O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Recenzenti

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 390
  1. pavla1234 napsal:

Dobrý den, moc děkuji za knihu, kterou jsem vyhrála. Dnes dorazila naprosto v pořádku.

2. Kakajko napsal:

Dobrý den, knihy Šílený profesor a Lidské tělo v pořádku dorazily. Děkuji!

3. vrbik5 napsal:

Krásné a pohodové vánoční svátky :)

4. hannah1112 hannah1112 napsal:

Dobrý den, děkuji za vyhrané knížky. Určitě udělají radost pod stromečkem :-)

5. jcerny napsal:

Dobrý den,
    proč už mi neposíláte informace o nových a probíhajících soutěžích ?

6. kriszpin napsal:

Dobrý den, chtěla bych do aukce dát knihu „Tři bratři“, můžete mi prosím poradit jak postupovat? Nikde to nemohu najit :-(

Děkuji Kriszpin

7. Roman Marek napsal:

Dobrý den,
    nedaří se mi vložit adresu do profilu, stále se mi tam po uložení objevuje má přezdívka. Děkuji za radu.

8. Marcela Václavíková napsal:

nedaří se mi přihlásit a chtěla bych soutěžit

9. wercaf napsal:

Dobrý den,moc děkuji za knihu, která dnes přišla. Výhra mne opravdu potěšila.

10. Marcela Václavíkovám napsal:

nedaří se mě k vám přihlásit

11. Adelica Adelica napsal:

Dobrý den,
    omlouvám se, že zase ruším, jsem samej problém :D Dne 26.10. jsem posílala peníze za knihu, kterou jsem vyhrála v aukci (Kazatel-Camilla Läckberg). Chtěla jsem se zeptat jestli peníze dorazily, protože kniha ještě nedorazila, tak snad jsem to neposlala na špatný účet. Díky za odpověď :)

12. italka italka napsal:

Dobrý den.
    Děkuji moc za výhru knihu už mám schovanou ,jako dárek na vánoce pro dceru a soutěžím dál mám dvě dcery

13. Adelica Adelica napsal:

Dobrý den, v neděli jsem vyhrála knihu v aukci a ještě mi nebyly poslány podklady k platbě… Nebo se asi ztratily, mohla bych požádat o nové?

14. rebo napsal:

Dobrý den,

v soutěži o knihu Bertík a čmuchadlo, jsme tipovala (někdy mezi 22-23 hod) že bude 688 tipů a odpověd si myslím, že jsem dala správnou – do 5 zemí. Tak v čem je chyba, že nejsem mezi výherci? Za odpověd předem děkuji

15. jarkamet napsal:

Dobrý den, nemůžete prosím dát k vyhodnocení soutěže jaký byl můj tip? To by nemělo být nic těžkého. Já vím, mohl bych si to psát, ale v dnešní době se mi to jaksi nezdá být normální. Děkuji.

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Dobrý den,
      k vyhodnocení soutěže přikládáme pouze tipy vítězů. Není v našich možnostech, abychom uveřejňovali tipy všech účastníků soutěže. Bohužel Vám nezbude nic jiného, než si svůj poslední tip zapsat. V případě pochybností mi napište, o kterou konkrétní soutěž jde, ověřím to.
      Přeji pěkný den