O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 386
 1. jacline napsal:

  Dobrý den,
  jen jsem Vám chtěla popřát hezké Velikonoce.

 2. Jirkam napsal:

  Dobrý den, mnohokrát děkuji za zaslanou výhru. Je to skvělé.

 3. 135evik napsal:

  Dobrý den, včera jsem četla, že jsem vyhrála knihu Povídky a už dnes dorazila. Moc a moc děkuji!!

 4. Jirkam napsal:

  Dobrý den, včera mi dorazila výhra. Velice mne to potěšila!
  Děkuji.

 5. olly napsal:

  Dobré ránko, knížka „Čertí brko“ přišla v pořádku. Moc děkuji, olly

 6. xluciferka napsal:

  Krásný den a krásný celý rok 2019 všem v Klubu knihomolů. Moc děkuji za nádhernou výhru – knihu Čertí brko. Dcera jdou se školou na promítání této pohádky v den vysvědčení 31.1. a já již vím, jakou krásnou odměnu dostane za vysvědčení. Kniha i pero jsou nádherné a určitě budou krásnou odměnou. Moc díky.

 7. prokopka napsal:

  Dobrý den, v listopadové soutěži o knihu ,,O JEŽÍŠKOVI“ JSEM BYLA MEZI VÝHERCI (PROKOPKA), těšila jsem se, že syn dostane knížku k vánocum, ale kniha bohužel nedorazila. Hana Prokopová

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den,to ale bude s největší pravděpodobností chyba Vaší pošty, protože druhá výherkyně psala již 30.11., že knihu obdržela. Do nakladatelství napíšu, kniha se jim pravděpodobně vrátila jako „nevyzvednutá“ a dám Vám vědět.

   • prokopka napsal:

    děkuji moc, požádejte prosím vydavatelství o číslo balíčku, abych si to hlídala. Naše pošta je katastrofální, ve schránce jsem neměla žádné oznámení o balíčku. Děkuji za ochotu s pozdravem Hanka Prokopová

   • Marci55 napsal:

    Dobrý den, kniha Místa ve tmě dorazila. děkuji

 8. Viera01 napsal:

  Děkuji Vám za knihu Tiché lži. Přišla v pořádku.Srdečně zdravím.
  Viera01.

 9. dohamar napsal:

  Dobrý den! Díky za fíky, tedy za knížku s tímto názvem. Zrovna jsem se chystala žehlit, když zazvonil pošťák a dal mi tuhle knihu, tak jsem vypnula žehličku a uvařila si kávu a začetla jsem se, dnes už veškerá práce půjde stranou. Vyhrávám u vás poměrně často, ale jen u vás i když soutěžím i jinde, moc vám děkuji a přeji hezký zbytek dne dohamar

 10. jija napsal:

  Dobrý den,
  dne 10.9.jsem vyhrála knihu Dokonalé stopy(nakladatelství PLUS), nevím jestli již byla výhra odeslána nebo se zatoulala cestou. Do dnešního dne nedorazila.

 11. hannah1112 hannah1112 napsal:

  Dobrý den, v sobotu jsem vyhrála a dnes už mi přišla knížka. Děkuji.

 12. Jirkam napsal:

  Dobrý den, velice mne potěšila další vyhraná kniha, která mi dorazila již ve čtvrtek. Velice Vám děkuji a třeba to ještě někdy vyjde.

 13. irulka23 napsal:

  Moc děkuji. Audioknihu „Výkupné za Eraka“ už mám na své Poličce.

 14. Jirkam napsal:

  Dobrý den, děkuji za zaslání vyhrané knihy Nové pohádky kouzelné lucerny. To bude radosti! Jinak mi od Vás knihy v pořádku docházejí, snad s jednou výjimkou. Ale to nic.
  Děkuji a zdravím!

 15. Jirkam napsal:

  Dnes po určitých objektivně-subjektivních peripetiích dorazila knížka Doktor Proktor a vana času. Mnohokrát s nadšením děkuji. Snad tedy možná ještě někdy dorazí ta třetí, co se mi poslední dobou poštěstilo vyhrát.
  Ať se daří!

Napsat komentář