Po Česku III

Konec aukce: 14. 1. 2019 v 20:00:00

Známý moderátor Václav Žmolík představuje ve svém pořadu s názvem Po Česku na Dvojce Českého rozhlasu tipy na výlety v krásném i nepříznivém počasí. Nejnovější pozvánky shrnul do třetího pokračování stejnojmenného knižního cyklu. Všechny tipy na výlet si ověřil osobními návštěvami a vyzpovídal při tom osoby nejpovolanější – kastelány hradů a zámků, ředitele muzeí a podobně. Čtenář se třeba dozví, v kterém městě mají bazén proměněný na galerii, kde v Karlových Varech stával hrad a kde leží české Versailles, kde u nás nocoval Winston Churchill, co to byla kosárna, čemu se říká přítuha, komu chutná frašták a kde hledat Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora.
Knihu provází velké množství fotografií a přehledné soupisy všech popisovaných lokalit.

Přečtěte si více o knize Po Česku III

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Po Česku III za velmi příznivou cenu