Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši! (audiokniha)

náhled obálky
Konec aukce: 24. 12. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 249,- Kč
Vydraženo za:

5,- Kč

Poslední příhoz:vladka.zi

Aukce již byla ukončena!

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát pomůžou malému koťátku ztracenému v lese.
Čtyři statečná zvířátka, Makovička, Daňka, Chrochtík a Míša, nemůžou uvěřit svým vlastním očím: v Medovém lese se zničehonic objevilo koťátko, které se o sebe určitě nedokáže samo postarat. Ještě štěstí, že do lesní školky právě nastoupila velmi nevšední holčička, která kočičce bez zaváhání najde nový domov.
Už znáte naše kamarády?
lišák Míša – Do všeho strká svůj zvědavý čumáček a dokáže v lese objevit ta nejlepší dobrodružství. A dobrý čuch má i na svoje kamarády – kamarádství a dobrá parta jsou pro něj totiž to nejdůležitější.
laňka Daňka – Je opatrná a zdrženlivá a neustále si s něčím dělá starosti. Ovšem nikdo není schopen vnímat pocity a nálady tak dobře jako ona. Proto jsou za její moudrá slova vždycky všichni vděční.
divoké prasátko Chrochtík – Je pěkně mazané a neustále hledá nějaká dobrodružství – a jeho maminka hledá jeho. Chrochtík své kamarády dokáže rozesmát i přivést k úžasu.
mývalka Makovička – Ze všeho nejradši se o všechny stará, neúnavně pečuje o čistotu a každou chvíli radostně zatleská. Své jméno dostala podle vlčího máku a červenou kytičku taky ze všeho nejradši nosí ve vláskách.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši! (audiokniha)

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
vladka.zi 5 24. 12. v 16:00:27
ilasan 3 24. 12. v 08:36:23