Nakladatel: SUN

Související články

Bohaté ilustrace, chudé příběhy

Pohadky pro sladke sny_uvodni

Pohádky pro sladké sny potěší krásnými ilustracemi, jichž v knize najdete opravdu požehnaně. Samotné vyprávění je však poněkud zjednodušené a nezáživné.

Pestrobarevný pohádkový svět

deti

Vítejte v pohádkovém světě, kde se fantazii meze nekladou. A nezáleží na tom, zda se jedná o příběhy z pera Boženy Němcové či pletené z vlny kouzelné babičky. Odvážnější se mohou vydat do pralesa za Kočkoládou a nebo se seznámit s medvědí maminkou.

Nové vydání Erbenových pohádek

Ceske pohadky Karel Jaromir Erben_uvodni

České pohádky Karla Jaromíra Erbena jsou jednoduše nesmrtelné. Stále se k nim vracíme, čerpáme z nich sílu a naději do budoucna. Důkazem je i to, že vycházejí znovu a znovu v nových vydáních.

Získejte průvodce prehistorickým světem

dinosauri-velka-kniha-perex

Pravěk a především neuvěřitelní tvorové, kteří kdysi obývali naši planetu, fascinují nejen dospělé badatele, ale především děti. Objevte spolu s nimi dávný svět a zjistěte, které druhy se tehdy vyskytovaly a proč na konci období křídy mnozí živočichové vymřeli.

Vyhrajte poučnou knihu bajek pro vaše ratolesti

Bajky-o-zviratkach-perex

Bajky již od dob Ezopa slouží lidem jako ponaučení. Z příběhů zvířat se dozví, jak se (ne)mají chovat, a že každá špatnost se jim může vymstít. A právě nyní to můžete naučit i své děti pomocí ilustrované knihy Bajky o zvířátkách.

Vyhrajte hravou knihu o historii pro děti

Pribehy-z-ceskych-dejin-perex

Přesvědčte své ratolesti, že historie nemusí být jen o biflování letopočtů a nudných informací. Probuďte v nich zájem o dějiny naší země moderní a hravou formou pomocí zajímavé knihy. Jednu takovou pro vás dnes máme.

Zahrajte si o výlet do historie

Pribehy-z-ceskych-dejin-perex

Baví vaše děti historie? Nebo jste vy sami učitelem dějepisu a rádi byste ozvláštnili hodiny poutavou obrázkovou knihou? V tom případě vám můžeme knihu Příběhy z českých dějin jen doporučit.

Hledejte s dětmi zvířata v ohrožení

vohrozeni300

Kniha mě zaujala už na první pohled. Velká, překrásně ilustrovaná kniha se nedala v jinak obrovském počtu ostatních knih v knihovně přehlédnout. Po zběžném prolistování jsem ji vypůjčila domů dětem.