O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Recenzenti

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 395
  1. ava.s napsal:

Dobrý den, vyhrála jsem audioknihu Cejch, do dnešního dne mě nikdo nekontaktoval. Jsou to už v podstatě 3 týdny. Mohu se zeptat kdy a jakým způsobem bude výhra doručena?

2. Kraslice napsal:

Moc děkuji za výhru Bohemané – včera výhra a dnes už ji mám doma !!

3. pavcajn napsal:

Dobrý den, dnes přišla kniha Reminiscence. Už se na ni těším. Moc děkuji. :-)

4. Hojaro napsal:

Dobrý den.
    Včera mně byla doručena kniha Dva dinosauři. Velice pěkná
    pro předškolního vnuka. Moc děkuji.

Délka dnešní soutěže o knihu Sociopat bude o jeden den kratší
    než obvyklých 14 dní?

S pozdravem Hojaro

5. pavcajn napsal:

Dobrý den, kniha Reminiscence zatím nedorazila. :-( Nevím za jak dlouho po výhře trvá, než je kniha odeslána.Pavla

6. ala12 napsal:

Dnes mi došla kniha Ženy ze zámku Lafayette – moc děkuji!!

7. ala12 napsal:

Výhra v soutěži – kniha Síla rodu – dorazila v pořádku.
    Mockrát děkuji.

8. hannah1112 hannah1112 napsal:

Děkuji za knížku Síla rodu, už je doma.

9. jija napsal:

Děkuji za vyhranou knihu Pojízdná čajovna splněných snů, dnes dorazila.