O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Leona Králíková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie)
– kontakt: leona.kralikova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

Pavla Gerlingerová
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: pavla.gerlingerova (zavináč) klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Holešovská

Jiří Louda

Dana Zálešáková

Lucie Hamrlová

Simona Michálková

Anička Loučková

Michaela Moravcová

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Adéla Kalužová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Eva Korytářová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 260
 1. Kraslice napsal:

  Děkuji moc za krásnou knížku. Mám radost. Jééé

 2. bobisa napsal:

  Dobrý den, děkuji za krásnou , zaslanou knihu, přišla v pořádku. Mám velkou radost.

 3. cibulinecka napsal:

  Dobrý den,
  dnes mi přišla výhra.Mám ohromnou radost.Kniha jménem Jmenuji se Lucy Bartonová.Hned večer začnu číst,tak vám touto cestou mnohokrát děkuji.

  Hana Nováková

 4. Hojaro napsal:

  Dobrý den.
  Vyhrál jsen knihu Stalinova dcera (soutěž zkončila 4.4.). Kniha mně však zatím nepřišla.
  Děkuji za informaci.

  • Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

   Dobrý den, přehled výherců v soutěžích s nakladatelstvími spadajícími pod Albatros media je odesílán vždy souhrnně jednou za měsíc. Poslední souhrn (v němž jsou i výherci soutěže o knihu Stalinova dcera) byl zaslán 5. května. Situace je trochu komplikována prodlouženým víkendem a dovolenou příslušné PR manažerky, přesto by měla být výhry snad ještě v tomto týdnu nakladatelstvím odeslána.

 5. milcal52 milcal52 napsal:

  Zatím mi nepřišla vyhraná kniha Dieta ploché břicho.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Nakladatel nás 19.4. ujišťoval, že výhry rozešle. Odeslání ověříme, je možné, že k rozeslání nedošlo kvůli přípravě na knižní veletrh v Praze. V každém případě se ale nejprve zeptejte na poště, zda zásilka náhodou není uložená…

   Krásný den

 6. Sporran napsal:

  Dobrý den, vyhrála jsem už dvě aukce a nemám podklady k platbě. Děkuji. Jitka

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, info maily se snažíme posílat do dvou, tří pracovních dnů od skončení aukce, případně od skončení poslední aukce v případě, že se dražitel účastní několika aukcí končících pár dní po sobě. Podklady k vydraženým knihám jsem Vám již poslala do mailu. Budete-li mít zájem o uložení knih z důvodu spojení do jedné zásilky (vidím, že se účastníte ještě jedné aukce), odepište mi prosím na mail. Děkuji.

 7. Irena Poláková napsal:

  Dobrý den, asi před 14 dny jsem vyhrála Knihu džunglí, ale nedorazila. Nestalo se to poprvé, že dopis, balíček, ap. nedošel, neboť naše „slavná pošta“ nedoručuje zásilky. Můžete mi pomoci? Děkuji I.Poláková

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den,
   soutěž o Knihu džunglí byla o stažitelnou audionahrávku a z nakladatelství Vám měl přijít mail. Tentokrát v tom pošta prsty nemá, spíše dovolená pověřené paní z OneHotBook. Zkusíme jí odeslání výher připomenout, pokud mail nenajdete ani ve spamu, kam často oznamy výher padají…

 8. Irena Poláková napsal:

  Pro pí Badinkovou.
  Vaše odpověď ohledně Knihy Džunglí, pokud je určena mé osobě, se nedá otevřít. I.Poláková

 9. Irena Poláková napsal:

  Omlouvám se – pro pí Badinovou

 10. jezekai napsal:

  Zdravím jak zjistím jak skončili aukce knih.Nikde to nemohu najít děkuji Vendula

 11. jindranykl jindranykl napsal:

  Dobrý den.
  Vyhrál jsem druhou aukci během minulých 10 dnů. S kým se mohu domluvit na sloučení knih do jedné zásilky? Děkuji za odpověď. J. Nykl

 12. SONIKA napsal:

  Dnes jsem obdržela knihu Drake,díky moc,krásný den.

 13. Hojaro napsal:

  Dobrý den.
  Soutěž o audioknihu Cesta pokojného bojovníka trvá do 12.8.?
  Oproti ostatním soutěžím o jeden den delší?
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Hojaro

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den,
   máte pravdu, tato chyba nám utekla, ale protože je toto datum uvedeno již nejen na našich stránkách, ponecháme soutěž mimořádné o den delší.
   Krásný den

 14. veveruska napsal:

  Dobrý den, děkuji za doručení vyhrané knížky.

 15. Pettur napsal:

  Dobrý den v soutěži jsem vyhrála knihu Ve světle toho, co víme a kniha mi došla dvakrát. Kam mám knihu vrátit? Předem děkuji za odpověď! Petra Turkovičová

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, z nakladatelství přišla zpráva, že knihou máte potěšit nějakého dalšího čtenáře ;). Že by bylo zbytečné plýtvat poštovným na vracení… Najděte tedy knize nového majitele :).
   Krásný den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>