O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 381
 1. hannah1112 hannah1112 napsal:

  Dobrý den, včera mi přišla výhra – série Percy Jackson. Děkuji.

 2. Dobroslava napsal:

  Dnes mi přišla výhra – série Percy Jackson – ani jsem si nevšimla, že jsem vyhrála. Soutěžila jsem o tyto knihy ve více soutěžích, už tedy nemusím. nechám si je pod stromeček. děkuji.

 3. Marta napsal:

  Dobrý den,
  chci poděkovat paní Glozarové za bleskové zaslání vydražené knihy. Stránku Klubu knihomolů jsem objevila náhodou,hledala jsem informace o určité knížce.Na stránky chodím každý den a jsem velice spokojená.

 4. marketka.maja napsal:

  Dobrý den, jaká je cena za dopravu knihy u aukcí ?

 5. marcela kořínková napsal:

  Vážený pane Glozare,
  velice ráda se Vám na téma překladatelské problematiky ozvu – utřídím myšlenky, sepíšu koncept, vyškrtám ho a předělám, nasypu si popel na hlavu – nikdo není dokonalý a chybička se občas vloudí – a pokud to bude mít hlavu a patu, výplod Vám zašlu. Nebo alespoň nějaké překladatelské perly, ať se pobavíte. Uvažuji o tom, že by nebylo marné vydat humornou knížečku „Korektorčiny perličky“ a „Překladatelské perličky“, mám zásobu na knihy objemu Jiráskova Temna.

  Zdraví Vás Marcela Kořínková

 6. saarinkaZ napsal:

  Dobrý den, omylem jsem se přehlédla ve vstupech do aukcí a přihodila na knížku o kterou 100 % nestojím. Je nějaká možnost, jak toto napravit? Děkuji za odpověď!!!:)

 7. hand64 napsal:

  Dobrý den, ve kterých kamenných obchodech se dají vyzvednout knihy z aukcí? Děkuji za odpověď

 8. prokopka napsal:

  Dobrý den, vyhrála jsem 50 stínu Evy, ale dorazilo 50 stínu Adama? :-(ale lepší, než kdyby nedorazila žádná:-)

 9. Kocourkova napsal:

  Dobrý den, vydražená knížka Pozdrav z Tasova přišla do druhého dne, děkuji i za příjemnou komunikaci :)
  LK

 10. veam veam napsal:

  Hezký den..děkuji za knihu Padesát stínů Evy,kterou jsem vyhrála.Došla v pořádku…

 11. Petra11 napsal:

  Dnes mi dorazila vydražená kniha „Vyhnání Gerty Schnirch“, za kterou moc děkuji. Cením si také pečlivého zabalení knihy, díky kterému přišla zcela v pořádku. Moc děkuji a těším se příště :-)

 12. Lussy napsal:

  Dnes dorazily (perfektně zabalené) knížky, které jsem vydražila. Děkuji :-).

 13. Ivana Sáčková Ivka.Iva napsal:

  Dnes přišly výhry z velké letní soutěže :-) Děkuji za bezva soutěž!

 14. irulka23 napsal:

  Krásnou neděli. Připojuji se ke spokojeným výherkyním bezvadné soutěže a moc děkuji za knihy. Taktéž v pořádku dorazily.

 15. vercadole vercadole napsal:

  Dobrý večer,
  včera na mě doma také čekalo překvapení v podobě výhry! Moc moc děkuji!:)) Ještě napíšu do Hostu, ale vám děkuji v první řadě, protože vy jste vymysleli tak úžasnou soutěž, při které jsem se opravdu bavila. Ještě jednou díky:)

Napsat komentář