Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Stala jsem se moderní otrokyní

náhled obálky
Konec aukce: 10. 1. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 269,- Kč
Vydraženo za:

132,- Kč

Poslední příhoz:lumul

Aukce již byla ukončena!

Příběh odvážné ženy, která neváhala postavit se čelem k změněným a v mnoha směrech novým podmínkám doma i ve Spojených státech amerických, kde se kupodivu setkala s moderním otroctvím.
Tato kniha čtivě a pravdivě vypráví příběh obyčejné české ženy, která vždy chtěla žít poctivě a podle pravidel v komunistickém režimu a samozřejmě i po revoluci, ve změněných podmínkách jako podnikatelka.
Když její vzkvétající obchod zlikvidovaly velké obchodní řetězce, rozhodla se zkusit štěstí ve Walmartu v americkém New Orleans jako obyčejná uklízečka. Zajímavý byl její let do USA –poprvé totiž letěla sama, i když anglicky uměla mimo pozdravu jen „yes“ a „how are you“.
Nikdo tomu asi nebude věřit, ale v Americe se cítila jako v moderním otroctví. Avšak dostat se zpět z otrockých podmínek a od nebezpečných českých „vajzrů“ bylo téměř nemožné. Když se jí nakonec útěk podařil, zabloudila a dostala se do divoké americké přírody, kde šlo skutečně o život. Hlavní hrdinku Martu zlé vzpomínky dodnes občas budí z klidného spánku. Proto by na toto období nejraději zapomněla.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Stala jsem se moderní otrokyní

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
lumul 132 10. 1. v 06:25:30
Mirka007 130 9. 1. v 06:14:07