Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

https://eshop.cirkev.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaBlázinec je před branou knihaVelehrad – průvodce poutním místem knihaJežíš, můj Učitel knihaKatedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Tipy pro duchovní život

duchovni-zivot

Dnes pro vás máme duchovní knižní tipy! První kniha vám vysvětlí význam šabatu pro moderního člověka. Druhá kniha představuje Ježíšovo učení a provede vás různými etapami duchovního života. Zajímavé čtení do adventních dní ocení nejen věřící čtenáři a čtenářky!

Tipy na výlety

Tipy_Velehrad_Kudy kam

Dnešní knižní tipy přinášejí dva průvodce pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí lépe poznat krásy naší země. Za kouzelnou krajinou totiž nemusíte vyrážet až za hranice. Objevujte malebná zákoutí Čech a Moravy.

Blázinec je tam venku, tady je pohoda

Blazinec je pred branou_uvodni

Přečtěte si příběhy ze života Maxe Kašparů, psychiatra, pedagoga a kněze, který v rozhovoru s Janem Paulasem vypráví s humorem o své padesátileté psychiatrické praxi a problémech dnešní společnosti.

Procházka Velehradem

velehrad

Nedaleko Uherského Hradiště se nachází Velehrad. A právě tam vás ve své knize zavede památkový pedagog Petr Hudec. Představí vám nejznámější poutní místo a povypráví vám o kořenech naší víry a kultury.

Kotrmelce života

tipy pondeli

Na dnešní pondělí jsme pro vás vybrali pět knih, které jsou plné zajímavých životů, rozhovorů i cestovatelských zážitků. Zdánlivě jsou určeny zejména mužskému publiku, ale užijí si je jistě i zapálené čtenářky, které mají rády dobrodružství.