Únik z průměrnosti

Konec aukce: 26. 10. 2020 v 20:00:00

Únik z průměrnosti je pokračováním úspěšného bestselleru Dokonalý život. Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt“ společnosti, jehož život je řízen zvenčí – politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli“. Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen on sám je pánem svého života. Vydává se na další cestu poznání, na níž ho tentokrát provází Viktorie, která mu ukáže cestu k duchovní stránce jeho osobnosti.
Richardovi dochází, že všechno poznání směřuje k němu samotnému. Kdo je vlastně ON? Proč je TADY? Jaký to má všechno SMYSL? Nakonec objevuje své skutečné životní poslání, které je mnohem větší, než si dovedl představit…
Přečtěte si další strhující příběh, v němž se prolíná současnost s minulostí a jenž opět zavede hrdiny do různých koutů světa, nechá je nahlédnout do tajů života známých i méně známých historických osobností a umožní jim setkání s lidmi, jejichž osudy nakonec ovlivní i jejich životy.
Jsme nedokončeným uměleckým dílem a celý život máme na to, abychom jej dokončili.

Přečtěte si více o knize Únik z průměrnosti

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Únik z průměrnosti za velmi příznivou cenu