Chytání pstruhů v Americe

Konec aukce: 18. 1. 2019 v 20:00:00

Teprve druhé vydání jedné z nejoriginálnějších knih Richarda Brautigana. Jedná se o volný sled krátkých textů, které mají společnou originální metaforiku a uvolněnou stavbu, je to sled obrazů, historek, vzpomínek a kaleidoskopických výjevů z bezcílného putování života na cestě, které spojuje neuchopitelný motiv „chytání pstruhů v Americe“. Chytání pstruhů v Americe je jednou meditativní poutí za studeným a živým živlem, jindy partnerem k rozhovoru a jindy zase postavou, o níž se dozvídáme z dálky a nepřímo jako o legendárním hrdinovi.
Trochu autobiografické líčení, trochu výlet do hloubky vlastní mysli, trochu festival imaginace, trochu Jak jsem potkal ryby na psychedelický způsob

Přečtěte si více o knize Chytání pstruhů v Americe

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Chytání pstruhů v Americe za velmi příznivou cenu