Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaVymalovánky o narození Ježíše knihaLovil smrt, našel život knihaDěti píší Bohu knihaOdvážné srdce

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Dětské prosby k Bohu

Deti pisi Bohu

Dnes představovanou knihu stvořily děti. Je totiž sestavena z jejich přímočarých a upřímných proseb k Bohu. Právě dětská bezprostřednost dokáže v dospělých probudit lepší já zbavené přetvářky a předsudků…

Skutečné osudy skutečných lidí

knihy-ilustracni

V dnešních tipech vám nabídneme ohlédnutí za životními příběhy některých zajímavých světoznámých osobností či poutavé příběhy zdánlivě obyčejných lidí.

Fantasy pro děti a mládež

Tipy_Do sedivych dnu barevne fantasy pribehy

Vánoční svátky jsou za námi, a pokud už máte nadílku od Ježíška přečtenou, nemusíte zoufat. Přinášíme vám tipy na knihy, které tentokrát ocení především milovníci fantasy žánru. Navštivte kouzelné světy plné nadpřirozených sil a magických jevů.

Kniha jako dárek

Kniha_jako_darek

Druhá adventní neděle je za námi. Pokud ještě stále nevíte, co darovat pod stromeček, a chcete potěšit své blízké nebo sebe knihou, pak si přečtěte dnešní knižní tipy a inspirujte se!

Kouzelná Mikulášská nadílka

mikulasky motiv

Adventní čas je tu a předzvěstí Vánoc bývá Mikuláš. Nejen on se může inspirovat a do punčochy místo sladkostí a ovoce dát knihu s kouzelným příběhem, plnou dobrodružných příhod a ilustrací.