Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným

náhled obálky
Konec aukce: 10. 11. 2020 v 20:00:00
Běžná cena: 169,- Kč
Vydraženo za:

78,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Pohádka o beránkovi Nejmilejším Kožíškovi může posloužit jako odrazový můstek k tomu, jak s dítětem otevřít téma rozvodu, rozpadu rodiny, konfliktů mezi rodiči a jeho vlastních prožitků. Rodiče, kteří se v této situaci ocitli, se často bojí o těchto věcech s dětmi hovořit z obavy, že je zraní.
Kromě vlastní pohádky určené pro děti i rodiče obsahuje knížka i text určený pouze rodičům, ve kterém najdou základní informace o tom, co může dítě v rámci rozvodu – tedy velké životní změny – v různém věkovém období prožívat. Najdou zde také doporučení, na co se v tomto období zaměřit a čemu se vyhnout, aby tuto náročnou změnu všichni společně dokázali zvládnout.
Mgr. Dora Lukášová je psychoterapeut působící v Brně. Věnuje se jak individuální, tak párové psychoterapii. V rámci své práce vedla skupiny pro rozvádějící se rodiče s dětmi (Klub sólo rodičů při Centru pro rodinu v Brně).

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Jak se musel beránek Nejmilejší Kožíšek stát neviditelným za velmi příznivou cenu