O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

Leona Tomášková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie)
– kontakt: leona.tomaskova (zavináč) klubknihomolu.cz

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

Simona Michálková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: simona.michalkova (zavináč) klubknihomolu.cz

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 249
  1. jiji napsal:

Zúčastnil jsem se soutěže o knihu Martin Bormann:Hitlerův vzkonavatel. Správný tip byl 975, můj 976 a myslím, že i odpoveď na kontrolní otázku byla dobře, ale přesto jsem nebyl mezi výherci.

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Dobrý den, bohužel byla chybná Vaše odpověď na otázku, jinak byste byl mezi výherci.

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Úplně přesně řečeno jste zapomněl zadat odpověď, což je také chyba, která ze soutěže vyřazuje…

2. ilasan napsal:

Dobrý den, navazuji na otázku o tipech v soutěži. Je možné najít na stránkách své tipy v uzavřených soutěžích? Děkuji za odpověď. Hezký den

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Dobrý den, bohužel ne. Zveřejňujeme pouze výherní tipy. Ani přesný tip není zárukou výhry, základní podmínkou je mít správnou odpověď a k tomu i výherní tip.

3. petrulka3 napsal:

Dobrý den,
    před měícem 10.9.2018 jsem byla mezi výherci o knihu „Neřest v L.A.“ Dodnes jsem však výhru neobdržela. Je nutné se o výhru někde přihlasit? Děkuji.

Dobrý den,
      výhru rozesílá nakladatel. Rozeslání v této soutěži ověříme.

• petrulka3 napsal:

Dobrý den, dnes jsem obdržela vyhranou knihu „Neřest v LA“.
        Děkuji a přeji pěkný den.

4. italka italka napsal:

Dobrý den ,prosím vás ,když vyhraji v aukci více knih platím jedno poštovné?

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Dobrý den, vydražíte-li více knih, platíte jedno poštovné odpovídající celkové hmotnosti balíčku a způsobu zaslání (pošta, Zásilkovna, Uloženka, kurýr). Také máte šanci knihy nechat „odložené“ a postupně k nim další knihy přidávat.