Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

www.kna.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaBuď, kde jsi knihaV dobrém i ve zlém knihaMariánský sloup knihaVůně prázdného pokoje

Karmelitánské nakladatelství - Související články

O vztazích

Mezilidske_vztahy_v_romanech

O partnerské vztahy je třeba pečovat. Nezáleží na tom, zda se jedná o nesezdaný pár, novomanžele či ty, kteří si dali slib před mnoha lety. Jak oživit energii vztahu, nesklouznout do stereotypu a udržet si vzájemnou lásku, poradí zajímavé knihy.

Fascinující historie

Tipy_Nejhorsi den Ceskoslovenske lidove armady_Mariansky sloup

V dnešních tipech vás vezmeme do české historie, zaměříme se však také na vojenství a architekturu. Budeme si vyprávět o dramatických dnech v srpnu 1968 i o vzniku mariánského sloupu v Praze.

Vítaný pomocník pro manželství

manzelstvi dobrodruzstvi ve dvou

Ať už plánujete vstoupit do svazku manželského, nebo jste již řadu let vdané či ženatí, můžete využít knihu hrou a prostřednictvím vtipných kreseb, citátů a námětů k zamyšlení posunout svůj vztah dál a naplnit ho novou energií. Hravou cestou tak upevníte svůj svazek.

Pomoc pro život pro malé i velké

rady-uvod

Udělat chybu může každý, obzvlášť v naší hektické a uspěchané době. Proto je dobré, aby se lidé už v dětském věku naučili přijmout své chyby, aby potom, jako dospělí, mohli ustát své omyly.

Problematika mezilidských vztahů

Tipy_Kdyz narciste zestarnou_Zavislosti srdce

Jak jednat se stárnoucími narcisty a jak se vymanit ze vztahů nezdravé vzájemné závislosti? S tím vám poradí naše dnešní tipy, užitečné psychologické příručky zaměřené na osobní rozvoj.