Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

https://eshop.cirkev.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaŽivot a smrt v bitvě o Británii knihaPříběh jedné duše knihaUtrpení Páně podle Jana knihaÚžasný příběh o Ježíšovi

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Jak na modlitbu

modlitba-uvod

Modlitba zdaleka není jen odříkání otčenáše. Modlitba může být tichá i vyslovená, společná i soukromá, dlouhá i kraťoučká. Dnes si představíme knihy, které s modlitbou pomohou mladým lidem i dospělým.

Knihy pro nejmenší děti

Maly ctenar

Lásku ke knihám je dobré pěstovat od raného dětství. S tím pomohou bohatě ilustrované a zajímavé pohádkové příběhy. Nezáleží na tom, zda je hlavním hrdinou rostlina, Ježíš či líný Pecivál. Na každého čeká velké a poutavé dobrodružství.

Utrpení a oslavení Ježíše Krista

utrpeni-pane-podle-jana

S nedávnou oslavou Velikonoc si někteří z nás připomínali i ukřižování a zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Patříte-li mezi ně, neměla by vám uniknout kniha profesora a teologa, v níž se zabývá klíčovou událostí křesťanství.

Výprava za novými znalostmi

Tipy_Kostka_Paralelni existence_Znameni a symboly

Dnes jsme si pro vás připravili samé objevné tipy. Díky nim poznáte příběh slavné Rubikovy kostky, zjistíte více o počátcích tisku knih v českých zemích a naleznete odpovědi na časté otázky ohledně katolické víry.

Jak by vypadalo setkání dnešních mladých lidí s Ježíšem?

Ahoj Jezisi muzeme si proluvit

Františkán se zamyslel nad tím, co by se dělo, kdyby se pět mladých lidí v restauraci setkalo s neznámým mužem, který by byl ve skutečnosti Ježíšem. Otevřeli by svá nitra a přijali by nabízenou pomoc? A jaká slova by zvolil samotný Ježíš?