Horolezci

Konec aukce: 18. 6. 2019 v 20:00:00

Výjimečná publikace, která kompletně mapuje historii horolezectví.
Kromě dechberoucích příběhů vytrvalosti a odolnosti v knize najdete i profily více než stovky dobyvatelů hor, od Hannibala až po Hillaryho, s nimiž budete moci prožít jejich triumfy i tragédie. Zápisky z deníků, fotografie a mapy z dosud nepublikovaných archivů vám přiblíží historicky nejvýznamnější výstupy. Kniha napsaná ve spolupráci s Royal Geographical Society a The Alpine Club popisuje příběhy průkopníků horolezectví, kteří si podmanili závratné výšky naší planety. Dozvíte se o pozoruhodných vědeckých objevech, které formovaly běh lidských dějin, a užijete si příběhy o velké odvaze, přátelství a dobré náladě tváří v tvář nepřízni osudu. To vše dělá z knihy Horolezci fascinující čtení pro každého s duchem dobrodruha.

Přečtěte si více o knize Horolezci

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Horolezci za velmi příznivou cenu