Nakladatel: Futura

Související články

Zasoutěžte si o knihu satirických fejetonů

bordel-na-kvadrat-perex

Nová satirická kniha českého básníka, spisovatele, překladatele a levicového novináře Karla Sýse opět reaguje na aktuální dění v našem státě. Pokud patříte mezi autorovy fanoušky, pořiďte si ji dříve, než bude vyprodaná jako předešlé tituly.

Zasoutěžte si o vzpomínky Františka J. Kolára

u-dunkerquu-za-svobodu-v-ruzyni-za-cest-perex

Patříte mezi nadšené fanoušky faktografických biografií? Fascinují vás osudy známých osobností? V tom případě se pravděpodobně rádi začtete do knihy vzpomínek jedinečného zástupce českého levicového hnutí Františka J. Kolára.

Zahrajte si o návod, jak udělat z dítěte sportovce

cesta-ke-sportu-perex

Máte pocit, že vaše dítě neustále sedí u počítače a málo se hýbe? Chcete tomu udělat přítrž, ale netušíte, který sport by pro něj mohl být ten pravý? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v publikaci, kterou vám dnes představíme.

Zahrajte si o odpovědi na historické otázky

akteri-kulisy-a-propadliste-perex

Zajímá vás období protektorátu a druhé světové války a máte pocit, že už o něm víte vše? Kniha Emila Hrušky vás možná přesvědčí o opaku. Stále totiž můžete narazit na množství otázek, na které jste odpovědi dosud neznali.

Zahrajte si o neobvyklou knihu receptů

Cesta-kolem-sveta-v-dvakrat-80-receptech-perex

Napadlo vás někdy, co asi jedli hrdinové známé Verneovky na své cestě kolem světa? Možná nenapadlo, ale zajímat by vás to mohlo. Proto neváhejte a nahlédněte do kuchařky, která je touto knihou inspirovaná.

Vyhrajte knihu věnovanou vrchovině Brdy

Zelene-Brdy-perex

Mnoho hor a pohoří ve světě i u nás se dočkalo knih, které je přibližují zvědavým čtenářům. Proč by takovou publikaci nemohlo mít i naše největší zalesněné pohoří – Brdy? Právě nyní si o nich můžete přečíst a dozvědět se spoustu zajímavostí.

Vyhrajte knihu o zrádci československého národa

Peripetie-sudetonemeckeho-principala-perex

Kniha z pera Emila Hrušky se věnuje životu a osudu nacisty a sudetoněmeckého politika Konrada Henleina. Nová fakta a fotografie ocení hlavně ti, kteří se zajímají o válečnou literaturu a chtějí doplnit své znalosti.

Vyhrajte knihu o zážitcích z bojišť první světové války

Svobodni-obcane-ve-Velke-valce-perex

Patříte-li mezi čtenáře zajímající se o historii první světové války, knihu kterou vám dnes představíme, a o kterou si můžete zahrát v naší soutěži, jistě oceníte.

Vyhrajte přehlídku osudových událostí naší země

Osudove-okamziky-ceskych-dejin-perex

Novinář a historik Jaroslav Kojzar vás provede událostmi, které poznamenaly náš národ a zemi od roku 1409 až k amnestii v roce 1990. Nejde však o nudnou učebnici dějepisu, ale bude se vám zdát, že autor byl přímo v centru dění.