Preferovaný příběh

Konec aukce: 29. 8. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Kniha, kterou držíte v ruce, je plná příběhů. Neobyčejných příběhů obyčejných lidí, kteří se pokusili posunout svůj život směrem ke svým snům, kteří se rozhodli žít život podle svých představ. A to i přes mnohé překážky, které museli na cestě k sobě zdolat. Najdete zde také příběh o covidové době a v neposlední řadě příběhy a rozhovory tří terapeutů, jež pojí dohromady láska a obdiv k narativní terapii, kterou ve své psychoterapeutické praxi dlouhodobě a s úspěchem používají. Autoři nechali nahlédnout pod pokličku narativního přístupu, doplnili příběhy o současné psychologické poznatky a ukázky, jaké vést terapeutický rozhovor s klientem. Otevřete tuto malou učebnici života a narativní terapie, věříme, že příběh naděje ožije i při vašem čtení. Jedná se o první původní, českou knihu věnovanou této problematice.

Přečtěte si více o knize Preferovaný příběh

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Preferovaný příběh za velmi příznivou cenu