Trója

Konec aukce: 3. 9. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Únos nejkrásnější ženy na světě, tisíc lodí vyslaných proti jedinému městu, deset let obléhání se ztrátami na obou stranách. Trója je příběh o lásce, ztrátě, pomstě, hrdinství a chytrosti, nenávisti, odvaze i zbabělosti, síle, touze, krutosti a aroganci, zoufalství i naději. Je příběhem všech možných neřestí a ctností, které si lze představit. Je příběhem lidských vášní, krvavě zapsaných do písku vzdáleného pobřeží. Lidé si ho vypravují tisíce let. Stephen Fry ho obohatil pohledem současníka a především osobitým humorem.

Trója je pokračováním úspěšných titulů Mýty (Beta, 2018) a Hrdinové (Beta, 2020).

Přečtěte si více o knize Trója

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Trója za velmi příznivou cenu