Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaRaději smrt než hřích knihaMomentky z mých cest knihaNikdo ti neuvěří knihaU stolu s papežem Františkem

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Příběh první blahoslavené Slovenky Anky Kolesárové

radeji-smrt-nez-hrich-nahled

Myslíte si, že novodobé dějiny už nedávají příležitost věřícím osvědčit svoji víru tak, jak ji osvědčil Jan Hus? Pak si tedy připomeňte příběh první blahoslavené Slovenky Anky Kolesárové, pro niž byla panenská čistota tak důležitá, že kvůli jejímu zachování obětovala svůj život!

Životní příhody exorcisty

Momentky z mych cest

Františkán a exorcista Elias Vella hodně cestuje po světě a zažívá řadu dramatických i humorných situací. Při dvacetidenním pobytu v nemocnici se rozhodl sepsat své příhody a dokázat, že život se musí žít s úsměvem na tváři. 

Tipy pro kreativce

tipy pro kreativce

Patříte mezi kreativní a nápadité lidi, kteří si rádi procvičí a zdokonalí staré znalosti nebo se rovnou naučí něco úplně nového? Pak tady máme pár tipů přesně pro vás. Spojte šikovnost ruk a chuť tvořit a úspěch je zaručen.

Svět knihy – sobota 11. 5. 2019

svetknihy-nahled

Od čtvrtka až do neděle probíhal v Průmyslovém paláci v Praze mezinárodní knižní veletrh Svět knihy. Pokud vás zajímá, koho jste mohli potkat v rámci doprovodných akcí v sobotu, začtěte se do naší reportáže.

Velikonoční příběh a jeho očití svědkové

Mily Jidasi_uvodni

Zajímá vás, co prožívali přímí svědkové posledních dnů Ježíše Krista? Pavel Obluk jim píše dopisy, aby to zjistil. Vydejte se s ním za dobrodružstvím do hlubin Nového zákona.