O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Roman Míka

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 400
 1. alenam napsal:

  Dobrý den, mně dnes také dorazila kniha z Velké srpnové soutěže. Děkuji a přeji pěkný den.

 2. evasamankova napsal:

  Dobrý den, dnes mi přišla výhra z Velké srpnové soutěže. Tři výtisky za první místo od nakladatelství Host. Moc děkuji. Mám velikou radost.
  Hezký den

 3. minimoj napsal:

  hmmm nechápu jak se vyhodnocují ty tipovací soutěže, měla jsem tip správný v soutěži o Padesát stínů Adama a stejně žádná výhra :(

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, jak je v pravidlech uvedeno, je zakázáno hlasovat z více účtů; při důvodném podezření z porušení pravidel je soutěžící ze soutěže naším systémem vyloučen. Nejste-li uvedena mezi výherci, systém Vás vyřadil.

   • minimoj napsal:

    Dobrý den,
    vzhledem k tomu, že neumím zařídit, aby holky z ubytovny nehlasovaly taky¨, tak ode dneška soutěžit prostě nebudu, třeba vyhraje některá z nich a pak mi knížku půjčí.
    Víceméně jsem je sem přivedla :(

   • Markéta Markéta napsal:

    Dobrý den, mrzí nás Vaše rozladění. Naší snahou je, aby soutěže byly spravedlivé a poctivé. Nezřídka se stává, že si lidé založí více účtů a podvodem se snaží získat výhru. Ve snaze této bohužel časté činnosti zabránit jsme museli přijmout příslušná opatření. Jedním z nich je i ověřování účtů podle jejich IP adresy (to ovšem není jediné opatření). Není bohužel možné ošetřit každý případ, kdy se za jednou IP adresou skrývá více účtů různých uživatelů. Relativně bezpečným řešením by bylo ověřování adres pobytu uživatele, například s využitím služeb typu MyID. Jako každá snaha o obranu proti podvodům, i tato by však vedla ke zvýšení administrativní zátěže na straně uživatelů a v konečném důsledku by obtěžovala především ty, kteří nepodvádějí.

 4. helmar napsal:

  Dobrý den. Možná, že i někomu dalšímu se podařilo to, co mně před chvilkou. Protože můj tip 19.. u soutěže o kuchařky byl překonán, naťukala jsem vyšší číslo a ….zjistila jsem, že místo 2111 se mi povedlo napsat 1111. Lze tuto blbůstku opravit? Patrně ne, co? Děkuji za odpověď. ;)

 5. Kraslice napsal:

  Dobrý večer,
  v létě jsem vyhrála v soutěži knížku a stále čekám, že budu vítat listonošku a pořád nic. Kdy asi tak zasíláte vyhrané knížky ? Děkuji předem za info i vyhranou knihu – bude určitě úžasnááá !

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, mohla byste nám prosím napsat, o jakou soutěž se jednalo? Bez této informace nemůžeme začít zjišťovat, kde je problém. Děkuji.

   • Kraslice napsal:

    Ještě minulý týden jsem byla uvedená ve výhercích, ale už se to posunulo a vypadlo. Byla to jedna z těch částí z velké letní soutěže. Díky a pěkný den přeji !

   • Markéta Markéta napsal:

    Dobrý den, u jednotlivých kol byli uvedeni ti, kteří nejlépe tipovali a tudíž získali prémiové body. Výherci byli vyhlášeni až po skončení všech 6 kol a stali se jimi ti, kteří v průběhu soutěže posbírali za jednotlivá kola nejvíce bodů.

   • Kraslice napsal:

    Aha, tak to jsem nepochopila. Myslela jsem, že jména co jsou uvedená ve výhercích vyhrála. Moc se omlouvám, nezlobte se za zmatky.

 6. kistka napsal:

  Děkuji za vysvětlení, myslela jsem si, když jsem uvedená jako výherkyně určitého kola, že obdržím knihu i za to kolo. Špatně jsem tomu pochopila. Snad budu mít štěstí příště. Hezký den.

 7. kistka napsal:

  Dobrý den, ve 2. a ve 4. kole velké letní srpnové soutěže jsem byla uvedena jako výherkyně. Mohu ještě očekávat tyto výhry nebo měly tyto výhry ještě nějaké jiné podmínky? Děkuji a přeji hezký den.

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, u jednotlivých kol velké letní soutěže je uvedeno 7 nejlépe tipujících, kteří získali body navíc. Třemi výherci se stali ti, kteří během soutěže nasbírali nejvíce bodů, jeden pak byl vylosován. Viz pravidla aukce, kde je i bodové hodnocení a seznam výherců. Pěkný den.

 8. ozon napsal:

  Dobrý den .
  V aukci jsem vyhrála 2 knihy , které jsem zaplatila 17.9.
  Zatím mi nic nepřišlo . Děkuji

 9. veam veam napsal:

  Děkuji za knížku Zuby nehty ..přišla v pořádku..Ještě jednou děkuji :-)

 10. Sepy napsal:

  Dobrý den,
  dnes přišla vyhraná kniha biografie Churchilla. Díky… Jen, před časem jsem vyhrála i knížku Prázné místo a ta bohužel nepřišla :-(

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, děkujeme za informaci o doručení Churchilla. Prázdné místo by mělo dorazit, připomínali jsme se. V AM došlo k personálním změnám, jejichž důsledkem je bohužel i zpoždění v rozeslání výher. Teď už by ale mělo být vše v pořádku, včera jsme byli informováni, že výhry budou v nejbližších dnech rozeslány. Snad tedy výhra dorazí co nevidět. Budeme rádi, když nám pak napíšete. Pěkný den.

 11. stefi1 napsal:

  Děkuji za odpověď, chápu to. Pokud by do konce prázdnin kniha nedorazila, tak v září napíšu.

 12. ledoo ledoo napsal:

  Dobrý den, dnes mi přišla kniha Sopky a sopečné vrchy České republiky. Moc děkuji je krásná a poučná. Ani nevím, že jsem ji vyhrála. Nebo je to náhrada za Zpověď prohnilého bankéře z června, která ještě nepřišla? Pěkný den Lada

 13. stefi1 napsal:

  Dobrý den, v soutěži o knihu 1913. Léto jednoho století ukončené 17.7. Zatím mi ještě nepřišla. Můžete mi napsat, zda jste ji posílali.

 14. hapna napsal:

  Dobrý den , chtěla bych vás požádat o zaslání vydražené knihy :Sestřičky:, další knihu jsem nevydražila ,doufám , že platba došla v pořádku .Děkuji a těším se na knížku . Hana Pavlová

 15. Ivana Sáčková Ivka.Iva napsal:

  Dneska přišla výhra ze soutěže – Potapěč. Už se na ni moc těším :-) Děkuji!

Napsat komentář