O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Recenzenti

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 399
  1. Jarmuschka napsal:

Dobrý den,
    dnes v pořádku dorazila Velká sýrová nakládačka. Už se těším, až ji vyzkouším v praxi.
    Děkuji
    J*

2. ema1 napsal:

to bkocarek: jedná se o knihu Utajený odposlech ?

• Kočárek bohuslav napsal:

Omlouvám se, že s takovým zpožděním. Prostě sem tolik nechodím a čekal jsem případnou zprávičku spíš na mail.
      Ano , jedná se o Utajený odposlech.
      Nevím jestli se tu mail zobrazuje, tak ho tu uvedu.
      bkocarek(zavináč)seznam.cz
      Slávek.

• Kočárek bohuslav napsal:

Knížka je vaše, jak jsem slíbil a jsem rád, že došla v pořádku.
        Slávek.

3. bkocarek napsal:

Dobrý den,
    věnoval bych knihu do některé ze soutěží zde.
    Je to celkem novinka, vyšla 11.8.2014 (třeba 12.8.2014, chcete-li). Je to beletrie se spoustou faktů pro fandy vojenství, konspirace a takových těch šarvátek z období první studené války na vodě a hlavně pod hladinou. Když se dozvím, jak ji jako cenu pro účely nějaké zdejší soutěže poslat, tak to rád udělám. Řekněme, že ji rád pošlu i tomu, kdo první z těch mála informací příjde na to o jakém titulu je tu písmo. Tak konspirace je konspirace.
    Tak hezký večer.
    Sl.

4. Sasinka Sasinka napsal:

Vydražené knížky (Serafína….,Mikuláš…., Strašidlář…, Elvíra…)přišly v pořádku, jsou moc hezké a udělají dcerám radost. Už se těším na další balíček. Mohu jen pochválit milé a vstřícné jednání, balíčky dorazí vždy v pořádku, komunikace je taky skvělá.

5. batole napsal:

Dobrý den
    Nedávno jsem se nechala inspirovat knihou Harmonie zdraví, krásy a vitality, která se objevila na vašich stránkách. Tak jsem si ji zakoupila a musím říci, že jsem velmi spokojená. Objevila jsem v ní zajímavé recepty, zejména mě zaujaly ty, do nichž je třeba červená řepa, kterou mám velmi ráda a je hodně zdravá. Takže děkuji za inspiraci a knihu velmi doporučuji.
    Velmi se mi vaše stránky líbí, o knihách mám přehled.
    Chválí i tipovací soutěž

6. vercadole vercadole napsal:

Dobrý den,

moc děkuji za včerejší předání knih z aukcí. Opět jsem odcházela nejen s krásnými knihami, ale i s lepší náladou!
    Mimochodem, úplně jsem zapomněla dát vědět, že mi již dorazila vhraná kniha Špion, jemuž nevěřili, takže dvojnásobné díky :))

7. Angela0015 napsal:

Dobrý den,
    moc děkuji za knihu V tvojí kůži,kterou jsem vyhrála v aukci.

8. mamina89 mamina89 napsal:

Dnes mi prisla vyhrana kniha Aliance.Dekuji

9. bronn napsal:

Dobrý den, dnes mi byl přišel Netopýr od Jo Nesba, kterého jsem vyhrál v aukci. Za knihu moc děkuji :)

10. vladka5 napsal:

Dobrý den, mně dnes kniha Geniální omyly také dorazila. Děkuji.

11. patril napsal:

tak se omlouvám-beru zpět. Knihu Geniální omyly mi teď přinesla pošťačka, stejně jako Čtvrtky v parku.

děkuji za pomoc
    Hezký den

12. patril napsal:

dobrý den,
    znovu se chci zeptat na knihu Geniální omyly-ukončení soutěže 2.4.!!!
    Buď ji mají na poště nebo v nakladatelství-mně ještě stále nepřišla.

děkuji za zprávu
    patril

13. mamina89 mamina89 napsal:

Dnes mi prisla biografie Cristiana Ronalda.Dekujii

14. jitkab1982 napsal:

Dobrý den, dnes dorazila Strážkyně pramene. Děkuji. Jitka B.

15. Norbius napsal:

Dobrý den,
    před pár dny jsem v aukci vyhrála knihu Monument 14, dosud mi na e-mail nedorazily pokyny k platbě, mohla bych poprosit o jejich zaslání?
    Děkuji
    Tlapáková