O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 386
 1. humhejova napsal:

  Dobrý den
  děkuji za knihu útěk ze severní Koreje
  Humhejová

 2. dan napsal:

  Dobý den, ale asi jsme momentálně zaostalý, pátrám po knize
  Německo-český myslivecký slovník

  Vedral, Jiří Jazykověda a literární vědy

  Nakladatelství VJV
  Vydáno 8/2014
  ISBN 978-80-7457-339-2

  když se mi na Vaších stránkách zobrazí, dám volbu objednat a tam mé snahy vždy a opakovně končí… Co dělám špatně ? dan

  • Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

   Dobrý den, chyba není na Vaší ani naší straně. Nakladatelství VJV nepatří mezi s námi spolupracující nakladatelství a svou činnost zdá se ukončilo. Ať už je tomu jakkoliv, nemáme na toto nakladatelství žádný kontakt a tlačítko Objednat, které standardně vede do e-shopu příslušného nakladatelství, tak nemá kam vést.

 3. milcal52 milcal52 napsal:

  Dobrý den. Před časem jsem vyhrála knihu, bohužel jsem zapomněla název, ale ještě mi nepřišla.

 4. ema1 napsal:

  Dobrý den, děkuji za doručení knížky Prázdné křeslo.

 5. altyre napsal:

  Dnes ke mně dorazila nečekaně výhra-Sběratel duší. Moc, moc děkuju. Jsem začátečník. Budu muset sledovat i vyhodnocování, ať jsem v obraze.

 6. ozon napsal:

  Děkuji za výhru Dvůr trnů a růží . Myslela jsem si , že se mi nebude líbit , protože je uváděna jako něco mezi sci fi a pohádkovým příběhem . Ale přečetla jsem ji jedním dechem !

 7. Evaka napsal:

  Dobrý den, knihy vydražené v aukci jsem zaplatila, ale nedorazily. Neodpovídáte ani na můj dotaz na emailové adrese. Prosím o zprávu děkuji.

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, na Váš mail jsem odpovídala, přidávala jsem i, jak věřím, potěšující informaci o snížení poštovného (knihy se podařilo poslat za nižší poštovné). Možná mail skončil ve spamu, mrzí mne to a omlouvám se. Pošlu Vám jej znovu i s číslem Vaší zásilky.

 8. Kasparek Kasparek napsal:

  Dobrý večer,vydražila jsem si tři knihy bylo by možné je poslat najednou? Děkuji Kašpárek

 9. Sona napsal:

  Dobrý den,
  mám radost z výhry knihy Ve znamení meče. Chci se zeptat, za jak dlouho přijde kniha. Před pár týdny jsem vyhrála Pečenou zebru, zatím nedošla. Děkuji Sona

 10. Stanislav Hudák napsal:

  Dobrý den,
  rád byhc se zeptal kde nastavím aby mi odkazy ze soutezi nechodili na email zaplavuje mi to schranku a pak byhc se chtel zeptat zda diky tomu že nemam spravne odhadnuto kolik ctenaru se ucastni souteze nemuzu vyhrat?prijede mi to trapne a nemam cast kazdy den upravovat tipy to dejte radsi vice tezkych otazek.

  • Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

   Dobrý den,
   svou účastí v soutěži souhlasíte s jejími pravidly (viz prosím první odkaz na http://www.klubknihomolu.cz/souteze/). Nad přidáním možnosti (nepřihlásit se u dané soutěže k zasílání informace o překonání počtu zaslaných tipů) pouvažujeme a případně ji implementujeme. Co se týče možnosti vyhrát v soutěži, pak ano, ta je spojena nejen se správně zodpovězenou otázkou, ale i se správným tipem. Tak je tomu u všech našich pravidelných soutěží. Občas pořádáme i soutěže založené na jiném principu – příkladně naše Velká vánoční soutěž, která však, jak již název napovídá, skončila před Vánocemi.

 11. Jiří Glozar Jiří Glozar napsal:

  Dobrý den, omlouváme se za technické komplikace a pomalé načítání webu v průběhu dnešního dne – náš poskytovatel provádí migraci diskového pole. Práce by měly být dokončeny nejpozději v průběhu zítřka.

 12. hannah1112 hannah1112 napsal:

  Dobrý den, výhry v soutěži přišly v pořádku, děkuji…

 13. Marie Ivanová napsal:

  Dobrý den.
  Můj otec sestavuje různé hádanky, křížovky, osmisměrky….
  Dovoluji si touto cestou nabídnout Vám jeho tvorbu ke zveřejnění. Můžete mi prosím sdělit, zda o to máte zájem, zda je tato aktivita nějak honorována atd. Případně pokud zájem nemáte, můžete mě prosím odkázat na jiného vydavatele?
  Děkuji a přeji hezký den.
  Marie Ivanová – Zlín

 14. Evaka napsal:

  Dobrý den, kniha, kterou jsem vyhrála v soutěži přišla v pořádku děkuji…

 15. assaly napsal:

  Krásný den přeji i já, koukám, že jsem již třetí u koho se dnes zastavil pošťák s výhrou. Hledání přítomného okamžiku dorazilo a už se těším až se do knihy pustím. Děkuji moc.

Napsat komentář