O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Recenzenti

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 393
  1. Gudrun Gudrun napsal:

Dobrý den, dnes dorazily knihy které jsem vyhrála v aukci, v naprostém pořádku, díky za rychlé dodání a už se těším na další knihy v aukcích. :-D

2. Hojaro napsal:

Dobrý den.
    Včera mě přišla výhra – kniha Smlouva s Evou. Pěkný dárek pod stromeček.
    Děkuji za zaslání.
    Všem Knihomolům radostné Vánoce a mnoho štěstí a hlavně zdraví v novém roce 2014
    přeje Hojaro.

3. milcal52 milcal52 napsal:

Děkuju za Kuchařku pro dceru, dnes přišla….

4. Matalínek napsal:

Dnes mi přišla výhra Láska prochází kuchyní.Moc děkuji, stihlo se to akorát pod stromeček.

5. vercadole vercadole napsal:

Přeji Všem redaktorům klubu a také Všem knihomolům krásné svátky vánoční a šťastný Nový rok plný skvělé četby!:)

6. mamina89 mamina89 napsal:

Dnes prisla kniha Tri orisky pro popelku.Moc dekuji;)

7. Dandy1966 Dandy1966 napsal:

V sobotu (14. 12.) mi přišel v pořádku balíček vydražených knížek. Jistě to bude skvělý dárek, který si nadělím po stromeček :-)

8. mamina89 mamina89 napsal:

Kdy se budou rozesilat vyhercum knizky jak prezit dobu jedovou?

9. evasamankova napsal:

Dobrý den,
    dnes mi dorazila i druhá výhra – Velká kniha pohádek. Veliké díky Vám i nakladatelství Fragment.

10. evasamankova napsal:

Dobrý den,
    dnes mi dorazil předčasný dárek od Ježíška – kniha Levhart. Moc děkuji Vám i nakladatelství Kniha Zlín. Mám velikou radost.

11. labe napsal:

Dnes mně byla doručena kniha Příběh filmu Kolja.Díky moc.

12. prokopka napsal:

Dobrý den, dnes dorazila výhra Muj život s Mildou. Dostane ji mamka k vánocum, moc děkuji za krásný dárek. S manželem jsme se shodli, že knížka vypadá moc zajímavě a že si ji taky nakonec rádi přečtem. Díky za vaše užasné soutěže a hlavně ceny.

13. blíženec napsal:

Dobrý den,kdy mi dorazí má výhra -kniha Dům v Bretani?Děkuji.

14. mamina89 mamina89 napsal:

dneska mi prisla vyhra knizka cely den se nic nestalo.Dekuji