O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Recenzenti

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 393
  1. hannah1112 hannah1112 napsal:

Dobrý den, včera mi přišla výhra – série Percy Jackson. Děkuji.

2. Dobroslava napsal:

Dnes mi přišla výhra – série Percy Jackson – ani jsem si nevšimla, že jsem vyhrála. Soutěžila jsem o tyto knihy ve více soutěžích, už tedy nemusím. nechám si je pod stromeček. děkuji.

3. Marta napsal:

Dobrý den,
    chci poděkovat paní Glozarové za bleskové zaslání vydražené knihy. Stránku Klubu knihomolů jsem objevila náhodou,hledala jsem informace o určité knížce.Na stránky chodím každý den a jsem velice spokojená.

4. marketka.maja napsal:

Dobrý den, jaká je cena za dopravu knihy u aukcí ?

5. marcela kořínková napsal:

Vážený pane Glozare,
    velice ráda se Vám na téma překladatelské problematiky ozvu – utřídím myšlenky, sepíšu koncept, vyškrtám ho a předělám, nasypu si popel na hlavu – nikdo není dokonalý a chybička se občas vloudí – a pokud to bude mít hlavu a patu, výplod Vám zašlu. Nebo alespoň nějaké překladatelské perly, ať se pobavíte. Uvažuji o tom, že by nebylo marné vydat humornou knížečku „Korektorčiny perličky“ a „Překladatelské perličky“, mám zásobu na knihy objemu Jiráskova Temna.

Zdraví Vás Marcela Kořínková

6. saarinkaZ napsal:

Dobrý den, omylem jsem se přehlédla ve vstupech do aukcí a přihodila na knížku o kterou 100 % nestojím. Je nějaká možnost, jak toto napravit? Děkuji za odpověď!!!:)

7. hand64 napsal:

Dobrý den, ve kterých kamenných obchodech se dají vyzvednout knihy z aukcí? Děkuji za odpověď

8. prokopka napsal:

Dobrý den, vyhrála jsem 50 stínu Evy, ale dorazilo 50 stínu Adama? :-(ale lepší, než kdyby nedorazila žádná:-)

9. Kocourkova napsal:

Dobrý den, vydražená knížka Pozdrav z Tasova přišla do druhého dne, děkuji i za příjemnou komunikaci :)
    LK

10. veam veam napsal:

Hezký den..děkuji za knihu Padesát stínů Evy,kterou jsem vyhrála.Došla v pořádku…

11. Petra11 napsal:

Dnes mi dorazila vydražená kniha „Vyhnání Gerty Schnirch“, za kterou moc děkuji. Cením si také pečlivého zabalení knihy, díky kterému přišla zcela v pořádku. Moc děkuji a těším se příště :-)

12. Lussy napsal:

Dnes dorazily (perfektně zabalené) knížky, které jsem vydražila. Děkuji :-).

13. Ivana Sáčková Ivka.Iva napsal:

Dnes přišly výhry z velké letní soutěže :-) Děkuji za bezva soutěž!

14. irulka23 napsal:

Krásnou neděli. Připojuji se ke spokojeným výherkyním bezvadné soutěže a moc děkuji za knihy. Taktéž v pořádku dorazily.

15. vercadole vercadole napsal:

Dobrý večer,
    včera na mě doma také čekalo překvapení v podobě výhry! Moc moc děkuji!:)) Ještě napíšu do Hostu, ale vám děkuji v první řadě, protože vy jste vymysleli tak úžasnou soutěž, při které jsem se opravdu bavila. Ještě jednou díky:)