Dračí učedník – Kroniky drakologů (3)

Konec aukce: 13. 9. 2017 v 20:00:00

Ve třetím díle populární drakologické série se sourozenci Daniel a Beatrice Cookovi chystají spolu s rodiči a se svým dračím mazlíčkem Plamencem otevřít útulek pro opuštěná dráčata. Konečně mohou žít jako rodina! Idylu však přeruší děsivá zpráva doktora Drakea o útoku na několik členů Dračí společnosti. Je možné, že jsou zpátky drakomorové - starobylý řád rytířů, kteří přísahali, že vyhubí všechny draky na zemi? V nastalé situaci zůstávají Beatrice a Daniel znovu sami, jen pod dohledem nafoukaného dračího učedníka Erasma. Ten se nejprve tváří, že mu lidská mláďata nestojí ani za pozdrav, ale když někdo unese Plamence, musí sourozenci a Erasmus spojit síly, vypravit se na záchrannou misi, zjistit, kdo je zrádce, a překonat všechny kouzelné nástrahy drakomorských katakomb.

Přečtěte si více o knize Dračí učedník – Kroniky drakologů (3)

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Dračí učedník – Kroniky drakologů (3) za velmi příznivou cenu