Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Princezna Psycho

náhled obálky
Konec aukce: 21. 12. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 299,- Kč
Vydraženo za:

145,- Kč

Poslední příhoz:Lenka3

Aukce již byla ukončena!

Jolana se nikdy nebála pojmenovat věci pravým jménem. Na jednu stranu to mělo své výhody, ale také nevýhody. Protože všichni v jejím okolí věděli, na čem jsou, ale ten, se kterým žila, se nakonec ukázal být někým úplně jiným. Člověk až po letech zjistí, vedle koho to vlastně utrácí čas.
Úderem čtyřicítky se proto rozhodla, že se s ním rozejde a přestala se ohlížet na to, co od ní očekávají ostatní. Začala konečně žít sama pro sebe. Všichni (včetně jí samé) se ale najednou nestačí divit. Protože pohledem mravného člena občanské společnosti se Jolana de facto „urve ze řetězu“.

Poznává nové muže. Poznává, jaká tajemství sexu jí dosud byla odepřena. Poznává osudy lidí kolem sebe a svou nově nabytou svobodou jim dodává chuť do života. Poznává, že je závislá na lásce. Na lidech. A na svobodě, pročež se rozhodne opustit práci, která ji nebaví. Začne žít totálně nový, ale totálně vysněný život, který sice občas bolí, ale rozhodně míň, než když musela potírat své potřeby a touhy. Dochází jí, že jen těžko vás mohou mít rádi druzí, když nemáte rádi sami sebe.
Princezna Psycho je kniha, která vám bude mluvit z duše a kterou budete chtít mít v nočním stolku pro případ, když budete mít pocit, že jste možná taky trochu „psycho“, ale zároveň ujistit, že v tom rozhodně nejste sama.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Princezna Psycho

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lenka3 145 21. 12. v 08:54:17