Nakladatel: SUN

Nakladatelství Sun, s.r.o. vzniklo v roce 2005. Těžiště produkce našeho nakladatelství je v knihách pro děti předškolního a školního věku, pro nejmenší nabízíme leporela, knížky do vany, látkové knížky, knížky s velkými puzzlíky, zvukové knížky, prostorová leporela a mnoho dalších. Pro předškoláky pohádky, ale i cvičebnice, v nichž si procvičí zábavnou formou tahy a čáry, barvy, čísla a jiné dovednosti. Vedle toho vydáváme také soustu omalovánek a samolepkových knížek. Pro větší děti nabízíme první čtení, různé encyklopedie, knihy plné rad a triků, knihy o české historii, oblíbené dětské detektivky a spoustu dalších.

https://www.sun-knihy.cz/


Nakladatelství SUN , s.r.o. - Nejnovější knihy

knihaVelká kniha: Dinosauři knihaEncyklopedie Příroda knihaZtracený pes a jiné příběhy knihaPohádky o zvířátkách

Nakladatelství SUN , s.r.o. - Související články

Bohaté ilustrace, chudé příběhy

Pohadky pro sladke sny_uvodni

Pohádky pro sladké sny potěší krásnými ilustracemi, jichž v knize najdete opravdu požehnaně. Samotné vyprávění je však poněkud zjednodušené a nezáživné.

Pestrobarevný pohádkový svět

deti

Vítejte v pohádkovém světě, kde se fantazii meze nekladou. A nezáleží na tom, zda se jedná o příběhy z pera Boženy Němcové či pletené z vlny kouzelné babičky. Odvážnější se mohou vydat do pralesa za Kočkoládou a nebo se seznámit s medvědí maminkou.

Nové vydání Erbenových pohádek

Ceske pohadky Karel Jaromir Erben_uvodni

České pohádky Karla Jaromíra Erbena jsou jednoduše nesmrtelné. Stále se k nim vracíme, čerpáme z nich sílu a naději do budoucna. Důkazem je i to, že vycházejí znovu a znovu v nových vydáních.

Získejte průvodce prehistorickým světem

dinosauri-velka-kniha-perex

Pravěk a především neuvěřitelní tvorové, kteří kdysi obývali naši planetu, fascinují nejen dospělé badatele, ale především děti. Objevte spolu s nimi dávný svět a zjistěte, které druhy se tehdy vyskytovaly a proč na konci období křídy mnozí živočichové vymřeli.

Vyhrajte poučnou knihu bajek pro vaše ratolesti

Bajky-o-zviratkach-perex

Bajky již od dob Ezopa slouží lidem jako ponaučení. Z příběhů zvířat se dozví, jak se (ne)mají chovat, a že každá špatnost se jim může vymstít. A právě nyní to můžete naučit i své děti pomocí ilustrované knihy Bajky o zvířátkách.