POP – PAP na festivale mini

Výstava, veletrh

V rámci festivalu představí POP – PAP nejen papírové a knižní stálice, ale také oslaví 2 roky existence a představí své aktuální knižní spolupráce.

ABCZ aneb H jako Havel
Kniha oceněná v soutěži Nejkrásnější kniha roku od autorky Denisy Šedivé, s ilustracemi a grafickou úpravou Adama Macháčka a Sébastiena Bohnera. Popisuje to, co máme my Češi společného – naši kulturu, věci, místa, události i osobnosti. V pátek 10. května od 15:30 proběhne na POP – PAP stánku v rámci festivalu mini v OD Kotva KŘEST a prezentace tohoto unikátního "abecedáře". Poté bude od následovat WORKSHOP (nejen) pro malé výtvarníky.

Já, miminko
Kniha, deník, fotoalbum. Ojedinělá kniha autorek Sebi Chomiszak a Renáty Žákové vytvořená z lásky ke vzpomínkám. Je určena rodičům i dětem, pro uchování důležitých momentů z prvního roku života dítěte. Při zaznamenávání milníků vás bude provázet malý mýval - zvířátko z českých luhů a hájů, čisté svou barevností stejně jako kniha sama. Na POP – PAP stánku v rámci festivalu mini v OD Kotva bude představen první exemplář této ručně šité knížky. Na vzniku knihy "Já, miminko" se můžete podílet i vy a podpořit ji skrze crowdfundingovou kampaň na HitHitu.

festival mini
OD Kotva, nám. Republiky 8, Praha 1, 5. a 6. patro
17. – 18. 5. 2019

Doporučení:
Share

Najít další literární akce

TYP
KRAJ
ODKDY datum ve formátu RRRR-MM-DD
ŘAZENÍ
 
Doporučení: