Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Rozbal to naplno!

náhled obálky
Konec aukce: 8. 1. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 229,- Kč
Vydraženo za:

115,- Kč

Poslední příhoz:Pirk

Aukce již byla ukončena!

Víte, kdo jsou prudiči? Zajisté jich také pár znáte. Jedná se o lidi, kterým není nikdy nic dost dobré, tráva je příliš zelená a káva příliš horká nebo studená. Jsou to chroničtí stěžovatelé, kteří svojí špatnou náladou bohužel dokonale zaplavují i své okolí.
Autor vám poradí, jak si takové lidi nepouštět k tělu. Na příkladu mnoha často velice humorných historek vám prozradí, že svůj život můžete perfektně kormidlovat sami za sebe, aniž byste museli slepě poslouchat někoho jiného. Poradí vám také, jakými lidmi se máte obklopovat a kdo vás může nejvíc inspirovat a posouvat dál.
A že se vám v životě vždycky nedařilo? Že jste párkrát spadli „na hubu“? I životní prohry a překážky, nemoci a rodinná neštěstí jsou vaší nedílnou součástí. A světe, div se – mohou dokonce přispět k vašemu budoucímu úspěchu a šťastnému žití.
Dozvíte se několik konkrétních tipů, jak žít svobodně a nezávisle, a přitom nezapomínat na druhé. Naučíte se, jak využít každé šance, nebát se rizik a jak být zároveň obohacením pro své okolí. Přijdete na to, jak si osvojit umění být vděčný. To je cesta, na kterou vás navede Tobias Beck, jeden z nejúspěšnějších motivačních řečníků v Evropě.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Rozbal to naplno!

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Pirk 115 2. 1. v 08:43:55