Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/

Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaMike a Lili knihaV Boží režii knihaMax, vyprojektovaný kluk z předměstí knihaMilovat doopravdy

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Rozhovor s Františkem Radkovským

V Bozi rezii

V knižním rozhovoru se čtenářům představí biskup František Radkovský. Vzpomíná nejen na svůj život, který byl plný překážek, ale také se dívá do budoucnosti a těší se na nové výzvy. A jaký má vztah k Turínskému plátnu?

Co na nás život chystá?

roz-zena-milovat-uvod

Lidský život je tak rozmanitý, že ať už je nám patnáct nebo padesát, život pro nás vždy chystá něco nového a nepoznaného. Jak se novým věcem postavit, jak ovládnout a využít svůj hněv a jak se připravit na opravdovou lásku? O tom všem mluví dnes představované knihy.

Láskyplné příběhy

romantika

Zkracující se dny i klesající teploty doslova vybízí k relaxaci pod dekou s šálkem horkého nápoje a příjemným knižním společníkem. Naše láskyplné příběhy se pro tento účel hodí dokonale. Začtěte se a uvidíte sami…

Vnitřní svoboda je zárukou štěstí

Vnitrni svoboda

Kniha Vnitřní svoboda svým čtenářům ukáže, jak je důležité žít přítomností a neutápět se v minulosti. Poskytne jim konkrétní naději a podporu.

Od čtenářských začátků po pubertu

kniha

Knihy jsou ideální společníci, kteří provází člověka od raného dětství přes pubertální léta až do dospělosti a stáří. Začínající čtenáři se vžijí do role superhrdinů, pokročilejší se začtou do příběhu o neobvyklém přátelství a puberťáci se seznámí s Maxem z předměstí a Izabelou, která si chce užít léto na maximum.