Zdravá kočka

Konec aukce: DNES v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Berte tuto knihu jako na míru ušitou příručku o všem, co se týká koček. Najdete zde nejrůznější detailní postupy, tipy, triky a návody – všechny slouží k tomu, abyste svému kočičímu společníkovi mohli zajistit dlouhý, zdravý a krásný život. Počet koček celosvětově přesahuje množství psů
a obliba kočičáků stále roste.
Zabořte drápky mezi listy této knihy a zjistíte, jak být kočce ještě lepším přítelem, než jste jí dosud byli. Osvojíte si kočičí první pomoc. Naučíte se skvělé triky, jak kočku přechytračit a její touhu škrábat a hrát si stočit přijatelným směrem. Zjistíte, jak ušetřit domácí rozpočet, aniž byste museli slevit z kvality péče. Také se dočtete, jak zajistit kočce co nejlepší výživu a zabránit tomu, aby se z ní stala kočka koule.

Přečtěte si více o knize Zdravá kočka

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Zdravá kočka za velmi příznivou cenu