Norsko

Konec aukce: 25. 10. 2017 v 20:00:00

Norsko je už řadu let vyhledávaným cílem cestovatelů. Možná není zrovna na prvním místě při výběru letních rodinných dovolených, upřednostňujících slunění na mořském pobřeží, ale je čím dál častěji zemí, kam směřují cestovatelé-samotáři, fotografové, milovníci přírodních krás, lyžaři i rybáři.
V průvodci po Norsku samozřejmě nechybějí podrobné mapy, barevné fotografie, seznamy ubytování, stravování nebo nabídky cestovních kanceláří, schopných vytvořit vám výlety přímo na míru. Najdete v něm základní informace týkající se této země, stručnou historii i velmi užitečný slovníček – praktický společník pro ty, kteří cestují na vlastní pěst.

Přečtěte si více o knize Norsko

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Norsko za velmi příznivou cenu