Nakladatel: Futura

www.nakladatelstvi-futura.cz


Futura - Nejnovější knihy

knihaČeská divočina knihaCesta ke sportu 2 knihaKam dohlédne Blaník knihaOsudové okamžiky českých dějin II.

Futura - Související články

Zasoutěžte si o knihu satirických fejetonů

bordel-na-kvadrat-perex

Nová satirická kniha českého básníka, spisovatele, překladatele a levicového novináře Karla Sýse opět reaguje na aktuální dění v našem státě. Pokud patříte mezi autorovy fanoušky, pořiďte si ji dříve, než bude vyprodaná jako předešlé tituly.

Zasoutěžte si o vzpomínky Františka J. Kolára

u-dunkerquu-za-svobodu-v-ruzyni-za-cest-perex

Patříte mezi nadšené fanoušky faktografických biografií? Fascinují vás osudy známých osobností? V tom případě se pravděpodobně rádi začtete do knihy vzpomínek jedinečného zástupce českého levicového hnutí Františka J. Kolára.

Zahrajte si o návod, jak udělat z dítěte sportovce

cesta-ke-sportu-perex

Máte pocit, že vaše dítě neustále sedí u počítače a málo se hýbe? Chcete tomu udělat přítrž, ale netušíte, který sport by pro něj mohl být ten pravý? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete v publikaci, kterou vám dnes představíme.

Zahrajte si o odpovědi na historické otázky

akteri-kulisy-a-propadliste-perex

Zajímá vás období protektorátu a druhé světové války a máte pocit, že už o něm víte vše? Kniha Emila Hrušky vás možná přesvědčí o opaku. Stále totiž můžete narazit na množství otázek, na které jste odpovědi dosud neznali.

Zahrajte si o neobvyklou knihu receptů

Cesta-kolem-sveta-v-dvakrat-80-receptech-perex

Napadlo vás někdy, co asi jedli hrdinové známé Verneovky na své cestě kolem světa? Možná nenapadlo, ale zajímat by vás to mohlo. Proto neváhejte a nahlédněte do kuchařky, která je touto knihou inspirovaná.