Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství

Karmelitánské nakladatelství je křesťansky orientované nakladatelství. Na trhu působíme od roku 1991 a dosud jsme vydali více než 1500 titulů. Nejdůležitější částí edičního plánu KNA jsou edice věnované duchovnímu životu.
Mezi dlouhodobě nejúspěšnější edice KNA patří edice Karmelitánská spiritualita a Malý duchovní život.
Mezi naše kmenové autory, kterým bylo vydáno více titulů, patří mimo jiné:
- Anselm Grün
- Vojtěch Kodet
- Kateřina Lachmanová
- Marie Svatošová
- Max Kašparů

https://eshop.cirkev.cz/


Karmelitánské nakladatelství - Nejnovější knihy

knihaKdo věří, není nikdy sám knihaBlázinec je před branou knihaAdvent ve starém domě knihaRecepty sestry Vojtěchy

Karmelitánské nakladatelství - Související články

Poznejte papeže Benedikta XVI. zblízka

PR streda uvodni (1)

Dnes vám představíme knižní novinku, díky níž nahlédnete do života Josepha Ratzingera, papeže Benedikta XVI. Zajímavosti z jeho života mapuje jemu blízký Georg Gänswein a mnoho zajímavého v knize najdou nejenom věřící…

Láska (i ta k Bohu) prochází žaludkem

recepty uvodni

Nejenom vírou ducha je živ člověk a k dobrému životu je potřeba i dobré jídlo. Vybrané pokrmy české, ale třeba i italské kuchyně, vám přináší nová kuchařka, kterou připravila sestra boromejka Vojtěcha. Jistě si vyberete!

Čtení nejen do předvánočního času

advent_ve_starem_dome

Obyvatelé starého domu prožívají před Vánoci situace, které všichni dobře známe. Přečtěte si knihu Advent ve starém domě od Hany Pinknerové a Adély Joworek. Ve 24 kapitolách se seznámíte s osudy různých lidí, jejich radostmi i starostmi.

Legendy a historie Staré Boleslavi

Stara Boleslav uvod PR

Pokud si potrpíte na historii, památky, legendy i svatá místa, nabídneme vám knihy, které rozhodně vzbudí váš zájem. Vydejte se společně s námi do Staré Boleslavi, kde vše zmíněné naleznete, a dozvíte se mnoho zajímavostí, o nichž jste dosud neměli tušení.

Středověká i současná kuchyně

Tipy_Ptaky starolapene_Recepty sestry Vojtechy

Dnes potěšíme vášnivé kuchaře a milovníky dobrého jídla z české i zahraniční kuchyně. V našich tipech se zaměříme na oblíbené i méně známé italské pokrmy a také na zajímavé pochoutky našich dávných předků.