Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Lubo Kristek: Zapavučinovaný genius loci

náhled obálky
Konec aukce: 14. 1. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 360,- Kč
Vydraženo za:

173,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Průvodce tvorbou sochaře, malíře a performera Lubo Kristka v kontextu genia loci.
Sborník textů německých historiků umění Hartfrida Neunzerta a Sonii Fischer, české historičky umění a antropoložky Barbory Půtové a dalších. Bohatý obrazový materiál. Archivní fotografie a dokumenty od 40. let 20. století až po žhavou současnost – Kristkovy kořeny, jeho německá perioda, tvorba ve veřejném prostoru či v sakrálním prostředí, toulky světem i návraty domů, Zámeček Lubo v Podhradí nad Dyjí, Kristkův dům v Brně.
Dokumentace Kristkových legendárních happeningů, včetně fotografií a předslovů Ludvíka Kundery a Jaromíra Tomečka. Lubo Kristek v dějinném svědectví např. Jaroslava Dreslera, Waltera Etschmanna, Karla Friedricha, Johanny Kerschner, Iny Kresse či Vlastimila Mrvy, umělcova symbolika či kritické asambláže.Kniha čtenáři přinese kousek genia loci z Kristkovy bezprostřední blízkosti a možnost odhalení jeho nejnovější asambláže, vytvořené v době vydání této knihy.

Poštovné 60 Kč.

Přečtěte si více o knize Lubo Kristek: Zapavučinovaný genius loci

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Lubo Kristek: Zapavučinovaný genius loci za velmi příznivou cenu