 napsal:

    Dobrý den, dnes jsem obdržela vyhranou knihu „Neřest v LA“.
    Děkuji a přeji pěkný den.

 4. italka italka napsal:

  Dobrý den ,prosím vás ,když vyhraji v aukci více knih platím jedno poštovné?

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, vydražíte-li více knih, platíte jedno poštovné odpovídající celkové hmotnosti balíčku a způsobu zaslání (pošta, Zásilkovna, Uloženka, kurýr). Také máte šanci knihy nechat „odložené“ a postupně k nim další knihy přidávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>