Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaCesta tří králů knihaŠťavnatá chuť všednosti knihaZpívání u jesliček knihaYOUCAT pro děti

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Naděje a občanská válka v Sýrii

Mezi peklem a nadeji

Kniha od syrského františkána přenese čtenáře do Sýrie, kterou svírá občanská válka. Autor v ní popsal nejenom problémy a nebezpečí, které hrozí zdejším obyvatelům, ale celým jeho příběhem prostupuje i víra v Boha a naděje.

Mezilidské vztahy a jak je zlepšit

tipy_vztahy-ovlivnene-okolnostmi

Není vždy snadné udržovat vřelé vztahy s nadřízenými, příbuznými či přáteli. S nasloucháním a překonáním komunikačních bariér vám pomohou naše dnešní tipy. Zároveň vám ukážou, jak se těšit z obyčejných věcí a jak mít rád sám sebe.

Knihy formou rozhovorů

tipy rozhovory

Pojďte strávit některé pošmourné zimní odpoledne u knihy! Vybrali jsme pro vás dvě, které jsou plné osobních příběhů, životních zkušeností, pohledů na víru a názorů na život. A to není to jediné, co mají společného – v obou z nich figuruje kněz, ať už jako zpovídaný, nebo jako ten, kdo otázky klade.

Napínavé putování tří králů

Oldrich Selucky_Cesta tri kralu

Oldřich Selucký napsal vánoční příběh pro děti vyprávějící o napínavém a nebezpečném putování tří králů k městu Betlému. Co všechno cestou zažili a s čím se museli potýkat?

Co se pod stromeček nevešlo…

knihy

Vánoční svátky jsou za námi, a pokud byl Ježíšek na knižní nadílku skoupý, tak nemusíte zoufat. Z dnešní nabídky si vybere každý bez ohledu na věk či pohlaví. Knih není přece nikdy dost a každý příběh člověka obohatí.