Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Skvělá domácnost

náhled obálky
Konec aukce: 12. 7. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 649,- Kč
Vydraženo za:

325,- Kč

Poslední příhoz:Mirka007

Aukce již byla ukončena!

„Stále teď slýcháme, že jsme příliš zaneprázdnění učit se něco nového – že do svého rozvrhu nedokážeme napasovat lekci zahradničení, šití nebo seminář malování. S tím důrazně nesouhlasím! Položte telefon a vezměte si pletací jehlice, zahradnickou lopatku nebo dokonce šroubovák – a vyrábějte, pěstujte, opravujte. Budete rádi, že jste to udělali.“
Martha Stewartová je americká odbornice na organizování, oslavy, úklid, dekorace a spoustu dalších užitečných dovedností. Ať už jde o prostření stolu, vyřezávání dýně nebo opravu kapajícího kohoutku, v této knize najdete prověřené a Marthou vyzkoušené návody, jak se poprat s častými problémy a zvládnout základní domácí práce, které by měl každý znát. Dozvíte se také, jak řešit nepříliš časté záležitosti, jako je přečalounění křesla či správná péče o kočku. Díky stovce odborných rad a užitečných tipů vám tento manuál ukáže, jak zvládnout (téměř) cokoliv – s Martinou pomocí.
V knize najdete například rady a tipy ohledně pronesení přípitku, výroby houpačky, zvětšení šatny, založení ohniště, pletení šály, uspořádání dětské párty, věšení obrazů, odstranění skvrn, oslavy Vánoc, výměny dveřní koule, přípravy sýrového talíře, stlaní postele, tréninku mazlíčků, výběru velikosti koberce, pěstování pokojovek a mnohem více.

Poštovné 75 Kč.

Přečtěte si více o knize Skvělá domácnost

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Mirka007 325 12. 7. v 08:31:59