O nás

Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Zaměřujeme se především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu.

Předkládáme vám rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih, ale také reportáže ze křtů, besed a autorských čtení a v neposlední řadě pozvánky na vybrané akce. Vaší pozornosti by neměla uniknout rubrika Čtení ke kávě nabízející příjemné počtení od současných českých autorů. Další rubrika je věnována Čtenářským recenzím a určena je všem zájemcům o prezentaci vlastního pohledu na tu kterou knihu.

Tato webová stránka by také měla sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Přinášíme vám proto informace o nejrůznějších akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami se nacházejí např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Informujeme vás také o literárních soutěžích.

Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, pořádáme pro vás mnoho soutěží. Cenami jsou pochopitelně především knihy. Méně tradiční formou soutěží jsou naše literární křížovky, v nichž můžete získat vouchery určené k nákupu v některém z našich partnerských nakladatelství nebo v našich aukcích.

Knižní novinky můžete kromě soutěží také vydražit v každodenních aukcích. Získat tak můžete knihu, která vyšla třeba jen před několika dny a to za méně než polovinu její ceny.

Máte-li jakékoli postřehy a návrhy, nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete nás kontaktovat na mailové adrese info@klubknihomolu.cz.

Provozovatelka a majitelka webu

Alena Badinová
IČ 06126031

Sídlo: Kuřim, Pod Zárubou 543
Kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Redakce

Alena Badinová
- šéfredaktorka, provozovatelka, odpovědná za soutěže, aukce, knižní tipy, PR články a komunikaci s nakladateli, koordinace práce redaktorů
– kontakt: alena.badinova@klubknihomolu.cz

 

Markéta Glozarová
korektorka
– kontakt: marketa@klubknihomolu.cz

 

 

Pavla Zoubková
péče o rubriku Čtení ke kávě (komunikace s autory, příprava příspěvků)
– kontakt: zoubkova.pavla@klubknihomolu.cz

 

 

Redaktoři

Barbora Kalátová

Simona Michálková

Ivana  Vostřelová

Martina Hradilová

Martina Jandová

 

 

Reportéři

Markéta Selucká

Kryštof Selucký

Eva Korytářová

 

Recenzenti

Alena Badinová

Dalibor Boubín

Leona Králíková

Simona Michálková

Háta Píše

Ivana Vostřelová

O nás - DISKUZE

Počet reakcí: 380
 1. ava.s napsal:

  Dobrý den, dnes mi byla doručena kniha Laura H. (děkuji). Byl problém s předáním, ale pán z GSL byl rozumný…na balíku bylo uvedeno jiné příjmení (Havelková)! Nevím jestli byla chyba u Vás nebo ve vydavatelství. V účtu mám příjmení uvedené správně. Bohužel mi do dnešního dne nebyla doručena výhra z ledna 2023 – kniha Víkend plný viny. Nevím, zda ji z vydavatelství odesílali či nikoliv, nebo zda někde neleží např. se spatně uvedeným jménem. Na poště na mé jméno žádný balíček nemám, před okamžikem jsem si to ověřovala. Prosím informaci o tom, zda vydavatelství knihu odeslalo či nikoliv. Děkuji.

 2. Ivuška61 napsal:

  Dobrý den,
  dne 14.3. jsem vyhrála knihu Čokoládový klub, ale do dnešního dne ještě nepřišla. S pozdravem Ivuška61

 3. Mio1979 napsal:

  Dobrý den,

  chtěl bych se dotázat k ukončené soutěži o knihu „Ani na to nemyslete“ jak je to s vyhodnocením. Jsem si téměř jistý že jsem ve čtvrtek tipoval právě 419 tipujících – soutěžících a odpověd na otázku nevzpomenu si písmeno ale určitě jsem zatrhával KLIMAX.
  Je možné že jsem se překlikl a nevšiml si toho. Bylo by fajn kdyby se po ukončení soutěže každému sotěžícímu zobrazilo kolik tipoval soutěžících a také jakou odpověd na soutěžní otázku uvedl. Nedokázal jsem to pro kontrolu nikde dohledat.

  Děkuji za odpověd k dotazu.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, poslední Váš tip byl 421. Jedinou radu mohu dát – svůj poslední odeslaný tip si vždy zapište.
   Krásný den

   • Mio1979 napsal:

    Dobrý den,

    přese všechno jsem si jist, že jsem zadával zminovaných 419 tipů.
    V emailu, který mám zahlcený emaily o překonaných tipech, by se jistě vešel ještě jeden kde bude informace o konečném tipu před vyhodnocení soutěže a bylo by vše černé na bílém! To že si já poznačím svůj tip někde na papírek, mi asi stejně při podobné reklamaci nebude uznáno!!!
    Stejného problému jsem si všiml už minulý týden usoutěže o knihu čokoládový klub kdy jsem tipoval 922 tipů, ale bral jsem to jako mé pochybení. proto jsem si začal všímat kolik tipů u finálního hlasování odesílám. Doposud jsem to neřešil, ale po čokoládovém klubu jsem zbystřil.
    No nedá se nic dělat, nejsem správcem Vašeho systému, ale jsitě by si zasloužil nějaký ten upgrade.
    Děkuji.

 4. ala12 napsal:

  Právě dnes mi došla kniha Každá ráda kamaráda, kterou jsem
  vyhrála. Moc vám děkuji!

 5. tetina napsal:

  Dobrý den, děkuji za knihu Paříž je vždycky dobrý nápad, právě byla v pořádku doručena:)

 6. jacline napsal:

  Dobrý večer,
  včera dorazila výhra – kniha Zapomenutý ostrov Pacifiku, děkuji.

 7. SONIKA napsal:

  Děkuji za výhru Manga Mánie,dnes jsem ji dostala,je úžasná.Dám ji vnučce,bude mít z ní velikou radost.Ještě jednou děkuji.

 8. ladouch napsal:

  Dnes přišla kniha Stará fotografie, moc děkuji.

 9. ava.s napsal:

  Dobrý den, paní Badinová,

  chtěla bych se zeptat na soutěž – kniha Takový prima věk. Koukala jsem na vyhodnocené soutěže a vyhrály tipy 1098 a 1099. Myslím, že jsem na 99% tipovala také 1098. Mohu se tedy zeptat, zda jsem byla tedy vyřazena z hlasování nebo proč jsem nevyhrála? Máte u soutěží komentář, že z jedné IP adresy bylo odesláno víc tipů. Maminka má sice také účet, je u vás roky, ale tipujeme nezávisle na sobě a nejedná se o žádné podvodné účty, obě máme vypsané jméno v registraci. Dost nechápu tento systém, jakože někdo může mít 20 účtů a pokud se přihlásí v práci, doma, v MHD atd. je to OK, ale dva lidé ze stejné domácnosti nemohou soutěžit? Nepřipadá Vám tento systém nefér? Mám tedy rušit účet?

  Děkuji za objasnění.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Bohužel je to pro nás jediná možnost, jak bránit očividným podvodům. A Pravidla prostě platí pro všechny. Více jsem Vám psala mailem.

   • ava.s napsal:

    Také chápu správně, že pokud člověk má VPN a dynamickou adresu může mit třeba 200 učtů, ale například 5 lidí v panelovém domě co se ani neznají ale sdílí internet jsou vyřazení ze soutěže a ani o tom netuší…stejně tak 2 členové domácnosti….to je výborné…Měli by jste se zamyslet nad pravidly, protože nedávají smysl…

  • Anicka59 Anicka59 napsal:

   Zde už nemá cenu soutěžit, soutěž je jen dá se říci pro vyvolené a s prominutím pro chamtivce. Ne každý má možnost a zdravotní stav pro to, aby chodil dávat tipy do kaváren, k sousedům, kamarádům apod. Prostě tam, kde bude jiná IP. Ideální by bylo hlasovat jen jednou a soutěž by pak měla zcela jiný průběh. Já sama jsem už také psala, že systém nahrává podvodníkům, a nic se ani za téměř 2 roky nic nezměnilo. Dnes bohužel mají zelenou ti, co hrají nefér a jdou lidově řečeno přes mrtvoly.

   • ava.s napsal:

    Ano nema cenu soutěžit…stojí vás to akorát čas a když se nahodou po roce,dvou trefítem jsem vyřazena protože sdílejte internet nebo jste tiply na veřejné sítí a ještě vás označí za podvodníka? Jsem slušný uživatel, mám jeden účet, tip jsem 4 dny neopravovala, opravila jsem ho poslední večer po návratu z práce, nepoužila jsem svůj počítač s VPN, tak jsem byla vyřezané a označena za podvodníka jen protože sdílím internet s x dalšími lidmi, včetně maminky, která je tu členem už roky. Maminka měla tip úplně někde jinde, obě máme uvedené jména v profilu, máma také pravidelně draží knihy, na ničem se nedomouváme, občas se ani reálně nevidíme x dní a obě jsme označené za podvodníky. Je jedno ze IP dnes nic neznamená, že s VPN,veřejnými wifi mohu mít 500 účtu a nikdo na mě nepřijde…ani se neoveřují účtu před vyřazení, prostě stejná IP a jste podvodnici. Jako kdyby IP něco znamenala…. Jedno že ležíte zrovna v nemocnici s 20 tisíci jinými pacienty, že jste se připojili v práci stejně jako někdo koho ani neznáte….jste podvodník….mají se kontrolovat jména v profilech, odesílat jeden tip nebo losovat…ne raději se budou slušní označovat za podvodníky a knihy budou putovat stále stejným lidem…však si knihy mužem koupit nebo vydražit tak co si stěžuji, že…

   • SONIKA napsal:

    já mám pouze jednu adresu,vyhraji i 3x knihu za rok,takže o podvod se nejedná

   • evik159 napsal:

    Dobrý den, mám také jen jednu adresu z ní tipuji a vyhrávám už několik let několik knížek za rok. Nemyslím si, že je to podvod. A držím redakci palce, jsem ráda, že mám přehled o knížkách, které vycházejí a pokud je nevyhraji, půjčím si je v knihovně. Jen tak dál!

   • Marci55 napsal:

    Děkuji redakci ,že pořádá tyto soutěže. Hraji roky a mám cca 1-2 knížky za rok a jsem spokojená. Soutěž beru jako příjemný relax a ne závod,jestli knížku vyhraji na xx členů rodiny.A ještě se tu hádat jak hokynářka na trhu.
    Redakci přeji pevné nervy.

 10. Miloslava napsal:

  Dobrý den,
  už mám staženou výhru Obléhání Macindawu, děkuji!

 11. opice1956 opice1956 napsal:

  Dobrý den,
  vyhrála jsem knížku Strážci majáku (Emma Stonexová) v soutěži, která skončila 15.7.2021. Protože jsem si všimla v komentářích, že jsou již doručovány výhry ze soutěží ukončených později, ráda bych se zeptala, kdy se můžu na svou výhru těšit já. Děkuji za odpověď.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Dobrý den, z nakladatelství mám potvrzeno odeslání těchto výher již 26.7. – zkuste se poptat u Vás na poště, zda tam balíček neleží…

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Dobrý den,
    právě jsem mluvila s poštou a opět se potvrdily moje špatné zkušenosti s ní. Zásilku mi „prý“ doručovali 29.7., a protože mě „nezastihli“, byla uložena. Jelikož jsem si nevyzvedla, jak bych taky mohla, když mi nezanechali žádné oznámení o jejím uložení, vrátili ji už 5.8. odesílateli. Je to tvrzení, proti kterému nemám žádnou možnost se bránit, tvrzení proti tvrzení. Když nemám dopředu avízo, že mi někdo poslal zásilku a její podací číslo, abych si ji mohla na sledování zásilek pohlídat, nemám u naší pošty šanci.
    Mám šanci u vás a nakladatelství Jota, že mi knihu pošlou ještě jednou? Děkuji za zprávu.

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Dobrý den,
    již jsem vám dnes jednou psala ohledně nedoručení balíčku s knihou Českou poštou. Právě teď mi zavolala vedoucí dodejny a nakonec jsme zjistili, že odesílatel uvedl špatnou adresu. Na balíčku údajně byla adresa Botevova 3105/4, ale moje adresa uvedená tady na účtu je Botevova 3109/8. To bude tedy zřejmě důvod, proč nebyl balíček doručen.
    Bude možné požádat nakladatelství Jota, aby mi knížku poslali na správnou adresu, pokud došlo k tomuto omylu? Nemůžu je obviňovat je pochybení, protože mám tuto informaci jen z doslechu. Děkuji za zprávu.

   • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

    Dobrý den, do nakladatelství napíšu a poprosím je o nové zaslání. K chybě v adrese mohlo dojít u odesílání, od nás mají adresu správnou.

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Dobrý den, můžu se zeptat, jestli nakladatelství souhlasilo s opětovným zasláním knížky? Pokusila jsem se doptat na poště, ale prý tam nic nemám a propříště si mám sehnat podací číslo…
    Děkuji.

   • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

    Dobrý den,
    funguje Vám Váš mail: opice1956@potvurka.cz? Protože na něj Vás paní kontaktovala ( a já také)…

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Tak to vypadá, že hodně špatně, žádnou zprávu od vás nemám. Měla jsem s ním potíže už při doručování poslední výhry (tehdy to byl odkaz na stažení e-knihy). Ptala jsem se tenkrát, jestli by ho nebylo možné změnit, ale nedostala jsem odpověď.

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Mohla byste mi, prosím, napsat na e-mail stanislavajurankova@centrum.cz ?

   • opice1956 opice1956 napsal:

    Dobrý den, knížku Strážci majáku mi právě doručili. Ještě jednou vám děkuji za pomoc při zajišťování jejího opětovného odeslání.

 12. jacline napsal:

  Dobrý den,
  dnes dorazila výhra v soutěži – kniha Kočka a město, děkuji.

 13. SONIKA napsal:

  Dnes jsem obdržela knihu Kontinuita parku,děkuji

 14. ava.s napsal:

  Dobrý den,

  došla mi výhra kniha Voňavá lékárna 2, moc děkuji a jen doufám, že se na mě ještě někdy usměje štěstí :)

 15. ala12 napsal:

  Dobrý den!
  Dnes mi již došla kniha Štěstí má barvu levandule! Proto už
  nepotřebuji podací číslo zásilky pro poštu! Příště se raději
  ozvu až po měsíci nedodání, abych vás zbytečně neobtěžovala.
  Moc se za mé předčasné dotazy omlouvám a děkuji vám!!

Napsat komentář