Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaNikdo ti neuvěří knihaVánoční příběh knihaŽít s moudrostí včel knihaByl jsem muslimem

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Vánoční příběhy pro děti

tipy_anselm-grun_vanocni-pribeh_maria-dateno_setkani-s-pastyri_2

Vánoce se rychle blíží, a protože toto krásné období milují hlavně děti, připravili jsme si pro ně výjimečné knižní tipy, které jim připomenou příběh o narození Ježíše ve městě Betlémě.

Biografické výpovědi

autobiografie

Říká se, že historie velebí zločince a zatracuje hrdiny. My vám však v následujících tipech přinášíme obojí. Příběhy zachycující život Charlese Mansona, Karla Janouška, nebo Jána Vilečka a nejen jich čekají, aby k vám mohly promlouvat z minulosti skrze potištěné stránky.

Kniha boží moudrosti

moudrost-kradu-u-svatych

Irma Zaleski sepsala knihu drobných příběhů s velkým posláním. S posláním boží moudrosti i pro potěchu nevěřících. Pohlazení po duši potřebujeme všichni. Lidé bez vyznání možná o to více. Začtěte se a poznáte sami.

Jak uspět v práci i životě – dobří rádci pro osobní rozvoj

notebook

Dnešní tipy nepřinášejí ani tak zábavu, ale především poučení a poznání sebe sama. Šestice knih by měla čtenářům zprostředkovat inspiraci, jak se stát lepšími v osobním i pracovním životě. Pojďte s námi poodhalit tajemství psychologie, sociologie a dalších humanitních věd.

Zahrajte si o komiksové zpracování Bible

komiksova-bible-perex

Bible, označovaná také jako Písmo svaté, obsahuje 233 příběhů rozdělených do Starého a Nového zákona. Pokud je chcete přiblížit například vašim dětem, jistě se vám bude hodit jejich komiksová verze, která bude bavit i ty nejmenší.