Kronika Pickwickova klubu

Konec aukce: 14. 7. 2020 v 20:00:00

Slavný humoristický román z pera jednoho z největších anglických romanopisců všech dob. Románovou kroniku tvoří „pozůstalé zápisy“ členů Dopisující společnosti Pickwickova klubu. Coby všestranné dopisovatele je Dickens posílá na cestu a proniká s nimi do nejrůznějších vrstev společnosti. Jako bystrý pozorovatel a mistr realistického zachycení charakterů a scén líčí zákulisní praktiky jistých místních voleb, žurnalistické bojůvky mezi představiteli dvou soupeřících politických stran, nekalé advokátské a soudcovské postupy, snobismus lázeňské společnosti a další stránky veřejného života, které neztratily nic ze své aktuálnosti. Největší proslulosti román dosáhl díky ústřední dvojici – idealistickému a dobráckému panu Pickwickovi a jeho praktickému protějšku a oddanému sluhovi Samu Wellerovi –, která v mnohém připomíná jejich nesmrtelný předobraz v postavách Dona Quijota a Sancha Panzy.

Přečtěte si více o knize Kronika Pickwickova klubu

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Kronika Pickwickova klubu za velmi příznivou cenu