O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info (zavináč) klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s částí nakladatelů, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova (zavináč) klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa (zavináč) klubknihomolu.cz

Leona Králíková
- komunikace s vybranými nakladateli (zaměření sci-fi, historie, komiks)
– kontakt: leona.kralikova (zavináč) klubknihomolu.cz

Dana Zálešáková
– komunikace s vydavateli audioknih
– kontakt: dana.zalesakova (zavináč) klubknihomolu.cz

Pavla Gerlingerová
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: pavla.gerlingerova (zavináč) klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Holešovská

Jiří Louda

Lucie Hamrlová

Simona Michálková

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

Recenzenti

Adéla Kalužová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Eva Korytářová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 317
  1. aduja napsal:

Dobrý den,dnes přišla výhra Umění radosti,Děkuji a přeju pěkný den

2. Alena Badinová Alena Badinová napsal:

Nakladatele kontaktuji a věřím, že k Vám výhry nakonec doputují.

3. fiserovam napsal:

Dobrý den, je možné ověřit zda vydavatelství odeslalo soutěžní knihy Dej mi své jméno a Najdi mě. Děkuji

4. Marci55 napsal:

Dobrý den, je možné že ještě nedorazila kniha Volání divočiny?

5. kolazu napsal:

Dobrý den, právě mi dorazila kniha Čekání na barbary“. Moc děkuji, v současné době skvělý nečekaný dárek. Zuzana

6. jednamalaholka napsal:

Dobrý večer,vyhraná kniha dosud nedorazila.