O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

Leona Králíková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie, komiks)
– kontakt: leona.kralikova (zavináč) klubknihomolu.cz

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

Pavla Gerlingerová
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: pavla.gerlingerova (zavináč) klubknihomolu.cz

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 293
  1. Jirkam napsal:

Dobrý den. Ode dneška mám i Andělskou inspiraci. Velice děkuji a přeji pěkné dny.

2. hanusl napsal:

Děkuji za zaslání výhry – zajímavé knihy a sady karet Andělská inspirace, která včera došla. Zdraví hanusl.

3. Sybila napsal:

Dobrý den, před třemi týdny byla ukončena soutěž ve které jsem vyhrála bezva knihu Velká vlaková loupež. Třeba to doručení tímto oznámením uspíším. Děkuji a přeji pohodové léto

• Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Dobrý den, bohužel neuspíšíte :( Knihy odesílá společnost Albatros media vždy jednou za měsíc (následující měsíc) a tentokrát v tomto čase, kdy obvykle knihy rozesílají, mají inventuru a dovolené :( Knihy se tedy dočkáte nejspíš až ve druhé půli července. Děkujeme za pochopení.

4. Jirkam napsal:

Dobrý den, ve čtvrtek dorazila výhra. Mnohokrát děkuji a přeji pěkné léto!

5. UVita napsal:

Dobrý den, včera mně byla doručena výhra-kniha: Muž, který zprůhledněl,za kterou moc děkuji.

6. Jirkam napsal:

Dobrý den, v pátek mi dorazila výhra. Mnohokrát děkuji a zdravím!

7. Miloslava napsal:

Dobrý den, před šesti týdny jsem vyhrála knihu Stojednaletý stařík , který se vrátil,aby zachránil svět, dodnes nic nepřišlo.
    Zdraví vás Miloslava