Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Jsme přece sestry

náhled obálky
Konec aukce: 30. 3. 2018 v 20:00:00
Běžná cena: 299,- Kč
Vydraženo za:

142,- Kč

Poslední příhoz:cert

Aukce již byla ukončena!

Tři sestry, tři životy, tři lásky – a portrét celého století. Anne Gesthuysenová napsala strhující knihu o svých úchvatných pratetách, které byly nuceny čelit předsudkům své doby.

Všechny tři se setkávají na oslavě stých narozenin jedné z nich – moralistky Gertrudy. Živelná Katty, kterou má Gertruda i v jejích čtyřiaosmdesáti letech sklony vychovávat, i klidná Paula, která jim musí dělat smírčího soudce, cítí, že už nezbývá moc času. Všem třem je společná stejná umíněnost i smysl pro humor a všechny tři trpí vrozenými problémy oběhového systému, které si samy léčí příliš silnou kávou a dobrou kořalkou – dokonce i teď, na Tellemannově statku plném dávných vzpomínek. Řešit na stará kolena sourozenecké spory a jitřit dávné rány není jednoduché. Sestry však zjišťují, že brát si svá tajemství s sebou do hrobu nechtějí a že nastal ten pravý čas začít si klást nepříjemné otázky.

Anne Gesthuysenová zajímavě proplétá současnost s minulostí; její kniha je ohňostrojem příběhů, které se odehrávají na pozadí celého dvacátého století, příběhů, které ukazují, že krev nejspíš opravdu není voda.

Poštovné 60 Kč.

Přečtěte si více o knize Jsme přece sestry

Doporučení:

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
cert 142 30. 3. v 16:42:16
peko 140 27. 3. v 12:14:30