Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/

Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaŽidovské inspirace křesťanství knihaLuther – finále středověké zbožnosti knihaDeník anděla strážného knihaPravá sebeúcta

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Rozšiřte si obzory

spolecenske-vedy

Pokud chcete strávit nějaký čas v dobré společnosti, nemusíte chodit daleko. Stačí usednout k čaji s některou z dnes představovaných knih. Vaše obzory tak budou rozšířeny v oblastech náboženství, politiky i historie. Přesvědčte se!

Zdokonalte sami sebe

osobnirozvoj

Máte pocit, že svým životem proplouváte bez dokonalé možnosti si jej sami řídit? Trápí vás nízké sebevědomí, necháváte se snadno strhnout vlivem emocí? Tituly našich dnešních knižních tipů vám pomohou s těmito neduhy účinně bojovat.

V hlavní roli život

v_hlavni_roli_zivot

Život nemusí být vždy jenom procházka růžovou zahradou. Věřte ale, že i v momentě, kdy se z výsluní propadnete až na dno té nejtemnější propasti, ještě stále není nic ztraceno. To vám potvrdí knihy o andělech z masa a kostí a nakonec i prostá sbírka bajek.

Martin Luther a reformace

Luther

Na rok 2017 připadlo 500. výročí reformace. S ní se pojí osobnost Martina Luthera a jeho 95 tezí, které vyvěsil na dveře kostela ve Wittenbergu. Co ho k tomu vedlo? Proč se rozhodl orientovat se na náboženství a napravit církev? To odhaluje ve své nové knize profesor Vokoun, opírající se o rozsáhlou pramennou základnu.

Vánoční příběhy pro děti

tipy_anselm-grun_vanocni-pribeh_maria-dateno_setkani-s-pastyri_2

Vánoce se rychle blíží, a protože toto krásné období milují hlavně děti, připravili jsme si pro ně výjimečné knižní tipy, které jim připomenou příběh o narození Ježíše ve městě Betlémě.