Nakladatel: Panteon

Související články

Úspěšná pokračování

Knihy

Oblíbené knižní série mají svá pokračování! A zkrátka nepřijdou děti ani dospělí. Prolistujte si třeba nové příhody nejslavnějšího stoletého staříka, dobrodružství malého jednorožce, nová detektivní pátrání nebo příběhy opředené tajemstvím.

Do nového týdne s humorem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Dopřejme si v průběhu uspěchaných dní také trochu odpočinku a veselí. V dnešních tipech si představíme několik humorných příběhů a povídek, zábavného psího rádce pro lepší život a pohádku pro děti plnou legračních zážitků.

Získejte nová dobrodružství stojednaletého staříka

stojednalety-starik-ktery-se-vratil-aby-zachranil-svet-perex

Je tomu přesně rok, kdy Alan Karlsson vylezl z okna domova důchodců v Malmköpingu a vydal se vstříc novým dobrodružstvím. Zažil toho už spoustu, ale jednou knihou jeho příběh nekončí a vy si můžete právě nyní přečíst pokračování.

Humorný román z kriminálního prostředí

Zabijak_Anders

Co když zabiják začne zpochybňovat smysl svého života a obrátí se k Bohu? Jonas Jonasson přichází s třetím románem, z jehož stránek humor přímo kape. Dostane Zabiják Anders šanci na nápravu?

Jihoafrický thriller, vaše noční můra

Roger Smith_Prasne viry

Je čtivý, přesvědčivý a pořádně drsný! Kriminální thriller Prašné víry Rogera Smithe vás pohltí a nepustí. Vydejte se s ním do Afriky a odhalte velké spiknutí!

Druhý díl slavného krimirománu

Jak_se_louci_strelec_Tohle_je_zivot_smrt_i_byznys

Jsou povolání, která nekončí důchodem, ale pohodlnou rakví. Nájemný zabiják Frank MacLeod o tom ví své. Jenže on by byl přece jen raději za ten důchod. Bude mít štěstí? O tom se dočtete v již druhém díle slavného skotského krimi.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 20. září 2015

192_big

Září je již v plném proudu a s ním i literární akce. Tento týden vás čeká autorské čtení ve vlaku, mnoho křtů knih, pravda o kauze Rath či setkání s Arnoštem Goldflamem a Vlastimilem Vondruškou.

Palác knih Luxor oslavil své 13. narozeniny ve velkém stylu

Luxor Reportáž - úvod

Pokud se v Praze rozhodnete nakupovat knihy, pravděpodobně se vydáte do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí. Rozlohou je to největší knihkupectví v České republice a z knih zde najdete opravdu vše. Právě toto pondělí, 31. 8., oslavil Palác knih své 13. narozeniny. Přečtěte si, jak oslavy probíhaly.

Nenechte si ujít v týdnu od 31. srpna do 6. září 2015

192_big

Prázdniny definitivně skončily a opět začíná škola. Pro všechny příznivce literárních akcí se jedná o skvělou zprávu, protože končí i letní pauza, která poslední dva měsíce převážně panovala. A proč ji neukončit třeba návštěvou Michaela Katze Krefelda?

Nenechte si ujít v týdnu od 8. do 14. prosince 2014

Nenechte si ujít

Na adventním svícnu hoří již druhá svíčka a města jsou přeplněná lidmi shánějícími dárky. Také u vás vrcholí předvánoční shon, nebo již máte vše hotovo? Ať tak či tak, neuškodí zastavit se a prožít něco hezkého. Třeba na literární akci – křtu knižní novinky, autorském čtení, … Co nabízí příští týden?