O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 381
 1. Pettur napsal:

  Dobrý den v soutěži jsem vyhrála knihu Ve světle toho, co víme a kniha mi došla dvakrát. Kam mám knihu vrátit? Předem děkuji za odpověď! Petra Turkovičová

 2. veveruska napsal:

  Dobrý den, děkuji za doručení vyhrané knížky.

 3. Hojaro napsal:

  Dobrý den.
  Soutěž o audioknihu Cesta pokojného bojovníka trvá do 12.8.?
  Oproti ostatním soutěžím o jeden den delší?
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Hojaro

 4. SONIKA napsal:

  Dnes jsem obdržela knihu Drake,díky moc,krásný den.

 5. jindranykl jindranykl napsal:

  Dobrý den.
  Vyhrál jsem druhou aukci během minulých 10 dnů. S kým se mohu domluvit na sloučení knih do jedné zásilky? Děkuji za odpověď. J. Nykl

 6. jezekai napsal:

  Zdravím jak zjistím jak skončili aukce knih.Nikde to nemohu najít děkuji Vendula

 7. Irena Poláková napsal:

  Omlouvám se – pro pí Badinovou

 8. Irena Poláková napsal:

  Pro pí Badinkovou.
  Vaše odpověď ohledně Knihy Džunglí, pokud je určena mé osobě, se nedá otevřít. I.Poláková

 9. Irena Poláková napsal:

  Dobrý den, asi před 14 dny jsem vyhrála Knihu džunglí, ale nedorazila. Nestalo se to poprvé, že dopis, balíček, ap. nedošel, neboť naše „slavná pošta“ nedoručuje zásilky. Můžete mi pomoci? Děkuji I.Poláková

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den,
   soutěž o Knihu džunglí byla o stažitelnou audionahrávku a z nakladatelství Vám měl přijít mail. Tentokrát v tom pošta prsty nemá, spíše dovolená pověřené paní z OneHotBook. Zkusíme jí odeslání výher připomenout, pokud mail nenajdete ani ve spamu, kam často oznamy výher padají…

 10. Sporran napsal:

  Dobrý den, vyhrála jsem už dvě aukce a nemám podklady k platbě. Děkuji. Jitka

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, info maily se snažíme posílat do dvou, tří pracovních dnů od skončení aukce, případně od skončení poslední aukce v případě, že se dražitel účastní několika aukcí končících pár dní po sobě. Podklady k vydraženým knihám jsem Vám již poslala do mailu. Budete-li mít zájem o uložení knih z důvodu spojení do jedné zásilky (vidím, že se účastníte ještě jedné aukce), odepište mi prosím na mail. Děkuji.

 11. milcal52 milcal52 napsal:

  Zatím mi nepřišla vyhraná kniha Dieta ploché břicho.

 12. Hojaro napsal:

  Dobrý den.
  Vyhrál jsen knihu Stalinova dcera (soutěž zkončila 4.4.). Kniha mně však zatím nepřišla.
  Děkuji za informaci.

  • Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

   Dobrý den, přehled výherců v soutěžích s nakladatelstvími spadajícími pod Albatros media je odesílán vždy souhrnně jednou za měsíc. Poslední souhrn (v němž jsou i výherci soutěže o knihu Stalinova dcera) byl zaslán 5. května. Situace je trochu komplikována prodlouženým víkendem a dovolenou příslušné PR manažerky, přesto by měla být výhry snad ještě v tomto týdnu nakladatelstvím odeslána.

 13. cibulinecka napsal:

  Dobrý den,
  dnes mi přišla výhra.Mám ohromnou radost.Kniha jménem Jmenuji se Lucy Bartonová.Hned večer začnu číst,tak vám touto cestou mnohokrát děkuji.

  Hana Nováková

 14. bobisa napsal:

  Dobrý den, děkuji za krásnou , zaslanou knihu, přišla v pořádku. Mám velkou radost.

 15. Kraslice napsal:

  Děkuji moc za krásnou knížku. Mám radost. Jééé

Napsat komentář