Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Kuchařka pro syna

náhled obálky
Konec aukce: 15. 7. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 399,- Kč
Vydraženo za:

194,- Kč

Poslední příhoz:nechvatalkarel

Aukce již byla ukončena!

Že muži dovedou přeměnit vaření v špičkové umění, to je všeobecně známé. Jejich umělecká díla mají jedinou vadu, nedají se uchovat pro příští generace, na rozdíl od obrazů, soch či staveb. Možná právě proto se začaly vydávat kuchařské knihy, aby se aspoň něco z těch uměleckých děl zachovalo.
Kniha, kterou držíte v rukou, je unikátní. Je totiž výhradně mužskou záležitostí. Muži ji vymysleli, připravili jednotlivé pokrmy, které si i vyfotografovali, a jak název napovídá, nasměrovali své dílo do dalších generací. Pro všechny dnešní, ale i budoucí syny a adepty onoho vrcholného umění, jemuž se říká gastronomie.
Bohumil Rydrych a Filip Vracovský, autoři této knihy, spolu působí v Akademii hotelnictví a cestovního ruchu v Plzni. Oba patří ke špičce ve svém oboru, Bohumil Rydrych je navíc restauratérem roku 2017, a vzhledem k jejich věku profesionální vavříny teprve sbírat začínají. Kuchařku pro syna připravili s velkou láskou ke svým synům, těm reálným i potenciálním, a vlastně pro všechny, kteří vědí, že to, co máme na talíři, dovede udělat ze všedního dne svátek.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Kuchařka pro syna

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
nechvatalkarel 194 15. 7. v 10:25:06
Kniholka 192 15. 7. v 10:25:06
nechvatalkarel 190 14. 7. v 19:51:50