Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaVelikonoční příběh knihaKarlův most knihaČlověk mezi vírou a ateismem knihaCesta tří králů

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Duchovní průvodce po Karlově mostě

Karluv most_V souvislostech viry a ducha

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Karlově mostě, najdete v knížce Stanislava Přibyla. Ať už vás zajímají historické či duchovní souvislosti, publikace Karlův most vás jistě nadchne mnoha novými informacemi i fotografiemi.

Život víry

Tipy_Zapas s demony_Clovek mezi virou a ateismem

Dnešní tipy přinášejí dvě inspirativní knížky o víře. První nahlíží do života domorodců, kteří nikdy neslyšeli o Ježíši Kristu. Druhá se zabývá významem víry v našem životě a jejím odlišením od křesťanské mentality.

Pohádkové Velikonoce

Velikonocni tipy 2

Jaro klepe na dveře a s ním se blíží i jeden z nejvýznamnějších křesťanských svátků –Velikonoce. Bohatě ilustrované příběhy vyprávějí o Ježíšově životě a událostech, které vedly k jeho vzkříšení.

Naděje a občanská válka v Sýrii

Mezi peklem a nadeji

Kniha od syrského františkána přenese čtenáře do Sýrie, kterou svírá občanská válka. Autor v ní popsal nejenom problémy a nebezpečí, které hrozí zdejším obyvatelům, ale celým jeho příběhem prostupuje i víra v Boha a naděje.

Mezilidské vztahy a jak je zlepšit

tipy_vztahy-ovlivnene-okolnostmi

Není vždy snadné udržovat vřelé vztahy s nadřízenými, příbuznými či přáteli. S nasloucháním a překonáním komunikačních bariér vám pomohou naše dnešní tipy. Zároveň vám ukážou, jak se těšit z obyčejných věcí a jak mít rád sám sebe.