O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 393
 1. ala12 napsal:

  Právě dnes, 23.4. mi pošta doručila knihu Takhle jsem si to teda nepředstavoval, kterou jsem vyhrála v lednu. Mnohokrát děkuji!!!

 2. Jirkam napsal:

  Dobrý den, tak dnes mi audiokniha virtuálně dorazila. Je to skvělé.
  Ať se daří!

 3. ala12 napsal:

  Dobrý den!
  Dne 6. ledna 2020 jsem vyhrála knihu takhle jsem si to teda nepředstavovala, ale dosud mi nepřišla.

 4. Irena Poláková napsal:

  V prosinci jsem vyhrála audioknihu Zlatý kompas. Do dneška odkaz na stažení nedošel. Dvakrát jsem knihu urgovala. V odpovědi jste uváděla, že nejdříve byla inventura a potom měla paní dovolenou a také, že jsem odkaz přehlédla. V době, kdy školy jsou zavřené by se mi dobrá kniha moc hodila. Mohu doufat?
  Zdravím Irena Poláková

 5. Jirkam napsal:

  Dobrý den, před pár dny jste uvedli, že jsem vyhrál v soutěži o audioknihu Šíleně jednoduché. Jen jsem se chtěl optat, zda jsem nepromeškal nějakou korespondcnci. Na nic jsem totiž zatím nenarazil.
  V každém případě pohodové dny všemu navzdory přeje JM

 6. petula75 napsal:

  Dobrý den, během roku 2019 jsem vyhrála ve 3 soutěžích knihy, ale dorazila mi pouze 1 výhra a to kniha nutriční kompas. S pozdravem Gajdošíková

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, kniha Eugenie Vám přijde teď po Novém roce – v AM měli před Vánoci problémy s expedicí a výhry nerozesílali :(. A výhra z Metafory (Pod rozpáleným sluncem z března), tam nevím, proč nepřišla, ale řekla bych, že šlo o problémy s poštou. Veškeré výhry rozesílají jednotlivá nakladatelství, která soutěže pořádají, ne my…

 7. jankovych napsal:

  Dobrý den, mám dotaz, mám o stejnou knihu soutěžit vícekrát (např. za týden), abych zvýšila šanci a výhru? Nějak jsem to nepochopila, tak se moc omlouvám. Přeji krásný Nový rok 2020 a hodně čtenářů

  Eliška Jankových

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý večer, ano, k soutěži se vždy vracíte a upravujete své tipy dle toho, zda jsou či nejsou překonané. Počet tipů se nerovná počtu soutěžících a v průběhu soutěže se postupně zvyšuje. Pokud tipujete jednou na začátku soutěže a třeba za dva dny Vám přijde info, že je tip překonaný, znamená to, že jej musíte zvýšit, abyste mohla vyhrát. Upravit svůj tip můžete vždy jen jednou denně. Vítězný je vždy tip přesný nebo vyšší, než je konečný počet odeslaných tipů. Počet odeslaných tipů se liší podle zájmu soutěžících o výhru. U atraktivních titulů je počet vyšší, než např. u naučných titulů. Přeji Vám hodně štěstí v našich soutěžích.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Ale neznamená to, že si založíte více účtů, z nichž soutěžíte, to je proti pravidlům soutěží, a taková soutěžící jsou vyřazováni. Viz: http://www.klubknihomolu.cz/3330/pravidla-soutezi-v-klubu-knihomolu/

 8. jacline napsal:

  Dobrý den,
  chtěla jsem Vám popřát veselé prožití vánočních svátků a do dalšího roku hlavně to zdraví.

 9. Jirkam napsal:

  Dobrý den. Ode dneška mám i Andělskou inspiraci. Velice děkuji a přeji pěkné dny.

 10. hanusl napsal:

  Děkuji za zaslání výhry – zajímavé knihy a sady karet Andělská inspirace, která včera došla. Zdraví hanusl.

 11. Sybila napsal:

  Dobrý den, před třemi týdny byla ukončena soutěž ve které jsem vyhrála bezva knihu Velká vlaková loupež. Třeba to doručení tímto oznámením uspíším. Děkuji a přeji pohodové léto

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, bohužel neuspíšíte :( Knihy odesílá společnost Albatros media vždy jednou za měsíc (následující měsíc) a tentokrát v tomto čase, kdy obvykle knihy rozesílají, mají inventuru a dovolené :( Knihy se tedy dočkáte nejspíš až ve druhé půli července. Děkujeme za pochopení.

 12. Jirkam napsal:

  Dobrý den, ve čtvrtek dorazila výhra. Mnohokrát děkuji a přeji pěkné léto!

 13. UVita napsal:

  Dobrý den, včera mně byla doručena výhra-kniha: Muž, který zprůhledněl,za kterou moc děkuji.

 14. Jirkam napsal:

  Dobrý den, v pátek mi dorazila výhra. Mnohokrát děkuji a zdravím!

 15. Miloslava napsal:

  Dobrý den, před šesti týdny jsem vyhrála knihu Stojednaletý stařík , který se vrátil,aby zachránil svět, dodnes nic nepřišlo.
  Zdraví vás Miloslava

Napsat komentář