O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 386
 1. kADEL kADEL napsal:

  Děkuji za zaslání výhry – audioknihy Severská mytologie. Již poslouchám …

 2. Jaroslava Schmidtová napsal:

  čtu Americký blues od Ondřeje Hejmy. v této knize se zmiňuje o knize Na hraně studené války od přítele IGOR…. Tuto knihu bych si chtěla koupit a nenašla sem jí na internetu. Můžete mi poradit.
  Předem děkuji Schmidtová J.

 3. Eva Kaiserová napsal:

  Dobrý den,
  rádi bychom s vámi spolupracovali.
  Eva Kaiserová
  Fortuna Libri spol. s r. o.
  Vodičkova 791/39
  11000 Praha 1

 4. Luba napsal:

  Dobrý den.
  Chci se zaregistrovat do Klubu knihomolů. Zkoušel jsem to dvakrát, ale ani jednou se mi to nepodařilo. Myslím si, že jsem uživatelské jméno i heslo do kolonek zapsal správně, ale vždy mi to nahlásilo, že mám špatné heslo. (Heslo jsem si napsal na papír a uživatelské jméno také, takže věřím, že jsem oboje opsal do kolonek dobře.)
  Poradíte mi, co jsem udělal špatně, jak bych měl postupovat?
  S pozdravem L. Brnický Jihlava

 5. jacline napsal:

  Chtěla bych jen popřát Klubu knihomolů hezké svátky a hlavně zdraví do Nového roku.

 6. luuu napsal:

  Dnes jsem si vyzvedla knížku „Sestry Foxovy“, je to snad poprvé, kdy jsem něco vyhrála a udělala mi obrovskou radost. Už se nemohu dočkat, až si zalezu pod deku s čajem a začtu se do prvních stran. Moc vám děkuji. Lucka

 7. kopretinar napsal:

  Děkuji Vám za dvě knížky Se psem mě baví svět a Princ Mamánek

 8. a.k napsal:

  Dobrý den, i já hlásím doručení výhry Slavné pohádky s oponou. Moc děkuji!!!

 9. Leni07 napsal:

  Děkuji moc za zaslanou výhru Slavné pohádky s oponou. Došla v pořádku a už se těším, jakou radost udělá vnučkám pod vánočním stromečkem.

 10. Jirkam napsal:

  Dobrý den, mnohokrát děkuji. Dnes mi dorazila Síla. Přeji pěkný a klidný předvánoční čas.

 11. italka italka napsal:

  Dobrý den ,prosím vás ,když vyhraji v aukci více knih platím jedno poštovné?

 12. petrulka3 napsal:

  Dobrý den,
  před měícem 10.9.2018 jsem byla mezi výherci o knihu „Neřest v L.A.“ Dodnes jsem však výhru neobdržela. Je nutné se o výhru někde přihlasit? Děkuji.

 13. ilasan napsal:

  Dobrý den, navazuji na otázku o tipech v soutěži. Je možné najít na stránkách své tipy v uzavřených soutěžích? Děkuji za odpověď. Hezký den

 14. jiji napsal:

  Zúčastnil jsem se soutěže o knihu Martin Bormann:Hitlerův vzkonavatel. Správný tip byl 975, můj 976 a myslím, že i odpoveď na kontrolní otázku byla dobře, ale přesto jsem nebyl mezi výherci.

Napsat komentář