Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaZpívání u jesliček knihaYOUCAT pro děti knihaKde je k čertu Bůh? knihaChcete se dostat do ráje?

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Vyhrajte povídky o všem, co přináší život

chcete-se-dostat-do-raje-perex

Začtěte se do příběhů zachycujících situace, které možná důvěrně znáte z vlastního života, ale nikdy vás nenapadlo v nich hledat hlubší význam. Eduard Martin vám dokáže, jak důležité je poučit se z toho, co prožíváme.

Duchovní inspirace

Tipy_Humor v Bibli_Balzam pro dusi

Načerpejte s našimi dnešními tipy trochu duchovního povzbuzení a pobavte se díky humorným anekdotám inspirovanými citáty z Bible.

Napsal sám život

autobiografie

V našich dnešních tipech vám nabídneme příběhy, které napsal sám život. Vyberte si z titulů, jejichž ústředními tématy jsou náboženství a víra, mládí a poznávání světa, těžká doba normalizace či osudy českého rodáka, který se stal trenérskou hokejovou legendou.

Humor v literatuře

knihacaj

Máme tu podzim. Listí zlátne, školní rok je v plném proudu, děti vyhlížejí nejbližší prázdniny a nám bude nejlépe doma v křesle a s knihou, která na chvíli odvede pozornost a příjemně nás pobaví. Dnešní tipy představují hned tři tituly, které vám vykouzlí úsměv na tváři, i když venku prší.

V románech do historie

tipy_detektivky-pro-volne-chvile

V dnešních tipech se podíváme do historie. Začneme v Číně 7. století, přesuneme se do českých zemí za časů Karla IV., zavítáme do viktoriánského Londýna, připomeneme si hrůzné období holokaustu a nezapomeneme ani na poválečná léta v českém pohraničí.