Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Pět zlatých klíčů k naplněnému životu s dětmi od narození do sedmi let

náhled obálky
Konec aukce: 11. 9. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 228,- Kč
Vydraženo za:

103,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Helle Heckmannová věnovala dlouhá léta péči o děti. Mezi základní principy její práce patří jasnost a srozumitelnost, péče a vnímání dospělého jako vzoru hodného nápodoby. V Pěti zlatých klíčích jednoduše a prakticky popisuje potřeby malých dětí a nabízí cesty a řešení, jak jim my dospělí můžeme poskytnout co nejlepší péči.
Nejdůležitějším poselstvím knihy je jednoduchost. Vyzývá nás, abychom se obrátili do nitra a začali opět naslouchat vlastní intuici. Všechny odpovědi máme v sobě, pouze se musíme naučit důvěřovat tomu, že jsou postačující. Nepotřebujeme si komplikovat život příliš mnoha nároky, které máme sklon klást na své rodičovství.
S klidem láskou, dostatkem času a trpělivostí můžeme vytvořit to nejlepší prostředí pro dítě, které se rozhodlo vybrat si nás jako svého průvodce životem.
Děti jsou s námi jen velice krátkou dobu. Dokud je dítě v naší péči, máme je doprovázet různými etapami jeho vývoje, jak nejlépe dovedeme. Dobrý začátek je důvěřovat, že jednoduchost je dobrá, protože nabízí klid a předvídatelnost.
Rodičovství je největší dar života, ale je to zároveň cesta vývoje a příležitost poznat lépe sám sebe, poznat další rozměry života. Takže nepřistupujte k této velké výzvě jako k břemenu, ale s radostí a nadšením. Přijměte fakt, že to nejdůležitější, co můžete dát svému dítěti, je vaše přítomnost.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Pět zlatých klíčů k naplněnému životu s dětmi od narození do sedmi let

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Pět zlatých klíčů k naplněnému životu s dětmi od narození do sedmi let za velmi příznivou cenu