Uloženka nově WE/DO – nová možnost zasílání vydražených knih

krabice
Přicházíme s novou nabídkou, která, jak věříme, vás zaujme – nechejte si poslat více knih  za nižší poštovné!

Od února si můžete zvolit, zda chcete vydražené knihy zaslat jako obvykle poštou, nebo zda si je osobně vyzvednete na některé z poboček Uloženky.

Jaké jsou výhody zaslání knih přes Uloženku?

 • Poštovné od 1. 1. 2022: při podání na pobočku Uloženky do hmotnosti 10 kg 85 Kč, při využití In Time kurýra do hmotnosti 10 Kg 130 Kč, do 15 kg 151 Kč, při podání na Poštu do hmotnosti 10 kg 145 Kč
 • Možnost spojit do jedné zásilky až 7 až 14 knih (dle konkrétní hmotnosti)
 • Dodání do druhého dne od podání zásilky.
 • Informování mailem ve chvíli, kdy je pro vás zásilka připravena k vyzvednutí.

Kdo může využít zaslání knih přes Uloženku?

Každý, pro koho je dostupná některá z těchto českých poboček:

 • Brno (Václavská 237/6, Brno – město nebo Černopolní 54/245, Brno – Černá Pole)
 • České Budějovice (Novohradská 736/36)
 • Hradec Králové (Pražská třída 293)
 • Olomouc (Nové Sady, Myslbekova 429/9)
 • Ostrava (28. října 1422/299, Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky)
 • Plzeň (Tovární 280/7, Plzeň – město)
 • Praha (Kolbenova 931/40b, Praha 9, Argentinská ulice 286/38, Praha 7, 5. května 1109/63, Praha 4 nebo Na Poříčí 23, Praha 1)
 • Rudná u Prahy (K Vypichu 1087)
 • Ústí nad Labem (Dlouhá 1/12)
 • Zlín (J. A. Bati 5645)

Otevírací doba na jednotlivých pobočkách je od pondělí do pátku 11:00-19:00 s výjimkou pobočky na Praze 9, kde jsou od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a otevřeno mají i v sobotu v čase 8:00-12:00.

Nové partnerské pobočky Uloženky

Od dubna 2014 Uloženka nabízí možnost vyzvednout si zásilku na některé z partnerských poboček. Poštovné a balné je opět dle velikosti zásilky – viz výše, a to bez ohledu na počet knih v balíku. Nezáleží na tom, jak vysoké poštovné je u aukce knihy uvedeno.

Partnerské pobočky najdete v těchto městech: Benešov, Blučina, Borek, Boskovice, Brno, České Budějovice, Český Těšín, Chlumec, Chodov, Chotěšov, Děčín, Frídek-Místek, Hlučín, Hodonín, Horka nad Moravou, Hradec Králové, Jaroměř, Jesenice, Jihlava, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Litoměřice, Litomyšl, Mělník, Mikulov, Mladá Boleslav, Mnichovice, Modletice, Most, Nymburk, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Praha, Přerov, Příbram, Sezimovo Ústí, Sokolov, Staré Město, Strakonice, Šumperk, Teplice, Valašské Meziříčí, Přílepy, Veselí nad Lužnicí, Všechromy, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou. Konkrétní adresy jednotlivých poboček najdete zde .

 

Stejně jako u osobních odběrů, i zde platí, že poté, co vám přijde mail o vydražené knize, je potřeba na něj odepsat, že si chcete knihu vyzvednout na té které pobočce Uloženky.

Doufáme, že vás nová nabídka potěšila a budete ji rádi využívat.

Doporučení:
Share

Uloženka nově WE/DO – nová možnost zasílání vydražených knih - DISKUZE

Počet reakcí: 10
 1. Markéta Markéta napsal:

  Uloženka nabízí dalších 80 výdejních míst! Podívejte se na jejich seznam, informace v článku jsme aktualizovali.

 2. Markéta Markéta napsal:

  Nová pobočka Uloženky ve Zlíně a v Praze 7! Zlínská pobočka má být otevřena příští pondělí, 9.12. Knihy vydražené v aukcích si nyní můžete vyzvedávat na dalších dvou nových místech v celkem 9 českých a moravských městech.
  Od 9.12. dochází k přestěhování olomoucké pobočky do větších prostor na Myslbekovu 429/9, pobočka v Praze 9 již byla rozšířena, je ve stejné budově, jen ve vedlejším vchodu.

 3. ozon napsal:

  Škoda , že Uloženka není ve Zlíně

  • Markéta Markéta napsal:

   Dobrý den, mám pro Vás potěšující zprávu. :) Zrovna včera Uloženka oznámila novinky, které chystá, a mezi nimi je i otevření zlínské pobočky. Jak se můžete dočíst na jejich stránkách v aktualitách, pobočka ve Zlíně by měla být otevřena v druhé polovině listopadu. O změnách (otevření nových poboček, otevírací době před Vánoci) budeme informovat. Hezký den.

 4. Markéta Markéta napsal:

  Uloženka otevřela avizovanou pobočku v Ústí nad Labem! Nově si tedy můžete vydražené knihy vyzvedávat i v tomto městě. Novou pobočku jsme přidali do seznamu.

 5. Markéta Markéta napsal:

  Uloženka včera otevřela novou pobočku v Českých Budějovicích! Je-li pro vás toto město dostupné, můžete si tam nechat zaslat vydražené knihy. ;) Adresu pobočky jsme přidali do seznamu poboček v tomto článku. A další pobočka by měla být otevřena v Ústí nad Labem. Jakmile ji otevřou, budeme vás opět informovat.

 6. Hanula napsal:

  Dobrý den,
  dostanu nějaké info o vydražených knihách? Jestli se nemýlím, tak tam mám dvě knihy.
  Ráda bych si je vyzvedla v Praze přes uloženku.
  Dražila jsem poprvé, tak nevím, jak to chodí….
  Děkuji a přeji hezký den.

 7. sylver napsal:

  Zasílání přes Uloženku mohu jen doporučit, velmi výhodné
  Jen je potřeba opravit adresu
  Pobočka v Ostravě byla 18.2. přestěhována na adresu:
  28.října 1422/299, Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky

Napsat komentář