Nakladatel: Panteon

Nakladatelství se zaměřuje na vydávání úspěšných titulů současné zahraniční beletrie. Hned první počin Panteonu – román švédského spisovatele Jonase Jonassona Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, se stal v Česku záhy bestsellerem.

www.knihypanteon.cz/


Panteon - Nejnovější knihy

knihaStojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět (audiokniha) knihaStojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět knihaZabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel) knihaJak se loučí střelec

Panteon - Související články

Úspěšná pokračování

Knihy

Oblíbené knižní série mají svá pokračování! A zkrátka nepřijdou děti ani dospělí. Prolistujte si třeba nové příhody nejslavnějšího stoletého staříka, dobrodružství malého jednorožce, nová detektivní pátrání nebo příběhy opředené tajemstvím.

Do nového týdne s humorem

Do-noveho-tydne-s-humorem-perex

Dopřejme si v průběhu uspěchaných dní také trochu odpočinku a veselí. V dnešních tipech si představíme několik humorných příběhů a povídek, zábavného psího rádce pro lepší život a pohádku pro děti plnou legračních zážitků.

Získejte nová dobrodružství stojednaletého staříka

stojednalety-starik-ktery-se-vratil-aby-zachranil-svet-perex

Je tomu přesně rok, kdy Alan Karlsson vylezl z okna domova důchodců v Malmköpingu a vydal se vstříc novým dobrodružstvím. Zažil toho už spoustu, ale jednou knihou jeho příběh nekončí a vy si můžete právě nyní přečíst pokračování.

Humorný román z kriminálního prostředí

Zabijak_Anders

Co když zabiják začne zpochybňovat smysl svého života a obrátí se k Bohu? Jonas Jonasson přichází s třetím románem, z jehož stránek humor přímo kape. Dostane Zabiják Anders šanci na nápravu?

Jihoafrický thriller, vaše noční můra

Roger Smith_Prasne viry

Je čtivý, přesvědčivý a pořádně drsný! Kriminální thriller Prašné víry Rogera Smithe vás pohltí a nepustí. Vydejte se s ním do Afriky a odhalte velké spiknutí!